32 komentarzy
gorylmagila
gorylmagila
30 marca 2012, 12:09
Wynik meczu to 0-0 i tyle w temacie. Teraz możemy czytać o protestach porcelany bo murawa była taka a taka. Dla obydwu zespołów warunki były identyczne, więc żadna ze stron nie jest poszkodowana. Jeszcze pewnie usłyszymy, że karakan gola z rzutu wolnego nie strzelił ponieważ laserem go oślepili.
0
gimlord123
30 marca 2012, 10:00
W grupie gdy z nami wygrali nie było płaczu po murawie, teraz zobaczyli, że może być niebezpiecznie z Milanem i już zaczynają się skargi. Żałosne.
29 marca 2012, 21:09
Brodziol Nie golfowym a krykietowym. (Milan Cricket and Foot-Ball Club)
0
Hali1550
29 marca 2012, 20:17
Trzeba wygrać na wyjeździe i pokazać że żadna murawa ani inne rzeczy im nie przeszkodziły w wygranej :P
0
Predator
29 marca 2012, 19:46
Wow. Myślałem że złożą skargę na krzywą bramkę ;/ Albo na to, że samochód przejeżdżający obok stadionu ich rozproszył. Albo ptak
29 marca 2012, 19:11
Fanatic, Może pierwotnym pomysłem utworzenia Barcelony było właśnie klub ogrodniczy xD. Jak wiadomo Milan miał być klubem golfowym.
29 marca 2012, 18:39
A niech na Camp Nou padnie ulewa i ciekawe co wtedy powiedzą...
0
Brodziol
Brodziol
29 marca 2012, 18:37
Oni myślą, że jak nie umieją strzelić to wina murawy. Może tak spojrzeć najpierw na siebie, a później na przeciwnika. PS Gra się tak, jak przeciwnik pozwala.
0
kamilus
kamilus
29 marca 2012, 18:28
Jeśli to prawda, że przed meczem uzgodniono, iż warunki są takie, że nawadniania nie będzie, to nie wiem co już myśleć o Barcelonie, która zarzuca nam nie wywiązanie się z obietnicy...
0
lajcik1337
29 marca 2012, 18:13
Nie umieli strzelić gola i po prostu płacz.
0
dziadek
dziadek
29 marca 2012, 18:07
Nie dość ze siedzieli albo jeszcze siedzą w milanello to tu fochy... slizgali sie co raz , a narzekaja ze malo polane... idioci z nich jacyś.
0
Mad3y
Mad3y
29 marca 2012, 18:06
~Puchatek1214 Silva nie zagra, wypadł na miesiąc co wykluczyło go z gry w tym dwumeczu. Pewnie wrócił na mecze półfinałowe :D
0
dejnio
dejnio
Przy 0:0 jest dogrywka. Thiago Silva nie zagra przez miesiac, a Pato to nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek wybiegnie w tych barwach na boisko.
29 marca 2012, 17:59
Trzeba strzelic w 1 połowie gola i wracać na swoja połowe i bronić sie i odbierac skutecznie piłke,
0
Puchatek1214
29 marca 2012, 17:58
A wiecie może, czy Thiago Silva zagra w meczu rewanżowym? Bo A. Pato raczej nie zagra :/ tak?
29 marca 2012, 17:52
Bramkowy remis jestesmy w polfinale. Pokazalismy juz ze to mozliwe :)
0
rafimilan
Bardzo dobra decyzja ;) Innej nie mogli podjąć.
0
TiGeR
29 marca 2012, 17:49
Milan ma dobrą obrone i Atak.Ibracadabra musi zagrac na 100% i nie tylko on wszyscy!Trudno ze nie zobaczymy Thiago Silvy.
0
Blady19921002
29 marca 2012, 17:46
Tylko się ośmieszyli z pewnością nie ostatni raz...
0
KAZUYAH
29 marca 2012, 17:45
TiGeR To nie komunikat UEFY, tylko Milanu. Tamci pewnie wlepią jakąś karę, bo jak Barcelona płacze to boją się nie zareagować. Tak jak wczoraj sędzia.
0
TiGeR
29 marca 2012, 17:43
Brawo Uefa znakomita decyzja.Zycze milanowi wszystkiego najlepszego w rewanzu na Camp Nou.Mam takie przeczucie ze AC Milan wygra 1-0 albo 2-1... FORZA MILAN!!!
0
kaka1534
kaka1534
w rewanżu liczę na powtórkę z fazy grupowej ;)
0
ziomekk7
ziomekk7
29 marca 2012, 17:41
i dobrze bo Barcelona bramki strzelic nie potrafili z dobrze grajacym Milanem i odrazu zaczyna sie placz ;( w ogole kazde male dotkniecie Messiego konczylo sie faulem ale gdy Barcelona faulowala sedzia ni potrafil nic zauwazyc ;D FORZA MILAN! pokazemy im na Camp Nou ze za te glupie protesty musza zaplacic ;D