MUCHA_lokuostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-12-05
23 marca 2012, 00:07
Pewnie, że powroty cieszą :) Prince wiadomo - będzie niezbędny w meczu z Barcą, ale mnie bardzo cieszy również powrót Merkela, chłopak ledwo na nowo przyzwyczaił się do pasiastej koszulki i taki pech. Miło, będzie potrzebny :)
Oo, Merkel :) Szkoda, że złapał tą kontuzję, bo mógł grać w pierwszym składzie gdy Boa i Aquilani byli kontuzjowani. A z Barcą wolałbym, by zagrał Mexes zamiast Nesty.
0
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2024-08-18
22 marca 2012, 15:49
Jakby Pato powtórzył wyczyn z Camp Nou byłoby wspaniale
Zapomnieliście dopisać że również Flamini wraca po kontuzji do składu Milanu :) Podobno Van Bommel i Robinho też już mają być dostępni. A o Merkelu to pierwsze słyszę że wraca :D Myślałem że on i Strasser wrócą dopiero pod koniec sezonu :) A tutaj 2 miesiące do końca i obaj panowie już wracają:) Super !
To proszę niech już wszyscy na Barcelonę będą dostępni ;)
Coś czuję że możemy się spodziewać wysokiego zwycięstwo !
choćby Pato był dostępny na Rome to i tak by nie zagrał. W obecnej formie Pato to Sharaawy mu nie ustępuje więc lepiej dawać szanse Faraonowi niż męczyć oczy widokiem kopiącego się po czole brazylijczyka.