30 marca 2012, 22:49, Mad3y Główne newsy

Mało o składzie, czekamy do meczu. Tylko Milan!
0
shwayze7
31 marca 2012, 13:59
Blady19921002 Ja Daniele życzę jak najlepiej, ale Bonera w 142 meczach w barwach Milanu nie zdobył jeszcze żadnej bramki :/ Ten gość skupia się tylko i wyłącznie na defensywie, choć trzeba przyznać, że ostatnie mecze w jego wykonaniu bardzo solidne.
31 marca 2012, 12:24
Widzę, że podróże Pato do Ameryki służą. Znowu wyzdrowiał.
0
Kebo
31 marca 2012, 11:46
Dzisiaj trzeba wygrać i liczyć na potknięcie Juve, panowie mamy także realne szansę na półfinał LM, jeśli zagramy tak jak na SS to będzie dobrze
0
Forza
Forza
31 marca 2012, 11:41
Lubię go :) zawsze mówi na tyle spokojnie i rozsądnie że trudno o sensacje :D Cieszy mnie szczególnie ostatni akapit i mam nadzieje że Pato wróci do formy.. Nawet jeśli ma być sprzedany to lepiej żeby za więcej chociaż Pato w formie jest 2 napastnikiem Milanu a czasem nawet wiedzie prym w ofensywie
31 marca 2012, 11:14
rafimilan Jak ci to przeszkadza ze nie ma zapowiedzi to dostan sie do redakcji i bedziesz je pisal . Moze inni tez maja swoje sprawy anie aby siedizec i pisac na twoje zawolanie
0
Blady19921002
31 marca 2012, 09:18
Albo jakby Bonera strzelił w ostatniej minucie tak jak Thiago. To dopiero byłaby historia. Wtedy Daniele miałby naprawdę wspaniały sezon:) Trochę za bardzo poniosła mnie wyobraźnia, ale marzenia nic przecież nie kosztują. Forza Milan!
31 marca 2012, 08:20
Zrobicie tą zapowiedź meczu ? Bo ostatnio nie ma jej...
0
nokoments
nokoments
31 marca 2012, 01:33
Jak Pato i Cassano wrócą do swojej regularnej formy to w ataku zrobi nam się bardzo ciasno, moim zdaniem zbyt ciasno dla Maxiego (chociaż on mógłby zostać, gdyby pogodził się z rolą zmiennika Ibry - czyli regularnego rezerwowego) i być może Robinho, bo El Shaarawy co raz odważniej puka do drzwi pierwszej 11. W ogóle przez tę plagę kontuzji mamy teraz strasznie napęczniały skład i w najbliższym oknie transferowym trzeba będzie odstrzelić parę głów (i przede wszystkim zadbać o to, by ci którzy zostaną nie łapali już tak często urazów).
0
KAZUYAH
31 marca 2012, 01:29
Leo 22 Baresi zszedł po 30 minutach, a u nas najlepsi byli według mnie Maldini i Lentini. Poziom meczu był drastycznie wyższy niż rozgrywany w tym samym czasie (uwaga, uwaga) HIT! Ekstraklapy. Większość z nich widziałem pierwszy raz, bo najzwyczajniej wcześniej nie miałem jak, ale i tak mecz mi się podobał. :)
0
MarcinK
31 marca 2012, 00:56
Dobrze, że wspomniał o Sandro bo jego brak w kadrze meczowej troche niepokoił. We wtorek może okazać się naszym kluczowym zawodnikiem. W końcu ma patent na Messiego.
31 marca 2012, 00:34
KorekACM - Przedzej spodziewam się czegoś takiego po Robinho niż po Pato :)
0
GrandeCalcio
31 marca 2012, 00:33
moze rzeczywiscie jakby Lopez zgrał z Ibrą na CN, to byłby to strzał w 10, juz tam kiedyś grali... a ten Lopez jest nieprzewidywalny. Musimy we wtorek awansować, cieżko mi o tym myśleć, powiem tak - albo teraz albo nigdy
0
mateuszsz
30 marca 2012, 23:59
Sorry za kolejny post, ale poniosly mnie emocje, oczywiscie licze na to, ze od pierwszych minut w ataku zagra Lopez z Ibra, ale w drugiej polowie Pato idealnie by pasowal do kontrowania Barcelony FORZA MILAN damy rade!
Moderator Leonardo 22
Rangersi wygrali z nami w meczu sław 1-0 Podobno było na co popatrzeć, a ja nie oglądałem ... Maldini, Baresi, Costacurta, Papin, Zvonko Boban itp ..
0
KorekACM
30 marca 2012, 23:41
Blady Dokładnie jakbyśmy przegrywali 1 do 0 i Pato wszedł na ostatnie minutki i bramkę strzelił to mogę się założyć że KAŻDY kibic zapomniałby o całym nieudanym sezonie.
0
30 marca 2012, 23:33
Pato! Jakby wszedł na ostatnie minuty we wtorek i zapewnił nam awans, to byłoby coś wspaniałego. Zapomniałbym wtedy o słabej reszcie sezonu w jego wykonaniu.
0
Leonardo 22
30 marca 2012, 23:09
Oby MVB sie wykurował z tymi plecami na wtorek, bo inaczej Ambrosini musiałby zagrać 3 mecze w tydzień ..