Wygrana Primavery w Trentino Cup. 45 minut Bargiela

6 sierpnia 2017, 19:31, Presidente Aktualności

Podopieczni Gennaro Gattuso rozpoczęli kolejny etap przygotowań do rozpoczęcia rozgrywek Primavery. Dzisiaj zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Hellas Werona w ramach Trentino Cup. Po pierwsze połowie na tablicy widniał wynik 1-1. Najpierw w 21' minucie prowadzenie ekipie z miasta Romea i Julii dał Adama Sane, choć nie było im dane cieszyć się z niego zbyt długo, ponieważ już pięć minut później wyrównał Tommaso Pobega. W drugiej odsłonie doszło do wielu zmian w drużynie Milanu i na boisku pojawił się m.in. Przemysław Bargiel. Długo jednak żadna z ekip nie mogła pokonać bramkarza rywali. Udało się dopiero w 81' minucie Riccardo Toninowi. Rossoneri na tym nie poprzestali i dziesięć minut później podwyższyli prowadzenie za sprawą Sergio Sancheza i tym samym zdobyli pierwsze trofeum pod wodzą nowego szkoleniowca. Na ławce rezerwowych przegranej drużyny cały mecz przesiedział inny Polak, Mateusz Hudzik.