Liczę na te duet w tym sezonie pod nieobecność Pato :) ale jeszcze czekam na Robsona
To fakt, Ibra i Cassano grają ze sobą jakby się od lat znali. Pięknie.
0
gimlord123
29 września 2011, 13:55
Dobrze, że wykorzystał wszystkie 3 zmiany. Jeśli w meczu z Juve mógł grać Boa byłoby super :)
0
29 września 2011, 11:49
Wczorajszy mecz był trochę lepszy niż poprzednie i myślę, że na Juve taka gra starczy. Musimy być uważni w obronie i bardziej skuteczni w ataku. A no właśnie czy mógł być Max zrobić trening strzelecki? Przydał by się paru zawodnikom...
0
MisiekACM
29 września 2011, 11:31
Trochę było w tym meczu momentami zabawnie ponieważ obrońcy Victorii bali się podejść do Ibry często miał sporo miejsca , mijał ich 1 kontaktem .Jak do innych naszych graczy podchodzili ,walczyli tak do Ibry wręcz przeciwnie odsuwali się :) Co do niedzieli nie wiemy jak Boateng się czuje to już pozostawmy samemu graczowi i trenerowi ,oni widzą co zrobić/
0
Milanese
29 września 2011, 11:20
fajnie czesi zagrali. Nie wybijali od razu piłki w aut gdy ich mocniej przycisnęlismy, tylko próbowali rozgrywać.
0
adi_avanti
adi_avanti
29 września 2011, 10:58
Spoko... Wraca Milan z zeszłego sezonu :) Świetny Abbiati, bez straty gola, z przodu wszystko do Ibry, zawsze coś wpadnie. Jak zwykle nie ma w tym głębszej myśli taktycznej, byle skutecznie punktować rywali po 1:0.
0
Abyss
Abyss
29 września 2011, 09:58
Dobra mina do złej gry. W pierwszej połowie nie było mu do śmiechu bo zagraliśmy fatalnie. Druga o wiele lepsza, ale należy pamiętać, że graliśmy tylko z mistzem Czech. Tak, to prawda w drugiej połowie Zlatan odmienił oblicze zespołu.
0
House
House
29 września 2011, 09:20
Allegri podczas rzutu karnego stał do całej akcji plecami. Odwrócił się, gdy już Ibra cieszył się Cassano i Seedorfem :P
0
Kush
29 września 2011, 08:37
Mecz z Juve będzie trudny bez wątpienia, wczoraj Abbiati rozegrał dobre zawody, potwierdził swoją dobrą dyspozycję. Byłoby spoko gdyby Boateng był już na Juve zdrowy i gotowy.