Wielkie zwycięstwo na San Siro! Milan - Lazio 2:1

28 stycznia 2018, 16:55, Leonardo 22 Główne newsy

AC Milan zdołał pokonać rezultatem 2:1 na San Siro z Lazio Rzym w meczu rozgrywanym w ramach 22. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie od początku zapowiadało się na wielki spektakl i jak się szybko okazało widowisko sprostało oczekiwaniom. Gospodarze od samego początku bardzo pewnie i zdecydowanie szturmowali pole karne przyjezdnych. W 10 minucie Calhanoglu odpalił prawdziwą petardę w kierunku Strakoshy, ale Albańczyk kapitalnie wybił piłkę na corner. W 15 minucie padł pierwszy gol, Hakan z rzutu wolnego zacentrował w pole bramkowe gdzie Cutrone głową trafił do siatki ku radości sympatyków zgromadzonych na San Siro! Piłkarze Lazio szybko odpłacili się golem na 1:1. W 20 minucie Marusic otrzymał piękne prostopadłe podanie od Leivy i po tym jak zwodem oszukał Antonellego spokojnie strzelił w długi róg obok bezradnego Donnarummy. W 27 minucie Suso strzelał z rzutu wolnego z prawej strony, ale Hiszpan pomylił się o dobry metr. W 32 minucie Luis Alberto postraszył Gigio precyzyjnym strzałem z okolic 30 metra, piłka wylądowała na poprzeczce i stadion na chwilę zamilkł. Mało brakło i trzeba by odrabiać straty. W 41 minucie niezwykle aktywny i dobrze dysponowany Calhanoglu znów strzelał w światło bramki! Strakosha odbił piłkę przed siebie ale nikt nie zdążył do dobitki. Trzy minuty później San Siro znów wpadło w euforię za sprawą gola Bonaventury - Jack otrzymał od Calabrii piękne dośrodkowanie i głową z okolic piątego metra na wprost bramki wpakował futbolówkę do siatki z pełną mocą. Po upływie 1 doliczonej minuty sędzia zakończył fantastyczną pierwszą partię, Milan był na jednobramkowym prowadzeniu.

W drugiej połowie podopieczni Gattuso początkowo nieco oddali pole gościom co zaowocowało kilkoma groźnymi sytuacjami wykreowanymi przez ofensywnych zawodników Lazio. W 66 minucie po strzale Sergeja zespół ratował Romagnoli, który przed Donnarummą wybijał piłkę uderzoną przez Serba. Dwie minuty później już Gigio musiał radzić sobie z rosłym pomocnikiem z Rzymu, który głową strzelał z bliskiej odległości. Młody bramkarz Milanu tą paradą zapracował na wysoką notę. W 78 minucie Suso pięknie dograł do Silvy, ale napastnik wprowadzony z ławki o mały włos nie dostał do piłki zagranej przez Hiszpana. W ostatnich fragmentach obie ekipy wyraźnie opadły z sił co rzutowało na jakość zagrań, dokładność i ogólny obraz meczu. Rossoneri zdołali dowieźć do końca korzystny wynik i zanotowali pierszą w tym sezonie wygraną z zespołem z czołówki tabeli. Milan-Lazio 2:1!

MILAN (4-3-3): G. Donnarumma - Calabria, Bonucci, Romagnoli, Antonelli(71' Abate) - Kessie, Biglia, Bonaventura - Suso(81' Borini), Cutrone(71' A. Silva), Calhanoglu.

LAZIO (3-5-1-1): Strakosha - Bastos, De Vrji(74' L. Felipe), Radu - Marusic(83' Nani), Parolo, Leiva(52' F. Anderson), Milinkovic-Savic, Lulic - L. Alberto - Caicedo.

Bramki: 15' Cutrone, 20' Marusic, 44' Bonaventura

Żółte kartki: 25' Radu, 28' Marusic, 41' Milinkovic-Savic, 51' Lulic, 65' Antonelli, 85' Bastos, 86' Abate, 90' Parolo

29 stycznia 2018, 08:16
Ja powiem tak wygraliśmy na mega farcie. Byliśmy na boisku 60 minut później gubiliśmy się pod polem karnym przeciwnika i panika pod naszym. Dobry występ: Hakan, Cutrone, Biglia, Jack Poniżej i słabo: Suso, Antek, Silva, Abate
1
grzesiekpl88
29 stycznia 2018, 11:21
Panie adamos, czy Pan bywa w ogóle w życiu z czegoś zadowolony ? :)
3
Bartex808
Bartex808
29 stycznia 2018, 07:27
Ktoś wie na jakim kanale bd pokazany mecz Lazio- Milan w pucharze ???
28 stycznia 2018, 23:17
1. Mam wrażenie, że wreszcie gramy dokładniej. W Serie A z reguły koło 35-40 minuty pokazują statystykę 'lost balls' i to był chyba pierwszy mecz od dawna, gdzie nie mieliśmy 20+ w tej statystyce i również jeden z nielicznych, gdzie nie prowadziliśmy w tej statystyce, dziś było to chyba 18:12 dla Lazio. Dziś na prawdę było widać, że więcej piłek dociera do adresatów.

2. Zarówno w meczu z Cagliari jak i dzisiaj sporo osób nieco narzeka na naszą dyspozycję w drugich połówkach. Owszem, też widzę że nasi nie wytrzymują pełnych spotkań idealnie ALE ani Cagliari ani Lazio nie zdominowały spotkań, a przecież to my mieliśmy wynik. Najlepszymi sytuacjami Rzymian były chyba główka Milnkovica-Savica i sytuacyjny strzał Parolo. Sytuacji Lulica nie ma co liczyć… został nastrzelany piłką i chociażby był z gumy miał praktycznie zerowy wpływ na to, gdzie futbolówka później poleci… Jest co poprawić jeśli chodzi o kondycję, ale i tak jest DUŻO lepiej niż było, i co najważniejsze jest skutecznie.

3. O linii defensywnej tak naprawdę nie ma co się mocno rozpisywać. Gramy stałym blokiem defensywnym, w którym każdy wie co ma robić i robi to dobrze. Mam wrażenie, że Antonelli i Abate zostali parę długości za resztą jeśli chodzi o jakość, ale i tak zadaniowo dają radę. Na bokach jak Conti dojdzie do pełnej dyspozycji będziemy mieli mały „kłopot bogactwa” z Rodriguezem i Calabrią, który jest po prostu dobrym piłkarzem i dziś to po raz kolejny pokazał.

4. Biglia wreszcie wygląda tak, że chyba zamyka rywalizację o to konkretne miejsce w drugiej linii. A na dokładkę o 180 stopni odwróciło się Jego szczęście. Wcześniej Jego gorsze zagrania prowadziły do katastrofy, dziś dwa Jego gorsze wybory, które mogły się zakończyć tragicznie sam trochę szczęśliwie naprawił.

5. Hakan ma niesamowitą jakość. Ale nie będę się po raz kolejny rozpisywał na Jego temat.

6. Cutrone i… długo, długo nic jeśli chodzi o pozycję numer 9 – nie ma tu znaczenia, czy gola wbił łokciem, czy nie. Andre wszedł na końcówkę – w moim odczuciu dośrodkowanie Suso było do wbicia. No i Jego znak firmowy w postaci decyzji o dryblingu, kiedy absolutnie każdy inny wybór – włącznie z zatrzymaniem się i wzięciem piłki w ręce lub kopnięciem w aut, bo nie byłoby kontry – byłby lepszy. Mam wrażenie, że Portugalczyk nie nadąża za tym co powtarza Gattuso, że gracze rozumieją, że ważniejsze jest MY, a nie JA. Tak czy siak, pastwić się nad Silvą dziś też nie byłoby w porządku bo raczej wszedł na sztukę niż na jakość i jako taki „figurant” do końca dotrwał. Mam nadzieję, że Andre dostanie cały mecz w pucharze i to On odprawi z kwitkiem Rzymian w środę.

7. Rozważanie czy zagramy w LM czy nie ma tyle sensu w tym momencie, co dumanie, czy w dużym lotku wypadną akurat nasze liczby. W tej chwili musimy grać mecz za meczem w lidze. Za jakieś 10 meczów będzie można COKOLWIEK rozważać. Jeśli ktoś chce się bawić w zgadywanki, to większy sens ma to w pucharach, tam są tylko dwumecze… W lidze na dziś praktycznie nic nie zależy od nas samych. Może się zdarzyć, że będziemy grali średnio i jakoś wejdziemy na 4 miejsce, bo inni zagrają gorzej, a możemy zagrać prawie idealną rundę i może nam zabraknąć punktu do czwórki…
Edytowano dnia: 28 stycznia 2018, 23:23
13
Zielony2009
Zielony2009
28 stycznia 2018, 21:56
Skoro wczoraj spiłem się z żalu po porażce, a dzisiaj ona nie miała miejsca to zawieszam te moje smutki nad wynikami Milanu co najmniej do środy.
1
milan78
milan78
28 stycznia 2018, 21:42
Ewidentnie gol Cutrone nie powinien być uznany https://www.youtube.com/watch?v=AVYzK8uLFXM.Mecz typowo na remis,fajna pierwsza połowa.W kontekście najbliższego spotkania martwi forma fizyczna bo przeciez Lazio grało mecz w środku tygodnia a i tak wygladali lepiej pod koniec dzisiejszego starcia
0
zbylon
zbylon
28 stycznia 2018, 21:52
Faktycznie - nikt tego nie zauważył nawet na boisku :)
1
patrykas
patrykas
Przecież uderzył barkiem - wszystko zgodnie z przepisami dodatkowo sprawdzane było na VAR
28 stycznia 2018, 22:14
No to raczej tak do końca nie był bark, tylko łokieć ;) Obejrzyjcie dokładniej powtórkę- mimo iż chłopaka uwielbiam, to sędzia miał pełne prawo tej bramki nie uznać.
1
28 stycznia 2018, 23:40
1
Kuczi1899
Kuczi1899
28 stycznia 2018, 23:57
Ciekawy myk z tą bramką . Faktycznie powinna zostać nie uznana a nikt się nie skapnął bo wszystko wyglądał tak naturalnie jakby to była głowka
1
Zako
Zako
28 stycznia 2018, 21:41
Przyznam, ze umknęło mi to, ze Patrick gola zdobył ręką, dopiero przed chwilą to wyczytalem i faktycznie.
1
milan78
milan78
28 stycznia 2018, 22:01
Fajne jest to,że Gattuso nie idzie w zaparte i nie twierdzi,że wszystko było ok “I’ll be honest, I thought it was a header at first glance. Seeing it again from that angle, it was a goal that should’ve been disallowed.
1
Arva
Moderator Arva
28 stycznia 2018, 21:39
Silva jeszcze dostanie swoje szanse od początku, i je wykorzysta. Popatrzcie na Hakana - dopóki nie poprawił się fizycznie i nie zaczął grać systematycznie była straszna kaszana. Z czasem przyszła poprawa.
1
28 stycznia 2018, 21:38
Offtop-Alisson to absolutna bestia , za niedlugo najdrozszy bramkarz na swiecie.
28 stycznia 2018, 22:13
To co w tym meczu robią bramkarze to jakiś kosmos. Tu mogło paść spokojnie 5-6 bramek.
0
Robinowski
Robinowski
28 stycznia 2018, 23:44
Dobrze że z Sampą zagramy u siebie. Grają dobrą piłkę i czeka nas ciężki bój. Bramkarze pokazali klasę światową.
0
22KAD
22KAD
28 stycznia 2018, 21:33
Jak pisalem kiedyś my w zeszlym sezonie zaczelismy wysoko a potem nisko oby w tym bylo na odwrót zaczęliśmy nisko skonczmy wysoko
0
28 stycznia 2018, 21:29
Szkoda, że nie mogłem oglądać ale wynik śledziłem, banan z gęby nie schodził :) jak Inter podtrzyma formę to 10pkt przewagi niewiele pomoże.

P.s. oglądam właśnie Roma-Sampa i to jest kolejny mecz gdzie Becker wyczynia cuda w bramce. W tej chwili zdecydowanie najlepszy bramkarz w Serie A. Roma weźmie za niego duży hajs bo ponoć już Real na niego spogląda. Sampa ciśnie Romę jak nastolatek pryszcza i gdyby nie on to by już przegrywali.
Edytowano dnia: 28 stycznia 2018, 21:31
1
zbylon
zbylon
28 stycznia 2018, 21:24
Gattuso tchnął w ten Milan ducha. To co dzisiaj chłopaki pokazali, to jest prawdziwy Milan i to przez wielkie M. W końcówce nerwowo, ale Donnarumma również pokazał za co mu płacą. A przede wszystkim Calabria co dzisiaj grał - ręce się same składały do oklasków. Moje skojarzenie z Maldinim - cóż oby tak dalej. Takiej gry się po nim nikt nie spodziewał, a ten koleś dzisiaj wygrał nam mecz. A przecież grał na dwóch pozycjach! Zagrał jak rasowy Milanista i naprawdę Paolo mógłby tylko przyklasnąć.
0
jasiom22
jasiom22
28 stycznia 2018, 21:15
Początek Milanu Gattuso... :-) Dobry mecz, choć końcówka bardzo chaotyczna to wynik udało się dociągnąć, :-D i o to chodzi! za trzy dni powtórka z rozrywki... trzeba wymazać to co się wydarzyło w grudniu z Weroną. Coraz więcej propsów dla Gattuso. Cutrone świetny mecz, nie tylko bramka. Calabria świetny mecz. Antonelli nawalił przy bramce, ale i tak lepiej niż Abate.
0
Robinowski
Robinowski
Najlepsze spotkanie w sezonie. Bardzo cieszy gra, składne akcje, wybieganie, pomysł na grę. Natomiast do poprawy gra obronna w momencie gdy prowadzimy. Zbyt głębokie cofnięcie się i duże trudności z wyprowadzeniem kontry. Rino ma nad czym pracować.
28 stycznia 2018, 21:09
Znowu napiszę te same słowa co po meczu z Interem, choć to tylko skromne zwycięstwo, ale tak strasznie cieszy. Dumny jestem z tej drużyny!!
1
adi_avanti
adi_avanti
28 stycznia 2018, 21:05
Dobry mecz i dobry wynik. Wreszcie gol napastnika. Jeśli dokonujemy zmian w końcówce i wchodzą Borini oraz Silva na podmęczonego rywala to powinni oni bardziej odciążyć resztę zespołu.
28 stycznia 2018, 20:36
To co Fanatyk, najebka dzisiaj ze szczęścia i hara jutro rano w pracy??
3
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
28 stycznia 2018, 20:39
Dzisiaj już dawno po. Jutro w drodze na robotę będzie w palnik. Dachy same wam się nie zrobią.
5
zbylon
zbylon
28 stycznia 2018, 21:03
FaNaTyK - nie spierdziel się z tego dachu :) Ja już lekka bomba :) Dawno nie miałem takiej frajdy po meczu Milanu. Końcówka była straaaszna, ale jest :D
3
Fushnikov
Fushnikov
28 stycznia 2018, 22:26
Zbylon co Ty nie wiesz że " po szklanie i na rusztowanie?"
0
Nesta_13
Nesta_13
28 stycznia 2018, 20:32
Bardziej niż zwycięstwo ucieszyła mnie dzisiaj piękna gra, z pomysłem. Szczęścia mieliśmy jednak nad wyraz... Jednak jak to mówią szczęście sprzyja lepszym i tacy własnie byliśmy w dzisiejszym meczu.
10
matten
matten
28 stycznia 2018, 20:27
Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu obu zespołów. W drugiej tempo nieco siadło, ale grunt że udało nam się dowieźć zwycięstwo. Cieszy rosnąca forma Calhanoglu, Biglii i pewność Donnarummy. Obrona do poprawy.
1
milan2002
milan2002
28 stycznia 2018, 20:26
Nareszcie ugraliśmy coś z czołówką. Obawiałem się tego spotkania. Bałem się, że w przypadku porażki wrócimy do marazmu. Ta wygrana na pewno nam pomoże nabrać wiatru w żagle. Oby tak dalej!
5
muamba_kabumba
Bardzo możliwe, że powoli zaczyna wyrastać nam kozacka strzelba w ataku .. Jesli Hakan Bona i Suso beda w formie to Cutrone bedzie pakował bramki na zawołanie , tak mi się przynajmniej wydaje ;]
28 stycznia 2018, 20:23
aż łezka w oku się zakręciła po takim pięknym meczu.
1
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
28 stycznia 2018, 20:20
Calabria, Hakan, Biglia. Trójka która zrobiła ten mecz. Oczywiście strzelcy bramek także. Mam nadzieję że już nigdy nie zobaczę Montolivo na murawie. A w środę za Biglie zagra Locatelli.
4
Puszek
Puszek
Wymieniłeś Biglie jako osobę, która zrobiła ten mecz, a później liczysz na jego zmianę za Locatelliego? Literówka? Biglia mimo kilku błędów dobrze zagrał i myślę, że kolejne mecze na murawie bardziej wyciągnęły by jego kreatywność - osobiście liczę, że Rino da mu szansę, a Locatelli go zmieni gdy opadnie z sił.
0
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
28 stycznia 2018, 20:42
Po porostu liczę na że puchar Włoch wejdą odpowiednio Mussacchio, Locatelli i AS9. Niech każdy dostaje szansę. Sezon długi a mecz już w środę.
1
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
28 stycznia 2018, 20:18
Gdyby to Kalinic zastąpił Cutrone byłby zjechany że nic nie zrobił i nie strzelił hattricka. Ale Silva nie mógł się pokazać, nie dostawał podań. I w ogóle miał fajne włosy. Cutrone > Kalinic > Silva. Nie oszukujmy się.
13
epl
epl
28 stycznia 2018, 20:30
No a Silva zrobił. Świetny przechwyt, dobre wyjście na pozycję, dobre zaangażowanie i jedna głupia strata. I to wszystko przez 20 minut w sytuacji gdy większość zespołu już nie miała siły. Kalinic w swoich najlepszych meczach (a miał ich chyba ze 3) zagrał tak jak dziś Silva. Cutrone >>>>>>>>>>>>>> Silva >>>>>Kalinic
4
Zuber
Zuber
Silva zepsuł teoretycznie najłatwiejszą setkę w tym meczu, starczyło iść za piłką i dostawić nogę.
1
epl
epl
28 stycznia 2018, 20:49
Zuber - jak uciekającą piłkę z dużego kąta można nazywać najłatwiejszą setką? I ty porównujesz to z sytuacjami gdy piłka leciała na głowę w środku pola karnego. No powagi trochę.
4
camlab73
camlab73
Szałowo nie zagrał ale nie oszukujmy się, znowu wszedł na 20 minut w momencie meczu, w którym Milan kompletnie nie grał i nie potrafił skleić 2-3 podań. Biegał, pokazywał się, starał się coś zrobić, ale za wiele się nie udało. Myślę jednak, że wysuwanie daleko idących wniosków na podstawie tych kilkunastu minut Silvy nie jest odpowiednie.
1
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
Dlatego mam nadzieję że w środę zagra AS9 i pokaże że powinno się na niego stawiać.
0
Puszek
Puszek
28 stycznia 2018, 20:16
Mimo widocznego zmęczenia w drugiej połowie cały mecz aż chciało sie oglądać! Widoczna w końcu prawdziwa wola walki! Takiego Milanu mi brakowało, za takim Milanem tęskniłem ... Ale żeby nie było tak kolorowo - Silva strasznie rozczarował i chyba wyjaśnił dlaczego to widujemy Kalinicia częściej niż Portugalczyka (dziękuję, za poprawieni :) ). Dobry mecz, wspaniałe widowisko, FORZA MILAN
Zirytowany
Silva rozczarował? weź pod uwagę że kolejny raz otrzymał raptem 20 min, on musi więcej grać żeby wejść w rytm.
4
Puszek
Puszek
Stwierdzenie, że mnie rozczarował jest mocno subiektywne - nastawiony byłem, na wejście Portugalczyka i dosłownie bieganie w te i nazad. Liczyłem, że pokaże taką wolę walki, tak ogromne zaangażowanie i determinację, że nie będzie wątpliwości co do następnego składu wyjściowego. Zawiodłem się przede wszystkim jego postawą. Biegał nie za dużo - Suso, Hakan, Calabria robili kilometry nawet po tylu minutach gry, a Silva świeżo po wejściu dość ospale, niedbale w presingu, raczej słaba gra bez piłki, ogólnie dość leniwie wyglądał. Po za tym od "Spadkobiercy Ronaldo" oczekiwałem kreatywności i przeglądu pola, pomyślunku, a chłopak jak miał okazję się wykazać to gubił piłkę. Ciągle liczę na jego przebudzenie i mocno mu kibicuje, jednak nie chciałbym oglądać takiej niezaangażowanej postawy w sąsiedztwie ludzi, którzy dosłownie wypruwają sobie żyły i wypluwają płuca. Oby w następnych meczach pokazał wolę walki.
6
Zirytowany
Zirytowany
28 stycznia 2018, 20:15
Biję się w pierś ... nie wierzyłem że dziś wygramy z silnym Lazio, ale chłopaki zagrali naprawdę dobrze, ciesze się że tak się pomyliłem. Brawo Milan, więcej takich meczy!
2
Quers2
Quers2
28 stycznia 2018, 20:12
Brawa dla drużyny. Oby taka gra pozostała do końca sezonu to może przy dobrych wiatrach udało się zająć 4 miejsce. Narazie jednak trzeba twardo stąpać po ziemi i robić swoje. Forza Milan!
0
Majki85
Majki85
Na 4 miejsce nie ma raczej szans. My musielibyśmy być w mega formie, a dołek Interu wykorzysta prawdopodobnie Roma, bo nie wierze, żeby obie te ekipy zaliczyły taki dół.
0
Quers2
Quers2
28 stycznia 2018, 20:35
Roma też ma dół formy tak jak Inter, więc jest szansa, że to wykorzystamy. Nie mówię, że tak napewno będzie, ale jest taka możliwość
0
maciejdadela
Silva gra na 9 ale nie wiem czy to jest 9. Skoro ma być następcą CR7 to chyba nie jest to klasyczna 9. To że CR teraz na 9 zagra to lata doświadczenia. A portugalskiej bananowej ligi nie ma co analizować.
0
kupczyk1981
kupczyk1981
28 stycznia 2018, 20:11
Kolego Orzelek,,,mamy tylko 10 ptk.straty do Interu....czasami marzenia się spełniają
0
Orzelek79
Orzelek79
Jestem realistą ale dlaczego nie mają mnie pięknie zaskoczyć. Forza Grande MILAN!
0
MK92
MK92
28 stycznia 2018, 20:10
To był najszczęśliwszy obok derbów Mediolanu w Coppa Italia wieczór z Milanem w tym sezonie! Prawie równo w drugą rocznicę pięknego rozbicia Interu 3:0 za Mihajlovicia. Taki Milan chciałoby się oglądać za każdym razem. Piłkarze biegali, doskakiwali do rywala, wystawiali się na wolne pole, próbowali gry kombinacyjnej. Może trochę rzucał się w oczy brak precyzji... Chwała Rino, że wyciągnął nas z tego bagna, w którym ugrzęźliśmy jesienią. Dziś głównym bohaterem był, rzecz jasna, Calabria. Forza Milan!
5
28 stycznia 2018, 20:09
A tak jeszcze w temacie Silvy - skoro mówimy, że to następca CR7 to pamiętajmy, że to nie jest 9 więc czy nie lepiej spróbować go na skrzydle? To że w portugalskiej bananowej grał jak grał to jedno a życie to drugie:)
0
Wilk87
Wilk87
Andre Silva wszedł i dużo biegał, nie rozumiem komentarzy niektórych użytkowników. Taki Kaliniciowi występ, wywalczony faul w środku boiska, raz świetnie wywaczył piłkę i od razu nie potrzebnie pchał się na dwóch. Jak Kalinic tak zagrał, to pialiście z zachwytu, że od tego jest napastnik, tak właśnie ma grać. Ostatnie 20 minut to już obrona była, ale wiedziałem, że tak będzie, wejdzie na 20 minut i od razu ludzie myślą " o masz szansę teraz, o nie strzeliłeś hattricka w 20 minut?? Beznadziejny jesteś, Kalinic by 2 karne wywalczył." Poza tym dobry mecz, ale znów cofnęliśmy się przy prowadzeniu, mały kamyczek do ogródka
Wilk87
Adamos, dokładnie, niepotzrebna kiwka i strata, tak jak Kalinic. Różnica jest taka, że Kalinic gra, jak trzeba strzelić bramkę, przez co ma więcej okazji się pokazać. Silva wchodzi kiedy zaczynamy się bronić i nawet nie atakujemy większą ilością graczy, przez co jest zmuszony w większym stopniu kwać, bo nawet nie ma za bardzo komu podać. Tak jak pisałem, Kalinicowy występ, czyli nic specjalnego
0
Orzelek79
Orzelek79
28 stycznia 2018, 20:07
O LM nie ma co marzyć ale jest nadzieja na naprawdę dobrą wiosnę.
28 stycznia 2018, 20:21
Niepopadajmy w hurra optymizm , jest poprawa ale do ciągłości dobrej gry jeszcze trochę brakuje. Cieszmy się z tego zwycięstwa Forza Grande MILAN!!!!
0
Jakim cudem ściągneliśmy takiego zawodnika jak Hakan , za tak śmieszny hajs ... przecież ten gość to bedzie nadpiłkarz jak wejdzie na obroty :O
1
Dobre 60 minut Milanu. W perspektywie nawałnicy spotkań w okresie 40 dni słabo widzę wyniki Milanu. Gattuso ich zajechał na treningach i niestety to wyjdzie w praniu.
0
kaka19971
kaka19971
uwielbiam ludzi którzy znają przyszłość :)
2
olotek2
olotek2
ojej twoim tokiem myślenia(jeżeli takowe posiadasz)każdy trener zajechał zespół w nawałnicy spotkań.Nie wiem czy przypadkiem nie reprezentujesz kolesi z ekstraklasy. TYLE MECZÓW W TYLE DNI NIEEEE
28 stycznia 2018, 20:05
Myślę, że Gattuso specjalnie cofnął piłkarzy, licząc na kontrataki. Lazio grało wysoko, więc mogło się sprawdzić.
0
Boro
Boro
Piekne zwyciestwo za przyslowiowe 6 pkt, daje to nadzieje ze na pozytywne wyniki w tym sezonie, Forza Milan!
0
Kaka#22
Kaka#22
Co do hejtow na Silve z kilkoma się zgodzę, owszem trochę mało zaangażowania, ale ludzie Milan zagrał ostatnie 30min broniąc wyniku, jak napastnik ma się pokazać jak praktycznie nie miał okazji i po raz kolejny zagrał ogon nic mu nie dajacy
3
pabel1999
pabel1999
Trzeba przyznać że dużo biegał. Oprócz podania od Suso, do którego niestety nie dosięgnął, nie miał zbytnio kiedy się pokazać. Wszedł na ostatnie minuty żeby pracować z przodu i pomóc w utrzymaniu wyniku. Moim zdaniem wywiązał się ze swojego zadania.
1
zbylon
zbylon
28 stycznia 2018, 20:04
W końcówce miałem dwa zawały, ale żyję i browara piję :) FORZA MILAN!!!!
0
Kiuro_ACM
Kiuro_ACM
Calabria MVP bez dwóch zdań. Hakan świetnie , ale warto docenić Biglie , dla mnie cichy bohater tego meczu. Wykonał mega robotę czapki z głów. W końcu dobrze się oglądało cały mecz , aczkolwiek nadal syndrom obrony wyniku włącza się zdecydowanie za wcześnie..
0
Majki85
Majki85
28 stycznia 2018, 20:03
Wyraźnie opadliśmy z sił w tej drugiej połowie, ale udało się szczęśliwie dowieźć zwycięstwo do końca! Brawo Panowie! Właśnie tak grających z sercem zawodników chcę oglądać. Hakan i Jack - mega inteligentni piłkarze. Fajnie w końcówce przytrzymywali piłkę z przodu, dając odpocząć defensywie. Calabria faktycznie, jak komentatorzy wspomnieli, cichym bohaterem tego meczu. Cutrone - to jest chłopak, który daje całego siebie. Na takich piłkarzach powinniśmy bazować. Dobry występ również Leo Bonucciego. Donnarumma wiele pracy nie miał, ale był na posterunku po główce Milinkovica-Savica. Lulić... Dobrze, że ten facet nie trafił odpowiednio w piłkę, bo teraz komentowalibyśmy remis i byłby niedosyt, bo Milan dziś po prostu zasłużył na 3 pkt! Jeszcze raz brawo!
2
nokoments
Mamy już tylko 10 punktów straty do Ligi Mistrzów! Chwała bogom, że wysoka forma idzie akurat na luty, bo mamy w nim chyba najważniejsze mecze jeśli chodzi o końcowy układ tabeli - Sampdoria, Roma, Inter, które są przed nami i Udine, które depcze nam po piętach.
1
pabel1999
pabel1999
Nie dmuchałbym od nowa balonika Na prawdę dobry mecz zagraliśmy, ładna seria zwycięstw cieszy, jednak aby zagrać w Lidze Mistrzów musielibyśmy wyprzedzić Inter i Rome. Nie wiem czy aktualnie jest to wykonalne. Najważniejsze dla drużyny aktualnie powinno być wyprzedzić Sampdorię i być pewnym gry w pucharach w przyszłym sezonie.
0
nokoments
28 stycznia 2018, 20:52
przed meczem z Lazio też ktoś pisał, żebym nie pompował balona. Inter i Roma też mają przed sobą trudne mecze i zapewne jakiś kryzysik, a my tym czasem wychodzimy z dołka. Będzie dobrze.
0
Rossoner1996
0
tomicius
tomicius
Wzeszło słońce na czerwono-czarnym niebie! Przyjemna dla oka gra, obrona chwilami nieprecyzyjna, ale poświęcenie i asekuracja przyniosły efekt. Forza Milan!
28 stycznia 2018, 20:01
Cały zespół zagrał dzisiaj dobry mecz (no powiedzmy do 60min) ale ja wyróżniłbym zdecydowanie dwie postacie: Calabrie i Hakana. Dwaj którzy dzisiaj zostawili na boisku najwięcej serducho.Calabrai dzisiaj praktycznie bez większych błędów nawet po zmianie strony grał cały mecz na równym bardzo dobrym poziomie no i ta wrzutka na 2:1 no palce lizać - takiej wrzutki od niego jeszcze chyba nie widziałem.Hakan ze stałych fragmentów też bardzo dobrze - tą wrzutka na bramkę no idealna a w ataku rozumie się praktycznie że wszystkimi a wg szczególnie z Jackiem to granie na jeden kontakt ,podania z piętki no fajnie tą lewa strona chodzi.Teraz to powtórzyć w środę.Forza!