Primavera: Przegrali, choć walczyli do końca. Juventus 4-3 Milan

28 września 2018, 21:17, Presidente Aktualności

Z ostatniej pozycji w tabeli przystępowała Primavera Milanu do meczu z Juventusem. Choć nie był to wymarzony rywal na przełamanie złej serii - dwie porażki po dwóch kolejkach i ostatnie miejsce w tabeli z bilansem bramek 1-8 - to podopieczni Alessandro Lupiego rozpoczęli udanie mecz i po jedenastu minutach prowadzili 1-0 za sprawą trafienia Franka Tsadjouta. Niestety, nie udało się zbyt długo utrzymać korzystnego rezultatu i kwadrans później młodzi bianconeri wyrównali. Remis utrzymał się do 64' minuty, kiedy to Portanova dał prowadzenie Juventusowi, a kilkanaście minut później jeszcze je podwyższył. Zawodnik Milanu udało się jeszcze doprowadzić do wyrównania, dzięki trafieniom Siaki Haidary (79' minuta) i Tsadjouta (91' minuta), ale ostatecznie to Juventus cieszył się ze zwycięstwa, gdyż w 93' minucie gola na wagę trzech punktów strzelił Marković.

Soncin; Bellanova, Brescianini, Culotta, Ruggeri; Frigerio, Torrasi, Sala (83' Tonin); Haidara, Tsadjout, Capanni (88' Maldini)