Pierwsze zwycięstwo Primavery

5 października 2018, 17:25, Ginevra Aktualności

Po trzech porażka z rzędu, Primavera w końcu odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Rossoneri pokonali na wyjeździe Genoę 1-0 (0-0) po golu Franka Tsadjouta (asysta Tonina), strzelonym na dwie minuty przed końcem meczu. Napastnik mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie już w 77. minucie, kiedy sędzia podyktował rzut karny po faulu na Maldinim. W tej sytuacji jednak strzał Tsadjouta obronił bramkarz Genoi. Trzy punkty powinny pomóc ekipie Alessandro Lupiego odbić się od dna tabeli, w której po trzech kolejkach zajmowali ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym oraz fatalnym bilansem bramkowym 4-12.

Skład Milanu: Soncin; Bellanova, Simic, Brescianini, Ruggeri; Sala (46' Mionic), Torrasi, Frigerio (67' Tonin); Haidara, Tsadjout, Capanni (73' Maldini).