SCUDETTO


Fenerbahce zainteresowane Palettą, a Zanellato jeszcze dzisiaj ma podpisać kontrakt z Crotone

29 stycznia 2018, 14:19, Presidente Aktualności
Fenerbahce zainteresowane Palettą, a Zanellato jeszcze dzisiaj ma podpisać kontrakt z Crotone

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Gabriel Paletta jeszcze w tym okienku transferowym może opuścić Mediolan i Włochy. Zainteresowanie doświadczonym stoperem, którego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku, wyraża Fenerbahce Stambuł. Ekipa z Turcji już latem chciała pozyskać 31-latka, ale wówczas nie doszło do transferu. Powodzenie tej transakcji jednak stoi pod znakiem zapytania również obecnie, gdyż - jak donosiły już wcześnie włoskie media - chce on zostać w Milanie.

Z kolei pewne jest odejście Niccolo Zanellato. Pomocnik ma jeszcze dzisiaj podpisać kontrakt z Crotone, które za jego wypożyczenie zapłaci 300 tysięcy euro. Umowa pomiędzy klubami przewiduje jednocześnie obowiązek wykupu Zanellato przez ubiegłorocznego beniaminka, a samemu Milanowi gwarantuje 50% z przyszłego transferu 19-latka.

1 komentarz
Musisz być zalogowany, aby komentować
_GAHU_
_GAHU_
29 stycznia 2018, 18:05
Z całym szacunkiem ale na ten moment to Paletta jest w tym momencie pasożytem na naszym budżecie i nie ma najmniejszego sensu go trzymać bo na rezerwie jest Musacchio i jest Zapata który jak grał ostatnio(trochę od tego już minęło) prezentował się naprawdę nieźle w ostateczności przy pladze kontuzji można postawić na kogoś młodego. Jeśli zostanie to do końca kontraktu i tak nie powącha murawy co pewnie jemu jest na rękę bo pieniążki lecą a potem jakiś klub się znajdzie na pewno.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się