Bonucci: "Kibice wierzyli równie mocno jak my. Teraz musimy kontynuować nasz pościg"

15 marca 2018, 23:41, cinassek Aktualności
Bonucci:

LEONARDO BONUCCI: "Nikt nie może nam zarzucić, że nie próbowaliśmy. Szkoda pierwszej połowy pierwszego meczu. Dziś gol na 2:1 podciął nam skrzydła. Graliśmy z Arsenalem jak równy z równym, ale powinniśmy wykorzystać stworzone okazje. To część naszej ścieżki rozwoju. Nikt nie może powiedzieć, że nie walczyliśmy. Wynik premiuje Arsenal. Karny? Takie epizody ciążą na przebiegu meczu, ale nie możemy na to patrzeć. Szkoda, mogliśmy przybliżyć sobie szanse na awans, przewaga po pierwszej połowie mogła sprawić, że mecz inaczej by się ułożył. Licznie przybyli do Londynu kibice wierzyli równie mocno jak my. Dziękujemy im. Od następnej niedzieli znów będą z nami, a my z nimi. Musimy kontynuować nasz pościg".