Remis na Wembley. Zagrali Donnarumma i Bonucci

27 marca 2018, 22:56, cinassek Aktualności

W meczu Anglia - Włochy rozegranym na Wembley padł remis 1:1 (1:0). Dla gospodarzy spotkania w Londynie trafił w pierwszej połowie Jamie Vardy, zaś na trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry, z rzutu karnego wyrównał Lorenzo Insigne. "Jedenastkę" wywalczył Federico Chiesa.

Pełne 90 minut w barwach Squadra Azzurra rozegrało dwóch piłkarzy Milanu - Gianluigi Donnarumma oraz Leonardo Bonucci. Obrońca pełnił dodatkowo funkcję kapitana zespołu. Występ kolegów z perspektywy ławki rezerwowych obejrzeli natomiast Giacomo Bonaventura Patrick Cutrone.