Silva ma trafić do Monaco. Na dłużej w Milanie nie zostanie również Kalinić

1 czerwca 2018, 07:46, cinassek Aktualności
Silva ma trafić do Monaco. Na dłużej w Milanie nie zostanie również Kalinić

Corriere dello Sport donosi, że napastnik Milanu, Andre Silva, z dużą dozą prawdopodobieństwa przeniesie się do Monaco. Klub z Ligue 1 ma zapłacić rossonerim za Portugalczyka 32 mln euro, a więc prawie tyle samo, ile przed rokiem mediolańczycy zapłacili FC Porto (37 mln). Według tej samej gazety, na San Siro z pewnością nie pozostanie dłużej również Nikola Kalinić. Milan czeka na ofertę opiewającą na 25 mln euro. Wychodząc "na zero" po sprowadzeniu Chorwata z Fiorentiny, pożegna się z zawodzącym napastnikiem bez żalu.

33 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
milan2002
milan2002
1 czerwca 2018, 16:03
Kalinić i 25mln... Hehe... Dobre... Tylko Milan był w zeszłym roku na tyle głupi aby wyłożyć takie pieniądze.
0
acmti__
acmti__
1 czerwca 2018, 13:55
Silva prędzej czy później błyśnie, może nie we Włoskiej lidze ale błyśnie. Myślę że Hiszpania to dla niego idealne miejsce.
0
matten
matten
1 czerwca 2018, 12:18
Kalinicia należy pożegnać definitywnie. Na trzeciego napastnika jest za drogi w utrzymaniu, a na pierwszego się nie nadaje co udowodnił w tym sezonie. Jeśli Chorwat chce jeszcze pograć na poważnym poziomie i nie interesują go oferty z Chin, to trzeba to zaakceptować i poszukać innego rozwiązania. Podobno było jakieś zainteresowanie ze strony klubów Bundesligi i to może być dobry kierunek nawet jeśli zapłacą za niego mniej niż 25 mln, których oczekuje Milan.
Jeśli chodzi o Silvę to w moim mniemaniu warto byłoby go oddać na roczne wypożyczenie do słabszego klubu w Serie A i zobaczyć jak się rozwinie. Oczywiście jest to trochę ryzykowne posunięcie, bo w razie słabego sezonu wartość Portugalczyka mocno spadnie, ale skoro już zdecydowaliśmy się na niego postawić to chyba warto dać mu jeszcze jedną szansę.
Edytowano dnia: 1 czerwca 2018, 12:18
0
kawalerowicz
kawalerowicz
1 czerwca 2018, 11:56
jak sprzedadzą Silvę to będzie dramat. Jestem pewien, że w Monaco będzie błyszczał i po sezonie, max 2, wykupi go topowy klub... A milan będzie tylko kupował kolejnych Kaliniciów i sprzedawał perspektywicznych graczy.
3
adamos
adamos
1 czerwca 2018, 12:03
Dramat to będzie jak nas UEFA wywali z LE wtedy to polowa kadry od Nas ucieknie... I trzeba będzie znowu na zgliszczach budować drużynę...
0
grzechu84
grzechu84
1 czerwca 2018, 12:05
Zaden tam dramat. Nie odpalił w Milanie a potrzebą naszego klubu jest napastnik ktory strzela. Jego charakterystyka lepiej sie sprawdzi w Monaco. I wszyscy beda szczesliwi: on sam, Milan, Monaco a w przyszlosci moze i jakis topowy klub, jak mowisz. U nas sie zmarnuje chlopak.
3
kawalerowicz
kawalerowicz
1 czerwca 2018, 21:15
Też jest taka opcja, ale uważam, że jeszcze powinien dostać rok szansy.
0
karp_fso
1 czerwca 2018, 23:37
Dramatem będzie sprzedaż piłkarza który (prawdopodobnie) po prostu nie pasuje do ligi włoskiej? Odważna teza. Nie każdy piłkarz wypali w każdym klubie. Tak samo zresztą z Kaliniciem - nigdy nie był superstrzelbą, ale zawsze trzymał przyzwoity poziom. Przyszedł do nas - dramat. To tak nie działa, to nie FIFA.
1
kawalerowicz
kawalerowicz
2 czerwca 2018, 16:48
Co ty człowieku porównujesz. Kalinić grał we włoskiej stosunkowo dobrze, przyszedł do nas i dramat. Silva może potrzebuje więcej czasu, odważna teza to jest z twojej strony, że się nie nadaje do ligi włoskiej. Po roku czasu i KILKU meczach.
0
1 czerwca 2018, 10:56
Będą pluc sobie w brodę z tym Silva , będzie z nim jak z Jamesem i potem Real.Jakos nie widzę żeby Roma po jednym sezonie pozbywała się Schicka , ten klub zmierza do samodestrukcji.
3
skazany na bany x2
1 czerwca 2018, 10:42
nikt nie da za to drewno wiecej niz 15-20 baniek po takim sezonie, przecież to jasne jak słońce.
1
Lancaloht
Lancaloht
1 czerwca 2018, 11:23
za to drewno nikt nie da 10 mln... tak jak pisze enzoMilan ten klub krok za krokiem zmierza do samo destrukcji
0
grzyweek7
grzyweek7
1 czerwca 2018, 10:23
Sprzedamy Silve a za dwa lata będziemy płakać że nie mamy zawodnika typu Silva
3
muamba_kabumba
muamba_kabumba
1 czerwca 2018, 12:07
U nas takie zagrania to na pożądku dziennym więc nawet to nie dziwi zbytnio .
1
Zuber
Zuber
1 czerwca 2018, 10:18
Nasz zarząd z logiką to jest chyba na bakier, kupić młodego snajpera za 37 mln i sprzedać go po sezonie bo się nie sprawdził, praktycznie żaden młokos się nie sprawdzą w Serie A w pierwszym sezonie tym bardziej ten, co przychodzi z ligi portugalskiej. Zamiast go wypożyczyć do jakiegoś klubu Serie A, żeby się ogrywał to chcą się go pozbyć, kolejna piękna decyzja ala Gallinii. Znając życie Kalinić zostanie, bo nikt go nie będzie chciał kupić albo on nie będzie chciało odejść, a Silva wystrzeli z talentem w przeciągu 2 lat. Szkoda mi chłopaka, bo tak na prawdę nie dostał żadnej szansy porównując go z Kaliniciem, który grał praktycznie cały czas mimo, że piłka się sama od niego odbijała i nie potrafił trafić do bramki z kilku metrów. Sprzedając go przyznają się do błędu, że po prostu wcisnął im go Mendes.
3
maciejh
maciejh
1 czerwca 2018, 09:27
pamiętajmy, że jest jeszcze Bacca który puki co jest naszym zawodnikiem
0
Diavo
Diavo
1 czerwca 2018, 09:03
Faraon - Silva - Deulofeu Tak mógł wyglądac nasz atak , gdybyśmy stawiali na mlodziez :D
0
Matim
1 czerwca 2018, 09:06
Bo Suso, Cutrone, Calanoglu są starsi :D
13
Diavo
Diavo
1 czerwca 2018, 09:21
Hehe no niby tak, ale skład dopiero się formuje
0
Diavo
Diavo
1 czerwca 2018, 09:25
A druga sprawa to jeszcze bym poczekał z tym Suso, Cutrone i Calhanoglu bo okienko transferowe tuż tuż :)
0
przemek.kili
przemek.kili
1 czerwca 2018, 09:44
Faraon był już u nas zwyczajnie wypalony, a w klubie panował burdel. Nie dziwota ze chciał odejść.
1
skazany na bany x2
1 czerwca 2018, 10:39
pięknie. żaden nic nie gra:)
4
Marcin1995
1 czerwca 2018, 09:00
25 mln? No to chyba jednak zostanie
2
gorylmagila
gorylmagila
1 czerwca 2018, 08:53
Za Kalekanicia to może i Chińczycy dadzą 25 mln, ale on sam tam nie pójdzie.W Europie poznali się na umiejętnościach to byłoby dobrze, jakby Milan dostał chociaż 10 mln. Co Silvy sprzedałbym, mając od razu zaklepany transfer innego napastnika. W przypadku pozbycia się tej dwójki zostaje Cutrone ... Z drugiej strony z niewolnika nie ma pracownika. Silva (ostatni wywiad) odniosłem wrażenie, że mu nie chce się. Ani języka nie opanował. Morza też mu brakuje ...
1
AC Kamil
AC Kamil
1 czerwca 2018, 08:39
Kalinicia bez żalu można pożegnać, jak ktoś da 15 mln euro to będzie cud, na odzyskanie pełnej kwoty nie ma co liczyć, chyba że Chiny się odezwą. Co do Silvy mam mieszana uczucia, jest młody i utalentowany, ale Milan potrzebuje napastnika, który będzie strzelał tu i teraz, rolę młodego i utalentowanego, który będzie się rozwijać może pełnić Cutrone. Jeśli przyjdzie konkretny napastnik to nie będzie wystarczająco miejsca by ogrywać przy nim zarówno Cutrone jak i Silvę.
1
Gianni Rivera
Gianni Rivera
1 czerwca 2018, 08:39
Rzecz w tym, że aktualnego Milanu nie stać na zbyt długie czekanie. Można poczekać miesiąc czy dwa, a nawet pół sezonu (jak choćby na Hakana), ale nie można czekać znacznie dłużej na to, aż piłkarz odpali. Naturalnie, można by Silvę wypożyczyć i mieć nadzieję na to, że owo wypożyczenie mu pomoże, jak to było choćby w przypadku Suso. Tyle, że jeśli Milan może wybrać pomiędzy "mieć BYĆ MOŻE dobrego zawodnika za sezon czy dwa" lub "mieć dobrego zawodnika już teraz", to wybierze drugą opcję. W minionym sezonie była jeszcze nadzieja, że młodzież wystarczy, że talenty odpalą. Nie wypaliło. Więc teraz trzeba podejść do tego od innej strony. Zawodnicy, którzy się sprawdzili, zostaną jako baza. Ci, którzy się nie sprawdzili, polecą bez żalu. I jest to w sumie rozsądna strategia. Jedyną niewiadomą pozostaje jedynie to, kogo na miejsce Silvy i Kalinicia się ściągnie. O ile pomocników pezymierzanych jest do Milanu od groma i jeszcze trochę, tak napastników ledwie ze 3-4.
1
Vol'jin
Vol'jin
1 czerwca 2018, 08:27
Przynajmniej nad morzem bedzie
5
przemek.kili
przemek.kili
1 czerwca 2018, 09:43
Będzie sobie mógł biegać i jeździć rowerem przy plaży hehe
0
grayman88
grayman88
1 czerwca 2018, 08:09
Nie powiem ze z silvy słaby napastnik albo ze nie zrobi kariery, ale moze zwyczajnie liga nie ta?
3
adamos
adamos
1 czerwca 2018, 08:08
To, że z Kaliną sie pożegnamy bez żlau to rozumiem, ale żeby młodego Silve sprzedawać???
1
AdamoX
AdamoX
1 czerwca 2018, 09:01
No co w tymtym dziwnego ? Jedengo młodego do rozwoju mamy a przy okazji był naszym najlepszym strzelcem . Sory my potrzebujemy napadziora tu i teraz jak chcemu miec za rok lm.
1
adamos
adamos
1 czerwca 2018, 12:01
AdamoX Jak nas wywalą z Pucharów to nikogo lepszego od Silvy nie sprowadzimy i kto przyjdzie do klubu skreślonego z LE??? Już jeden talent po sezonie bez skrupułów wywialiśmy a później było Aubumeyang wróć nawet za 100 mln....
0
dejtfid1899
dejtfid1899
1 czerwca 2018, 08:04
Z Silvy będzie dobry snajper, jeszcze zobaczycie. Z kolei Kalinića mi nie żal.. nie będzie za niego żadnych ofert i zostanie w Milanie najprawdopodobniej.
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się