SCUDETTO


Jutro Milan - Juventus w rozgrywkach Primavery. Możliwy występ Paletty

17 listopada 2017, 19:55, Presidente Aktualności
Jutro Milan - Juventus w rozgrywkach Primavery. Możliwy występ Paletty

Gabriel Paletta ponownie może dostać szansę występu w spotkaniu Primavery. Jak informuje MilanNews, doświadczony obrońca ma dołączyć do podopiecznych Gennaro Gattuso, którzy jutro zmierzą się hicie dziewiątej kolejki z Juventusem. Co ciekawe, w ekipie Bianconerich również zobaczymy gracza będącego członkiem pierwszej drużyny - Marko Pjacę, który wraca po kontuzji. Mecz jest zaplanowany na godzinę 13, a transmisję przeprowadzi stacja Sportitalia. 

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Olli666
17 listopada 2017, 21:50
Paletta zrób z tych młodych piłkarzy juve tartak
0
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
17 listopada 2017, 21:03
Gdyby nie gość z Juve to by i Paletta i Gustavo Gomez grał. Wszystko poszło w złą stronę.
0
ACstach
17 listopada 2017, 20:01
Młody, warto ogrywać.
0
AC Kamil
AC Kamil
17 listopada 2017, 19:59
Dziwne sprawa, że został pominięty przy układaniu tego rankingu na 100 najlepiej rokujących nastolatków na świecie.
1
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
17 listopada 2017, 22:09
hahaha ... nieśmieszne. Gabriel zachowuje się profesjonalnie i chce trzymać formę. Ale Ty tego raczej nie zrozumiesz.
2
AC Kamil
AC Kamil
17 listopada 2017, 22:20
Uważaj, bo Ci jeszcze żyłka pęknie. Rozumiem, że warto utrzymywać formę Paletty, który jest na wylocie z klubu kosztem gry któregoś wychowanka w ważnym meczu z Juventusem ? Gość miał całe mercato na zmianę klubu, interesowała nim się solidna firma jaką jest Lazio, do tego kluby tureckie, ale dalej tu jest i ma zajmować miejsce w składzie w prestiżowym meczu Primavery ? Dobry żart, ciekawe co sobie pomyśli chłopak, który będzie musiał posadzić cztery litery na ławce rezerwowych.
3
camlab73
camlab73
17 listopada 2017, 22:53
Otóż to ACKamil, jeśli chodzi o Primaverę to wyniki są sprawą najmniej istotną, ważny jest odpowiedni rozwój młodych piłkarzy, którzy później mogą wskoczyć do treningów i gry z pierwszym zespołem. To, że Paletta chce utrzymywać formę i zachowywać się ze znamionami profesjonalizmu- jasne, fajnie. Ale nie widzę logicznego wytłumaczenia dlatego Gattuso chłopa wystawia do gry, poza argumentami że a) Gattuso zależy na wynikach i nie chce przegrać meczu który odbije się echem we Włoszech, b) Po piłkarskiej znajomości go wystawia/chce młodym pokazać że Paletta to profesjonalista, c) ktoś na górze mu powiedział żeby Paletta grał, to ktoś go może kupi albo chociaż za darmo weźmie zimą
0
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
18 listopada 2017, 12:28
Jakbyście się interesowali to wiedzielibyście, że w Primaverze jest mało stoperów gotowych do gry na tym poziomie, a co da młodemu, że będzie się ogrywać jak wszystko będzie walić popełniać błędy. Skoro ktoś nie jest przygotowany na grę na tym poziomie to niech gra w młodszych drużynach niż w Primaverze.
0
AC Kamil
AC Kamil
18 listopada 2017, 13:33
To jest właśnie to bezmyślne podejście do piłki młodzieżowej gdzie trenerzy stawiają na wynik kosztem rozwoju zawodników. Wyniki na tym etapie są sprawą drugorzędną, ale niech gra nasz profesjonalista Paletta, bo być może brakuje środkowych obrońców. Jak nie będą grali to ich nie będzie. Szkoleniem to raczej ty się nie interesujesz.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się