Milan też znów wygrywa :)
0
Dziuni99
24 marca 2012, 22:42
Hmmm taka ciekawostka 2 sezony temu gdy trenerem był jeszcze Leonardo , Milan przed starciem z Hiszpańskim gigantem (Realem Madryt) grał również z Roma na San Siro , również przegrywał 0-1 do przerwy by w 2 połowie odrobić straty i wygrać ostatecznie 2-1 i również wyrównując po bramce z rzutu karnego , by 3 dni później pokonać na Santiago Bernabeu sensacyjnie sam Real Madryt . Może i tym razem ? OBY OBY !
0
24 marca 2012, 22:04
Jak pokażą klasę i to co naprawdę potrafią nie będzie się czego wstydzić. Możemy wygrać. Barca jest najlepsza, ale Milan to wielki klub i już niejeden raz to udowadniał. Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki niż Serie A i na pewno się zepną na to spotkanie.
0
ORGANISTA
Nie wiem jak grał Milan, ale czytalem ze dobrze, natomiast Barca to był straszny mecz. Paskudna murawa, mnostwo niedokladnosci, plus czerwona kartka niesłuszna(Thiago zagrał barkiem, sedzia uznał ze ręką i dał 2 zóltą). Ogolnie formy wielkiej tam nie było.
0
Abyss
Abyss
24 marca 2012, 21:59
Wygrali nawet w 10. Nie wiadomo czy pierwszego gola zaliczą Leo. W poprzednim sezonie były przecież kontrowersje dotyczące CR7. W zależności od interpretacji strzelił 40 lub zdaniem wielu nawet 41 bramek. Ciekawie zapowiada się walka o mistrzostwo (6 pkt. przewagi Realu) bo przecież czekają nas jeszcze Derby Europy. Równie zaciekła będzie rywalizacja o tytuł króla strzelców. Niezwykły sezon!
0
Fantasista
24 marca 2012, 21:58
Niestety nasza obrona bez Thiago i Abate bedzie słabo wyglądać.
0
Blady19921002
24 marca 2012, 21:52
Ja tam wierze. W końcu wiara góry przenosi:) Forza Milan!
0
Joke
Joke
24 marca 2012, 21:49
Patrząc realnie, to z taką grą, jaką prezentujemy obecnie, nie mamy szans z Barceloną... Jednak jako kibic Milanu i marzyciel wiara w przejście Dumy Katalonii pozostanie do ostatniego gwizdka sędziego w dwumeczu. Z drugiej strony jak tak się zastanawiam, to wiem, że Berlusconi zacząłby się podniecać z triumfu w LM i nasz klub by zwolnił obroty, a wtedy przyszłyby chude dla nas lata...