Cutrone daje zwycięstwo w ostatniej akcji! Milan - Roma 2:1

31 sierpnia 2018, 19:32, Leonardo 22 Główne newsy

Rossoneri wydarli 3 punkty w ostatniej akcji meczu z Romą, emocje w tym spotkaniu sięgnęły zenitu w kilku momentach. Były dwie nieuznane bramki po konsultacji z VAR oraz fantastyczna końcówka podopiecznych Gattuso zwieńczona trafieniem Cutrone na wagę zwycięstwa!

W 8 minucie rzut wolny wykonywał bardzo aktywny Calhanoglu, trafił tym razem w środek bramki i Robin Olsen złapał piłkę bez żadnych problemów. W 16 minucie Calabria stanął przed doskonałą szansą na gola po prostopadłym podaniu Hakana, ale Włoch strzelił ponad bramką. Milan coraz bardziej dochodził do głosu bowiem już minutę później Higuain mocno strzelał po krótkim rogu i Olsen znów musiał ekspediować futbolówkę na corner. Następna okazja była po strzale Suso w 28 minucie, Hiszpan w swoim stylu zszedł na lewą nogę i huknął jak z armaty, ale i tym razem Szwed był górą. Pierwszą okazję goście stworzyli w 35 minucie kiedy Kolarov wrzucił z lewej strony na głowę Schicka, Czech doszedł do strzału, ale Gigio pewnie chwycił mimo deszczu nad San Siro. W 40 minucie Ricardo Rodriguez kapitalnie ograł Karsdorpa i dograł po ziemi piłkę wzdłuż pola bramkowego gdzie czekał Kessie i z bliskiej odległości skutecznie umieścił piłkę w bramce, Olsen był bez szans! Tym sposobem do przerwy Milan prowadził i było to prowadzenie potwierdzone solidną grą.

Od początku drugiej połowy Milan nieco zwolnił przez co sytuacje zaczęli tworzyć Rzymianie, w 50 minucie po błędzie i stracie piłki przez Higuaina Dzeko strzelał z 20 metrów, pomylił się jednak o dobry metr. W 59 minucie meczu było 1:1, po zamieszaniu w polu karnym i niefortunnym wybiciu przez Calabrię gola wolejem zdobył Fazio. Wydawało się, że radość gości nie trwała długo, bo dwie minuty później Biglia uruchomił kapitalnym podaniem Higuaina, a ten zdobył gola ogrywając Olsena. Sędzia po weryfikacji zdecydował się jednak bramkę anulować, Argentyńczyk był na minimalnym dosłownie spalonym. W 66 minucie gry Biglia w polu karnym zagrał na lewo do Calhanoglu, a ten strzelił w taki sposób, że Olsen spokojnie dał sobie radę. W 80 minucie po rożnym gola strzelił N'Zonzi jednak i tym razem przydał się system VAR dzięki któremu sędziowie dostrzegli zagrania rękami Francuza i również to trafienie zostało cofnięte. Ostatecznie w 5 minucie doliczonego czasu gry Il Diavolo zadali decydujący cios, Higuain wyłożył piłkę Cutrone tak idealnie, że Włochowi wystarczyło trafić po długim rogu, tak też zrobił i San Siro wybuchnęło euforią! Komplet punktów został w Mediolanie, a trener Gattuso utonął w objęciach swoich piłkarzy! Decydujące w tym pojedynku były trafione zmiany w Milanie i konsekwencja w dążeniu do celu. Kibice Rossonerich mogą spokojnie patrzeć w przyszłość i odpocząć od emocji przez przerwę na reprezentacje.

AC MILAN (4-3-3): Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez(76' Laxalt) - Kessie, Biglia, Bonaventura(84' Cutrone) - Suso, Higuain, Calhanoglu(81' Castillejo).

AS ROMA (3-4-3): Olsen - Fazio, Manolas, Marcano(46' El Shaarawy) - Karsdorp(78' Santon), N'Zonzi, De Rossi, Kolarov - Schick, Dzeko, Pastore(68' Pastore).

7 września 2018, 20:55
Zieliński sam na sam z Gigio nie strzela bramki dla Polski,a w serie a pakuje nam dwie z za pola karnego..
5 września 2018, 15:38
świetny Cutrone znowu daje zwyciestwo!!!
0
HIM1998
4 września 2018, 17:41
Panowie taka anegdota. Wracam sobie dziaj z pracy, parkuję samochód koło samochodu sąsiada, sąsiad lekko po 60, mieszka piętro nade mną odkąd pamiętam, oczywiście czekam, aż sąsiad wysiadzie z samochodu, patrzę a tu koszulka Milanu, pierwsze co pomyślałem to, że pewnie jakaś stara koszulka z lumepksa, przyglądam się uważnie, a tu porządna koszulka adidasa. Oczywiście musiałem się zapytać czy jest kibicem Milanu, no i jak się pewnie domyślacie, sąsiad kibicuje milanowi od lat 80, a koszulka, która miał na sobie była z derbow Mediolanu (zapomniałem zapytać, z którego roku). Na następny mecz się już umówiliśmy, że oglądamy razem, także panowie pamiętajcie, że nawet wasz sąsiad, którego znacie od dziecka może okazać się wielkim fanem klubu, który kochamy.
13
zbylon
zbylon
7 września 2018, 21:58
Mamy w pracy PS4. Ostatnio zainstalowaliśmy demo PeSa 2019. Generalnie u nas chłopaki grają w Fifę a ja Fifę uważam za grę dla dzieci i nie podchodzi mi. PES - co innego. No ale udało mi się namierzyć fana PESa. Zaczynamy pierwszy mecz a on wybiera Milan :) Cóż - zawsze wiedziałem, że PES to gra dla dorosłych :)
0
Yabaye
Yabaye
8 września 2018, 11:18
Dlatego ja gram w FIFĘ. Słuchać płaczu po wygraniu Milanem nad Realem czy PSG - bezcenne.
0
comicowy
comicowy
3 września 2018, 12:59
Ostatnia świetna passa też zaczęła się po bramce Cutrone w 104 minucie. :) Oby była powtórka.
8
Rafalzki
Rafalzki
3 września 2018, 09:35
Za chwilę pewnie srodze mi się oberwie ale tym którzy uznają mnie za heretyka polecam na spokojnie obejrzeć grę gościa o którym za chwilę napiszę kilka słów. Na chłodno już teraz, szacun dla chłopaków za wygraną pomimo faktu, że właściwie gramy bez prawego obrońcy, bo Calabria w obronie to tragedia, i bramkarza bez nóg... Moim zdaniem mega na plus Hakan, Jack, Kessie, Biglia i Igła. Trochę bez błysku Suso niestety. Reszta bardzo poprawnie (poza Calabrią i nie chodzi tutaj o żadne antypatie). Fajnie, że wreszcie mamy ławkę i modlę się żeby Conti wrócił szybko bo z Calabrią to my daleko nie zajdziemy niestety i nie przemawia do mnie fakt, że po jego odbiorze strzeliliśmy na 2:1, wcześniej przez gościa mogliśmy stracić przynajmniej kilka bramek, tyłek ratowali mu kolejno: Kessie, Biglia a potem Musacchio. I te jego dośrodkowania,,, wyglądają jak w Naszej rodzimej ekstraklasie. Zastanawiam się w jak fatalnej dyspozycji musi być jednak Abate, że Davide ma miejsce w składzie.
1
mufi
mufi
3 września 2018, 20:24
bzdury ! Kolega chyba nie oglądał meczów (co najmniej ostatniego) :) Suso robi za mało miejsca, bo jest, mono temaczny :)
0
Rafalzki
Rafalzki
4 września 2018, 09:34
dlaczego bzdury? moim zdaniem praktycznie wszystkie niebezpieczne sytuacje wynikają z błędów Calabrii (odsyłam do straconej bramki z Romą i skiksowanego wybicia). Seta Dzeko też po jego błędzie, minął się z piłką, okazja do kontry dla Faraona po stracie Calabrii który został podziwiać kontrę na połowie Romy, asysta drugiego stopnia wyniknęła z fatalnego podania N'Zoziego i przy okazji jak ktoś uważniej obejrzy powtórkę to zauważy, że Davide chciał kopać wślizgiem do boku tą piłkę, w kierunku Suso bodajże a do Higuaina dotarła prawdopodobnie po rykoszecie, nie odmawiam mu udziału przy bramce ale jednak szczęścia miał przy niej furę, gość jest słaby w obronie i nie potrafi dośrodkować piłki. Obawiam się, że jest przez fanów traktowany trochę ulgowo bo młody i wychowanek a prawda jest taka, że to mierny prawy obrońca, modlę się o szybki powrót do zdrowia Contiego bo każdy przyzwoity skrzydłowy zrobi z niego przecier...
0
Justin_91MIL
3 września 2018, 07:56
Udało mi się w piątek wyrwać wcześniej z pracy i oglądać meczyk z Romą. Przewaga Rossoneri, brawo za walkę do końca, oczywiście Patryk :) Od paru dni mi banan z fejsa nie schodzi z zadowolenia byle do przodu, pozdrawiam :)
1
zbylon
zbylon
2 września 2018, 21:08
W Napoli już zaczyna być widać rękę trenera. 2-0 dla Sampy przed przerwą.
1
zbylon
zbylon
2 września 2018, 22:18
3-0 pięknie. Mówiłem, że Napoli będzie co najwyżej o LE walczyć.
1
Rafalzki
Rafalzki
3 września 2018, 09:18
Napoli wróci do formy, potrzebują trochę czasu, zobaczycie.
0
zbylon
zbylon
3 września 2018, 09:55
Do zimy zwolnią trenera i może z jakimś ogarniającym kolesiem na ławce coś zaczną grać. Póki co Carlo rozmontowuje już kolejny dobry zespół.
1 września 2018, 18:41
Dokładnie przerwa na reprezentacje zawsze mnie męczyła w kontekście Milanu. Teraz po tym mundialu to już nie jest męka to są tortury psychiczne
1
Cleaver
Cleaver
1 września 2018, 18:13
Szkoda tego spalonego. Natomiast ciesze się, że wreszcie mamy światowego napastnika i to widać. Nigdy nie lubiłem tych przerw na reprezentacje ;D
1
Mieszko
Mieszko
1 września 2018, 14:21
Jeny po takim meczu teraz 2 tygodnie czekania...
5
Paul Singer
Paul Singer
1 września 2018, 12:54
Czy tylko ja mam takie wrazenie, ze w ostatnich paru sezonach balem sie w kazdej akcji defensywnej ze skonczymy mecz w 10 przez glupia czerwona kartke, a teraz wyglada wszystko w miare stabilnie? Nawet zoltej kartki nie bylo we wczorajszym meczu. Eh, Paletta gdzie jestes bo tesknie.
0
Jogin
Jogin
1 września 2018, 13:15
W tym sezonie po meczu z Napoli człowiek ma inne lęki, że wejdzie jakieś rozkojarzenie i będą lecieć babole, gdybyśmy to wyeliminowali i nasza ofensywa się jeszcze lepiej dogra, to naprawdę możemy wiele zawalczyć. Ja nadal uważam, że mieliśmy pecha, bo nie zaczeliśmy sezonu od Genoi.
0
Paul Singer
Paul Singer
1 września 2018, 13:58
A ja wlasnie mysle, ze dobrze bylo zagrac z 2 mocnymi zespolami na poczatku, dlatego ze nie mogly przeanalizowac naszej gry i same nie byly w najlpszej formie. Gdybysmy z Genoa zagrali jak z Napoli, czyli 60 min i myslami juz na kolacji to bylby dopiero wstyd.
0
matten
matten
1 września 2018, 12:44
Przysnęło mi się na meczu i szedłem spać ze świadomością remisu, a tu taka niespodzianka i udało się wygrać :D
0
Mieszko
Mieszko
1 września 2018, 23:14
Na jakim meczu przysnąłeś?!! Arki, Warty?! Bo chyba nie podczas meczu z Roma?! Ja wyposzczony przez brak LM takie mecze jak z Roma oglądam jak ćwierćfinały!! Ostatnie 20 minut na stojąco z twarzą 40 cm od telewizora :D
1 września 2018, 11:51
Tak z ciekawości, jak to cenowo wygląda .. ten pakiet eleven ?
1 września 2018, 10:27
A co najwazniejsze zwyciestwo odniesione przy obecnosci naszych legend i pana Singera na trybunach.Oby atmosfera na trybunach wywarla pozytywne wrazenie i utwierdzila Singerow iz warto inwestowac srodki w ten zespol.
1 września 2018, 09:55
Pierwszy mecz ukochanego Milanu w nowym domu . Pierwszy raz od chyba 5 lat zaprosiłem kilku kolegów do oglądania (w tym jednego fana Romy ). Mimo że whisky z wiadomych powodów wchodziło w dużo większych ilościach niż zazwyczaj to po obudzeniu się miałem tylko dwie myśli. Czy ten mecz był naprawdę czy to był sen. Z racji tego że to przepiękne spotkanie wydarzyło się naprawdę to coś takiego jak kac dzisiaj nie istnieje. Takiej radości z gry,wyniku i kilku lub nawet kilkunastu słów pochwał gry Milanu od kumpli nie miałem od wielu lat. Totalna przemiana wszystkich i nawet brak tego upragnionego środkowego pomocnika dzisiaj nie raził i takiego odczucia także nie miałem wiele lat. Brawo brawo barwo . Taki Milanie dajesz nadzieje na piękny sezon!
11
Diavo
Diavo
1 września 2018, 09:48
Przy zmianie na 442 wyglądało to bardziej na 4312 z Suso na treq,aż dziwne :)
0
Robinowski
Robinowski
1 września 2018, 17:56
To tak jak na papierze gramy 433 a w trakcie spotkania zwykle jest to 4141.
0
lagan07
lagan07
1 września 2018, 09:20
Zapomniałem pochwalić jeszcze SUSO! Na prawdę od długiego czasu pokazuje najrówniejszą formę w szeregach Rossoneri. A ta jego lewka naprawdę jest świetna:)
1 września 2018, 09:13
Demion, bo trzeba wierzyć do końca! Szczerze mówiąc w naszym typerze stawiałem 1:1, i już sobie doliczałem 4 pkt, ale przyznam, że ciesze się niezmiernie , że mój dorobek punktowy w typerze nadal jest zerowy:) Co do meczu, oglądałem cały i muszę stwierdzić, że cały zespół mi zaimponował. Przede wszystkim widać było gołym okiem zaangażowanie, walkę o każdy metr boiska, co przekładało się na szybkie odbiory i ponowne panowanie przy piłce. Muszę w tej kwestii pochwalić Franka, który miał dużo odbiorów, czytał grę, wyprzedzał, do tego bramka, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.Jak już jesteśmy w linii pomocy, to mniej widoczny Biglia, dobry mecz Jacka. Linia obrony.. grali pewnie, lepiej się prezentowali niż w poprzednich meczach. Czasami przyznam , że z obawom patrzyłem na ich rozgrywanie piłki blisko własnej bramki, włączając do tego Donnarumme . Tylko czekałem kiedy coś odwiną, ale na szczęście nie doprowadzili do takiej sytuacji. Bardzo dobry mecz Ricardo na lewej obronie, widoczny na całej długości lewej strony, podłączał się często, widać powoli coraz większą świeżość u niego poprzez balansik ciałem. Często wyprowadzał tak w pole przeciwnika uwalniając się spod presji. Linia ataku: zupełnie inaczej wygląda kreowanie i napędzanie akcji gdy w składzie jest zawodnik z numerem 10! Gonzalo, trochę mnie zirytował po tej stracie pod własnym polem karnym, ale cały mecz może zaliczyć do udanych. Często brał piłkę na siebie, mocny na nogach, potrafiący utrzymać się przy piłce. A ta asysta, palce lizać. Byłem przekonany , że będzie uderzał. No i nasz młody "PIPPO" lis pola karnego. Wie jak znaleźć się w danym momencie, wykończenie, pierwsza klasa ! Czuję , że Milan będzie miał z niego jeszcze dużo pożytku przez długie lata. Podsumowując , zasłużone zwycięstwo, lecz tak jak to powiedział Nasz trener, jest dużo do poprawy, a najbardziej niepokoi wkradanie się braku koncentracji przez co doprowadzamy do niepotrzebnej nerwówki.. Mam nadzieję , że tym meczem rozpoczęliśmy nową erę w klubie! Forza Milan!
1 września 2018, 09:03
Ja w tym sezonie już tak nie robię, powiem szczerze, że były takie okresy i wyłączałem mecz, bo nie dało się oglądać. Obecnie ten Milan ma tożsamość i wierze z całego serca w Gattuso, pociłem się, trzymałem kciuki, jest więcej piłkarzy, których można darzyć sympatią.
0
Diavo
Diavo
1 września 2018, 07:06
Cutrone! Laxalt mega , Hiszpan jeszcze trochę i może Suso się bać xd. Higuain prawa lewa noga bez znaczenia,super jakość nowego Milanu :D
0
gorylmagila
gorylmagila
1 września 2018, 07:00
2 spotkania z top5 za Milanem. W teorii teraz powinno iść z górki, chociaż te rosnące oczekiwania ...
1
Dariusz_W
Dariusz_W
1 września 2018, 06:42
Mogło być więcej goli różnicy i wcześniejsze prowadzenie, ale i tak Milan pokazał pazur, naciskał i dominował. Oby tak dalej. PS. Co to za dziwne paskudztwo w postaci reklam w środku filmu?
0
Mateusz1982
Mateusz1982
1 września 2018, 05:51
Zaryzykował skurwiel, i o to chodzodziło. uczy się.
0
Zako
Zako
1 września 2018, 00:54
Ci co się czepiają już, ze skreślano Gattuso po jednym meczu spokojnie - tak samo nie ma co sie po jednym podpalać. Ale nie będę tu poruszał tematu trenera, bo zrobił dobre zmiany ( a juz marudziłem, ze za późno) i hejtowanie byłoby nie na miejscu, ot taka dygresja. Co do meczu, kurcze, wadą Hakana i Rodrigueza jest jednak odczuwalny brak tempa, wiadomo, ze Laxalt i Castillejo weszli na podmęczonych Romanistów, ale i tak wydają się szybsi i jest większe pole manewru przy kontrach. Dobre zmiany. W koncu dobry mecz Lucasa. Calabria - eh cos czuję Abate na Cagliari - w ofensywie nieźle, ale własnie zbyt kosztowne są jego pomyłki w obronie. I z marudzenia to jeszcze jedno - nie wiem jak was, ale strasznie mnie te interesuja te strzały w kosmos jak nie ma pomysłu na akcję - naprawdę, wolałbym, zeby klepali juz miedzy soba te piłkę, ale ja trzymali i cierpliwie konstruowali atak a nie oddawali ją bez powodu. Cieszy wygrana z bezposrednim rywalem, szkoda, ze na mecz z Cagliari trzeba dluzej poczekać - nie cierpię tej przerwy na kadry we wrześniu.
0
zbylon
zbylon
1 września 2018, 01:18
No właśnie dobrze takich szybkich ziomków wpuszczać na zmęczonych kolesi. Dzisiaj zmiany zrobiły mecz. Roma nabierała pewności siebie, którą jej odebraliśmy takimi właśnie Laxaltami i Castelikami ;) Pięknie to wyszło.
0
BadMad
BadMad
1 września 2018, 12:34
Juve w ostatnim meczu ligowym nas w ykonczylo w ten sposob,Cuadrado i Costa po wprowadzeniu przy 1:1 zdemolowali boczne sektory. Oby nasi skrzydłowy wznieśli się na podobny poziom;)
1
zbylon
zbylon
1 września 2018, 00:31
Mnie ciekawi czy gdyby VAR był stosowany dawniej to Inzaghi miał by więcej czy mniej strzelonych bramek. Masę zdobywał na minimalnym spalonym, ale też masę poprawnych nie uznano. Dzisiaj VAR spisał się na medal. Szkoda bramki Higuaina, ale faktycznie była spalona.
7
Boateng93
Boateng93
1 września 2018, 00:16
Liczę na to, że nasze boki obrony będą robić dobrą robotę w ofensywie. W tamtym sezonie RR nie zaliczył ani jednej asysty w Serie A, o golach nie wspominając. Dzisiaj w końcu się udało, do tego przechwyt Calabrii był kluczowy przy tej drugiej bramce, a przecież z Napoli strzelił gola. Tylko chłopak musi być bardziej uważny w defensywie, bo zbyt często popełnia głupie błędy jak te wybicie na nogę Fazio, czy nie trafienie w piłkę gdy niezłą okazję miał Dżeko.
2
mistrzMALDINI
1 września 2018, 00:14
Napisze krótko Patrick Cutrone lalalala la la Patrick Cutrone Lalalala la la Patrick Cutrone!!!
4
SilvioBerlusconi
1 września 2018, 00:07
Tego nam brakowało, takiego Higuaina i ostatniego podania. Szkoda, że nie mamy pomocnika za to odpowiedzialnego :/
4
milan2002
milan2002
31 sierpnia 2018, 23:55
Trafiłem z wynikiem elegancko. :D Niestety całego meczu nie widziałem, tylko do 1-0. Jednakże do tego momentu nasza gra bardzo mi się podobała. Nie to co z Napoli. Dobra gra zaprocentowała korzystnym wynikiem. Tak trzymać!
0
patrykas
patrykas
31 sierpnia 2018, 23:53
Co za noc dla Nas milanistów ! Przepiękne spotkanie, chodź momentami wracał koszmar.. Wspaniały Higuain i Cutrone. Co tu dużo mówić, wygraliśmy zasłużenie i oby szczęście w tym sezonie uśmiechało się już tylko do Nas. Przerwa na kadrę w znakomitych nastrojach :)
0
tober12
tober12
31 sierpnia 2018, 23:52
Calabria odkul sobie złe wybicie dobrym wyprzedzeniem. Zmiany na plus dzisiaj i ogólnie szkoda meczu z Napoli ale dobra taka lekcja na początku sezonu oby teraz szło jak dziś. Forza Milan !
2
Rossoner1996
31 sierpnia 2018, 23:42
W zmianach jest mały błąd. Pastore zmienił samego siebie.
31 sierpnia 2018, 23:33
Biglia na 56 podań, 55 celnych. Szybko się zreflektował ze swoich strat z Napoli.
17
MK92
MK92
31 sierpnia 2018, 23:30
Za ten piękny wieczór należą się podziękowania dla całej drużyny, a w szczególności dla Rino i Higuaina. Trener zrobił świetne zmiany, a Gonzalo był po prostu najlepszym graczem na boisku. Klasa światowa. No i nasz nowy Pippo znów nie zawiódł. Wspaniałą sprawą jest mieć dwóch takich napastników. W Milanie wreszcie zadziałał też środek pola. Kessie i Biglia grali naprawdę mądrze. Wreszcie także Rodriguez nam się odblokował w ofensywie. Bardzo dobry mecz Jacka i Hakana, którzy rozumieli się z Higuainem, jakby grali z nim już kilka sezonów. Jedyny zarzut to precyzja wrzutek w pole karne Romy, ale on w szczególności powinien być kierowany do Suso. Jednak mankamenty są nieistotne wobec tego sprawiedliwego zwycięstwa Milanu.
4
KaSeL85
KaSeL85
31 sierpnia 2018, 23:27
Taka tylko ciekawostka, mam w domu talizman:) oglądałem ostatnie dwa mecze z 7-miesięczną córcią. Z Napoli położyłem ją spać przy 2-0, dziś w przerwie, no i obu przypadkach wiadomo jak było. Na szczęście w 93 minucie się przebudziła i musiałem ją wziąć na ręce:D Cóż za przeczucie. Będę musiał wszystkie mecze z nią oglądać do końca:)
31 sierpnia 2018, 23:47
To już lepiej budz w kryzysowych sytuacjach;)
31 sierpnia 2018, 23:25
Ale mnie ciary przeszły jak znowu uśmiechnięte mordeczki Paolo Kaki i Gattuso no i Leo widziałem. Z kolei Patrick całujący herb prawie łzy ze mnie wycisnął FORZA kocham Cię Milanie!
9
Mieszko
Mieszko
31 sierpnia 2018, 23:22
aż sobie obejrzałem powtórkę :)))) a niej wynika, że zawodnicy w żółtych strojach to za wiele dzisiaj nie pokazali. szkoda tego spalonego Igły o grubość kartki papieru ;) no i przy całej sympatii do Davide C. to w obronie chłopak musi się ogarnąć!
7
Andre
Andre
1 września 2018, 11:37
Z Calabri to już raczej nie będzie dobry obrońca, ale możnaby zrobić z niego niezłego prawoskrzydłowego.
0
zbylon
zbylon
Zauważyliście, że Gattuso już ich opieprzał przed pierwszym gwizdkiem? :) Oj robi facet robotę. Zimą dajmy mu ze dwa wzmocnienia w pomocy i będzie petarda na wiosnę :)
0
rossocarlonero
31 sierpnia 2018, 23:38
Taak, aż było słychać jak krzyczał: Jack! Jack!
2
CZARO
CZARO
31 sierpnia 2018, 23:21
Higuain pokazuje, ile jeden zawodnik może znaczyć dla zespołu. Dużo zdrowia, panie Gonzalo, oby cię kontuzje omijały!
9
zbylon
zbylon
31 sierpnia 2018, 23:23
Od dawna nie mieliśmy topowego gracza w składzie i teraz to po prostu wali po gałach :)
5
Robinowski
Robinowski
1 września 2018, 00:25
Robi to co miał robić Nikola w zeszłym sezonie. Dorze że w tym roku nie szukali napadziora w tartaku :-P
0
Oregano
Oregano
31 sierpnia 2018, 23:19
Panowie i Panie! Pierwszego meczu na San Siro lepszego sobie nie moglem wymarzyć! Dzis Mediolan należy do mnie!
15
akpl
akpl
1 września 2018, 00:41
jak to sie mowi ... i Ja tam byłem ... chleb i wino piłem :) Magiczny wieczór a spiewom nie było konca nawet pod stadionem! :)
1
Foxigar
Foxigar
31 sierpnia 2018, 23:17
Ostatnie podanie i ogólnie gra Gonzalo to był światowy top. Genialne tworzenie przestrzeni i inteligentna gra tyłem do bramki, teraz tylko czekać na bramki
11
Boateng93
Boateng93
31 sierpnia 2018, 23:15
No i w końcu dobry mecz Biglii, aż 98,2 % celnych podań!
31 sierpnia 2018, 23:13
Zasłużyliśmy na wygraną i cieszę się niezmiernie z tych 3 oczek. Trzeba jednak przyznać, że znów cis złego stało się wraz z rozpoczęciem drugiej połowy. Gdyby nie nasz talizman to byśmy tak nie cwierkali. Jak dla mnie problem braku kontrolowania przebiegu spotkania jest nadal aktualny.
2
Mieszko
Mieszko
31 sierpnia 2018, 23:24
coś w tym jest, mam nadzieję że ten "mental" będzie się tworzył w trakcie dobrego sezonu :)
1
Robinowski
Robinowski
31 sierpnia 2018, 23:34
Będzie rytm meczowy to i przestoje znikną. Nareszcie jest kogo wpuścić z ławki.
4
31 sierpnia 2018, 23:12
Roma kompletnie nic nie grała i cholernie się cieszę, że nie daliśmy się zgolić jak frajerzy, tylko walczyliśmy do końca i zgarnęliśmy 3 punkty. Widoczny powrót Hakana, który otwiera wiele dodatkowych możliwości, przez co nasza gra jest w pozytywnym sensie bardziej nieprzewidywalna. Biglia chyba uciszył na jakiś czas wszystkich krytyków, którzy nie potrafią docenić jego jakże skutecznej prostoty. Calabria owszem, zawalił bramkę, ale pózniej na szczęście się zrehabilitował i swoim odbiorem miał duży udział przy zwycięskiej bramce. Ma bardzo duży potencjał, lekkość, dzięki której ma szanse grać na wysokim poziomie. Jeśli chodzi całościowo o zespół, to na plus utrzymanie się przy piłce na połowie przeciwnika, czego ostatnio nam brakowało. Nie baliśmy się ryzyka, w odpowiednim momencie graliśmy do przodu, co dawało zdecydowaną przewagę. Jeśli chodzi o aspekt defensywny, to byliśmy bardziej agresywni, po stracie szybko zamykaliśmy Romę i dawaliśmy jej małe pole do popisu. Rzymianie nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji z gry, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość
3
Enter10
Enter10
31 sierpnia 2018, 23:10
Tak jak typowalem wygrywamy 2:1 ale takich emocji nawet na MŚ nie przezywalem. Swietna postawa calego zespolu a przede wszystkim Rino! Forza Milan!!!
1
Madman
Madman
31 sierpnia 2018, 23:08
Gato i żadnych więcej borinich. Samu czy Diego zjadają tego kopacza. Pozycja teraz dla Borinich została bramka;) jeszcze tam go nie bylo