Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Współpracownik Commisso: "Czy jakikolwiek fan Milanu wierzy w słowa tego oświadczenia?"

11 lipca 2018, 19:18, Presidente Aktualności
Współpracownik Commisso:

Rocco Commisso nie daje za wygraną. Amerykański miliarder, który otwarcie deklaruje chęć zakupu pakietu kontrolnego Milanu, dotychczas trzykrotnie zabierał głos w sprawie negocjacji i za każdym razem przekonywał, że jest zdecydowany na finalizację transakcji, a problem pojawia się po drugiej stronie stołu negocjacyjnego. Tym razem postanowił przemówić poprzez dyrektora operacyjnego New Jork Cosmos, czyli klubu zarządzanego przez siebie, Erika Stovera, który napisał na Twitterze: "Czy jakikolwiek fan Milanu wierzy w słowa tego oświadczenia?", odnosząc się oczywiście do wczorajszego oświadczenia wydanego przez nowego właściciela Milanu, funduszu ElliottTrzeba przyznać, że jeśli Commisso nadal liczy, że uda mu się kupić Milan, to nie jest to najlepsze rozwiązanie na budowanie fundamentów pod ewentualne rozmowy.

12 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
adamos
adamos
12 lipca 2018, 08:20
za parę lat okaże się, że Rocco to zaginiony brat Berlu ....
0
Bufor85
Bufor85
11 lipca 2018, 23:29
ten Commisso przypomina mi pazerną świnię pokroju ten tego no...agenta Gigio.
0
Presidente
Moderator Presidente
11 lipca 2018, 19:46
W słowa oświadczenia Elliotta wierzę identycznie, jak w słowa miliardera, który w maju 2017 roku mówi, że odrzucał wszelkie możliwości zakupu włoskich ekip - w tym Milanu - bo jest kibicem Juventusu, a który rok później w mediach wyraża ogromną chęć Milanu, a wywiadzie nawet mówi "byłem(!) fanem Juventusu".
4
Miszcz
11 lipca 2018, 20:03
Berlusconi był fanem Interu przed przejęciem Interu i nawet chciał ten Inter najpierw. Prezudent Sassuolo jest fanem Milanu, a prezydent Sampdorii jest fanem Romy. Jak widać nie ma to znaczenia jeżeli chodzi onkwestię prowadzenia klubów.
3
Miszcz
11 lipca 2018, 20:05
*przed przejęciem Milanu Sorry za błędy :P
0
Presidente
Moderator Presidente
11 lipca 2018, 20:13
Miszczu, ale nie o to mi chodzi. Mowa o konsekwencji. Rok temu był kibicem Juventusu i nie chciał żadnego włoskiego klubu, a dziś mówi "byłem fanem Juventusu" i chce kupić? Działa pod publiczkę, kreuje swój wizerunek wśród kibiców na kogoś kto niby chce nam pomóc bo szanuje klub itd itd. Jak chce kupić to się siada do rozmów, jak nie z Li to z Elliottem, a nie wydaje kolejne oświadczenia w mediach.
3
WinstonSmith
WinstonSmith
11 lipca 2018, 21:30
Dokładnie. Potem tak samo robiłby przy mercato: "chcieliśmy go kupić, ale się nie udało" ;) dlatego bardziej szanuję Rickettsów, którzy wydali oświadczenie "chcemy kupić Milan" i po cichu robią swoje, a Commisso z ekipą to typowi awanturnicy z ogromną potrzebą bycia w blasku fleszy.
8
chareck
chareck
12 lipca 2018, 11:23
@Miszcz Berlusconi nigdy nie był fanem Interu. Przeczytałem 2 Biografie Berlusconiego i jedno naukowe opracowanie na jego temat. Był co prawda widziany kiedyś na meczach Interu ale to z ojcem gdy był dzieckiem chodził co tydzień na mecze Milanu. A chciał kupić Inter mimo sympatii do Milanu bo tak poleciła mu wróżka (!), której się radził w wielu sprawach nawet natury politycznej. Powiedziała dokładnie, że jeśli kupi klub który kocha czyli Milan to nic z nim nie zdobędzie. Dlatego chciał kupić Inter. Morał jeden nie wierzcie wróżkom chłopaki!
1
_GAHU_
_GAHU_
11 lipca 2018, 19:43
W sumie ciekawi mnie co on sobie myślał publikując ten komentarz bo jak dla mnie to to nic nie wnosi. Raz że zmniejsza swoje szanse na ewentualne pertraktacje to dwa co daje takie ,,sianie wątpliwości" ,,podjudzanie kibicow" czy jak to nazwać. Na razie komunikat Elliotta nie budzi większego niepokoju a wręcz przeciwnie Zresztą jakby na to nie patrzeć to od Elliotta zależy co z klubem się stanie a nie od nas kibiców czy Rocco. Jedyne co przychodzi mi na myśl to że chciał on zrobić wokół siebie trochę szumu bo innego celu w tym wszystkim nie widzę.
1
Vol'jin
11 lipca 2018, 19:43
trzymać tego gościa jednak z lada.... Jak on jeszcze w tym wieku chce tu przyjść i się uczyć to nie mam pytań. Tak by the way on ten NY Cosmos kupił bo grał tam kiedyś Pele czy co bo ich w MLS nie widać
0
Yabaye
Yabaye
11 lipca 2018, 19:29
Traktujcie mój komentarz z lekką dozą ironii: I to lubię! To jest właśnie ten włoski styl! Dużo szumu, niewiele działania, a jakimś cudem efekty są! Łezka się w oku kręci, jakbyśmy wrócili do czasów Berlusconiego w czasie kampanii przedwyborczej.
3
Mixder
Mixder
11 lipca 2018, 19:39
Jak to przeczytałem, to też od razu pomyślałem, że to zachowanie w stylu Berlusconiego :)
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się