Trzecia z rzędu ligowa wygrana Primavery. Tym razem pokonana Genoa

14 października 2017, 17:17, cinassek Aktualności

Po wysokiej porażce z Sassuolo na start sezonu i tej derbowej z Interem, Primavera Milanu zaczęła osiągać dobre rezultaty. Do awansu w Pucharze Włoch, w sobotnie popołudnie dołożyła trzecią ligową wygraną z rzędu. Tym razem ekipa trenera Gennaro Gattuso pokonała u siebie 2:1 rówieśników z Genoi, dzięki bramkom Tiago Diasa Riccardo Forte już w pierwszej połowie. Polski pomocnik Przemysław Bargiel pojawił się na murawie na kilka ostatnich minut, zmieniając strzelca drugiego gola dla rossonerich. Co ciekawe, jedyne trafienie dla gości zanotował Eddy Salcedo, o którym w lecie było głośno w kontekście możliwego podpisania umowy właśnie z ekipą Il Diavolo.

W sobotę, 21 października o godzinie 13:00, Primavera Milanu zmierzy się na wyjeździe z Primaverą Atalanty w derbach Lombardii.

Milan - Genoa 2:1 (2:1)

Bramki: Dias 14', Forte 39' - Salcedo 17'

Milan: Guarnone, Bellodi, El Hilali, Llamas; Bellanova, Brescianini (57' Murati), Pobega, Campeol; Dias, Sinani (68' Tsadjout), Forte (84' Bargiel)