U-20: Włosi wygrali w Łodzi 3:0. 45 minut Plizzariego

6 września 2018, 21:20, cinassek Aktualności

W czwartek na stadionie Widzewa w Łodzi zmierzyły się reprezentacje U-20 Polski i Włoch, w meczu przygotowującym do przyszłorocznych mistrzostw świata w tej kategorii wiekowej, które zorganizują właśnie Polacy. Przyjezdni z Italii zwyciężyli 3:0, prowadząc do przerwy dwiema bramkami. Całą drugą połowę we włoskiej bramce rozegrał bramkarz Milanu, Alessandro Plizzari. Pełne 90 minut rozegrał natomiast wychowanek rossonerich, który trafił na wypożyczenie do trzecioligowego Lucchese, Matteo Gabbia.

6 komentarzy
7 września 2018, 16:29
Ładnie wygraliśmy z polskim zespołem.
0
Rossoner1996
7 września 2018, 09:28
Mieszkałem kiedyś 50 metrów od stadionu Widzewa. Jak był mecz wieczorem, to w pokojach od strony stadionu było jasno jak w dzień. Nie polecam.
1
RafSta1992
RafSta1992
7 września 2018, 07:31
Ja odniose sie do meczu u19 Polska Szkocja przegranego w Opolu 1-3. Mecz bez wiekszych blyskow naszej kadry kontry akcje skrzydlem i koniec. W 70 minucie wszedl Przemek Bargiel ale wchwile po wejsciu Szkoci dokladaja 3 bramke i jest po meczu. 2 fajne przerzuty pilki i jedna prostopadla na wolne pole w jego wykonaniu.
6 września 2018, 21:46
Spoko, pan prezes Boniek zaraz napisze na twitterze, że graliśmy dobrze tylko brakło trochę szczęścia, że szkolimy młodzież coraz lepiej i trzeba poczekać na efekty, a w ogóle co złego to nie on, bo przecież to nie PZPN odpowiada za szkolenie.
1
FossaDeiLeoni
6 września 2018, 21:41
Jako naoczny świadek tego meczu stwierdzam, że Włosi mogli wygrać nawet i 6:0. Kean im robi wielką robotę i zszedł z owacją na stojąco od trybun, Plizzari bezrobotny. Jeśli chodzi o grę Polski, to katastrofa i brak pozytywów. Po za Bułką z Chelsea, który uratował nas przed większą kompromitacją.