Biglia: "Brakuje mi jeszcze rytmu meczowego. Forma przyjdzie wraz z rozegranymi minutami"

12 września 2018, 22:49, Ginevra Aktualności
Biglia:

Lucas Biglia, który był jednym z gości oficjalnego otwarcia nowej restauracji w Casa Milan, wypowiedział się dla zgromadzonych dziennikarzy: "Powrót na boisko po przerwie reprezentacyjnej? Cieszymy się, że już jesteśmy w komplecie. Myślami jesteśmy już przy meczu z Cagliari. Musimy tam pojechać i zagrać swoje oraz wrócić z trzema ważnymi punktami. Na pewno rywale postawią twarde warunki, ale my chcemy osiągnąć cele, które sobie założyliśmy i zbierać punkty. Możliwe przedłużenie kontraktu? Nic nie wiem na ten temat. Higuain i gracze z Argentyny w Milanie? To jest Milan Gattuso, który gra dobrze, ale musi się jeszcze znacznie poprawić, jeśli chce osiągnąć swój cel. Wszyscy chcemy, żeby Higuain zdobywał bramki, bo z tego żyje napastnik. Na razie pomógł w zdobyciu gola Patrickowi, który na pewno wiele się przy nim nauczy. Taka jest piłka, każdy jest ważny, także ci, którzy nie grają w pierwszym składzie. Forma? Brakuje mi jeszcze minut i rytmu meczowego. Przez dwa miesiące nie grałem, na razie rozegrałem dwa spotkania i 60 minut z Realem. Najlepsza forma przychodzi wraz z rozegranymi minutami. Bardzo się staram, aby forma była jak najlepsza. Gattuso? Mamy świetne relacje, wiele zawdzięczam jemu i jego sztabowi, jestem zawsze do dyspozycji".

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
karp_fso
karp_fso
13 września 2018, 13:52
Biglia w Lazio był jednym z topowych pomocników w lidze na swojej pozycji, także no... zresztą pokazał to choćby w meczu z Romą. Oby jak najdłużej forma jak z Romą i będzie git, bez niego nasza pomoc leży i kwiczy jeszcze bardziej niż zwykle.
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
13 września 2018, 12:56
Uważam że Biglia jest u nas niedoceniany i się temu nie dziwię bo nie potrafił ustabilizować formy na wysokim poziomie, nie mniej to nasz kluczowy gracz i nie pomogą lamenty i zżymanie się na Rino który na niego będzie mimo wszystko stawiał bo najzwyczajniej na nim w dużej mierze opiera się nasza gra. Różnica między nim a Monto jest taka że Argentyńczyk jest waleczny i nie udaje artysty za to bez dąsów zapiernicza jak króliczek z reklamy baterii, walczy i czasami potrafi zagrać do przodu, zawodnik o klasę lepszy od swojego poprzednika.
1
13 września 2018, 10:24
Powiem wam szczerze dac 20 mln za przecietniaka to jest jakas komedia, 1,5 roku jest z nami i on mowi ( forma przyjdzie wraz z rozegranymi minutami) smiech na sali. Panie Biglia grzecznie prosze [cenzura] zrob miejsce dla kogos kto ma jakies umiejetnosci w rozgrywaniu. Biglia to jest montolivo w troche lepszej wersji hehe

Ostrzeżenie za przekleństwo
Susanoo
Edytowano dnia: 13 września 2018, 14:22
0
ForzaMilan!!!
ForzaMilan!!!
13 września 2018, 06:58
Jeżeli będzie grał jak w meczu z Roma nikt pretensji mieć nie będzie, byleby się nie połamał bo awizowany w jego miejsce jest Borini :p Forza Fabio oczywiście! ;)
2
Gzikuu
Gzikuu
12 września 2018, 23:12
Jeżeli, to oznacza, że w meczu z Romą nie był w formie, to nie mam pytań. :D
6
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
13 września 2018, 02:38
No nie? :D gość w formie to jest ścisły top ligi na swojej pozycji.
2
savicevic88
savicevic88
13 września 2018, 05:28
Może to taki typ, że wciąż wymaga od siebie więcej.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się