AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
NICCOLÒ ZANELLATO: "Czuję się wspaniale. Ten debiut to dla mnie spełnienie dziecięcych marzeń. Trenowałem bardzo ciężko i w końcu dostałem nagrodę od trenera Montelli. Myślę, że w pełni zasłużyłem na ten występ. Cieszymy się z powrotu do pucharów, ponieważ Europa jest domem Milanu. Z trenerem łączą mnie świetne relacje i zwłaszcza przed meczem dużo dyskutowaliśmy o mojej roli w systemie 3-5-2. Dziękuję mu za to z całego serca. My młodzi i niedoświadczeni piłkarze czujemy się swobodnie w drużynie. Razem z Cutrone i Locatellim znamy się jeszcze z Primavery, więc dogadujemy się znakomicie. Patricka to poznałem jeszcze, jak byliśmy dziećmi i razem graliśmy w młodszych drużynach Milanu. On zawsze był bardzo uparty. To między innymi dzięki tej zawziętości osiągnął dużo sukcesów".
Cieszy Mnie, że od czasu kadencji Mihajlovica udaje się z powodzeniem wprowadzać do pierwszej drużyny Milanu coraz więcej młodych zawodników z Primavery.
Zamiast jedynie wydawać wielkie kwoty na transfery, warto inwestować też we własne talenty, których w drużynie Primavery Milanu nie brakuje, czego najlepszymi dowodami są Gigi Donnaruma, Manuel Locatelli i ostatnio Patrick Cutrone.