Dzieło legendy Milanu zostanie Sportową Książką Roku w Polsce?

25 stycznia 2018, 19:59, Ginevra Aktualności
Dzieło legendy Milanu zostanie Sportową Książką Roku w Polsce?

Do końca stycznia można głosować w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2017. W kategorii zagranicznej nominowana została publikacja „Jak oglądać piłkę nożną” Ruuda Gullita, która ukazała się pod naszym patronatem. Zachęcamy do głosowania na tę pozycję pod linkiem http://zagr.sportowaksiazkaroku.pl/.

 

Ruud Gullit „Jak oglądać piłkę nożną”

Czytanie gry na najwyższym poziomie.

Czy jeden napastnik może być lepszy od trzech? Dlaczego najlepsi obrońcy nigdy nie wykonują wślizgów? Gdzie leży klucz do skuteczności Messiego i Ronaldo oraz dlaczego Lewandowski strzelił pięć goli w dziewięć minut Wolfsburgowi? Zapraszamy w wyjątkową podróż po świecie futbolu z Ruudem Gullitem, który wyjaśnia, jak oglądać piłkę nożną.

Grał w legendarnym Milanie, był kapitanem fantastycznej reprezentacji Holandii z końca lat 80., został uznany najlepszym piłkarzem świata. Teraz z perspektywy zawodnika, trenera i eksperta pokazuje, jak należy patrzeć na każdy mecz, by widzieć więcej.

Ta książka zaskakuje, uczy, pozwala poszerzyć horyzonty. To idealna pozycja dla każdego – niezależnie, czy uważasz się za eksperta, czy dopiero zaczynasz przygodę z piłką nożną. Nikt wcześniej nie pisał o futbolu w ten sposób!

 

Książka w promocyjnej cenie dostępna jest na: www.idz.do/amilancompl-gullit.

1 komentarz
Musisz być zalogowany, aby komentować
KaSeL85
KaSeL85
26 stycznia 2018, 14:35
Maldini i Baresi robili wślizgi:)
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się