Suso bryluje także w kadrze Hiszpanii. Zaliczył dwie asysty i był bliski zdobycia bramki

11 października 2018, 22:43, cinassek Aktualności

Do bardzo udanych zapisze swój drugi występ w karierze w reprezentacji Hiszpanii skrzydłowy Milanu, Suso. Zawodnik ten wybiegł w wyjściowym składzie La Furia Roja na wyjazdowy sparing z Walią w Cardiff i spędził na murawie 81 minut, notując przez ten czas dwie asysty i będąc bliskim zdobycia bramki - piłka trafiła w poprzeczkę. Hiszpan zaprezentował dobrą formę z Serie A, gdzie z sześcioma asystami na koncie przewodzi w tej klasyfikacji. Gracz rossonerich podawał przy bramkach najpierw Sergio Ramosa, a potem Marca Bartry. Defensorzy wykorzystali strzałami głową centry zawodnika Milanu najpierw z rzutu wolnego, a potem z rzutu rożnego. Całe spotkanie Hiszpanie wygrali pewnie 4:1, już do przerwy prowadząc 3:0.

W poniedziałek, 15 października o godzinie 20:45, Hiszpania zagra w Sewilli  w ramach Ligi Narodów z Anglią.

12 października 2018, 09:38
Nie powinno nas to dziwić ponieważ Suso jest topowym graczem ligi, kreuje ogromną ilość sytuacji i od dwóch lat statystyki go bronią :) Dlatego też boli czytanie na forum żeby go sprzedać, albo wymienić na 31 letniego (sic!) Callejon'a...
2
pjotr
pjotr
12 października 2018, 09:57
Cała nasza gra opiera się na nim więc jak jemu nie idzie to cała krytyka spada na niego. Po drugiej stronie Calhanoglu może kopać się po czole cały mecz i nikt nie zwróci uwagi
0
pjotr
pjotr
12 października 2018, 09:26
cieszy, że w końcu złapał formę i się przebił do kadry, przy okazji występu Andre Silvy to dopiero zauważyłem, że grając u nas wyglądał na przestraszonego cały czas, teraz w końcu gra na luzie, chyba przerosła go presja, fajnie jakby go nie wykupili
0
adamos
adamos
12 października 2018, 08:41
Ciekawe czy w podstawie kiedyś wybiegnie, czy tylko w meczach towarzyskich?
12 października 2018, 07:50
Brylował również Andre Silva, który strzelił gola w meczu z Polską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
pjotr
pjotr
12 października 2018, 10:29
Na gole Piątka i Silvy postawiłem u buka nawet :)
12 października 2018, 00:21
Nareszcie. Dla nas to swietna informacja i to nie tylko dlatego ze Suso jest w formie przed derbami, ale glownie dlatego ze do tej pory byl regularnie pomijany przez kolejnych selekcjonerow i zostawal w Milanello gdy reszta kolegow jechala na kadre a teraz w koncu dostal swoja szanse i ja wykorzystal. W wielu wywiadach podkreslal ze zalezy mu na reprezentowaniu swojego kraju wiec po dzisiejszym meczu morale poszybowalo w gore. Jest w swietnej formie fizycznej i psychicznej co moze nam dac mnostwo korzysci i radosci. Znajduje jednak lyzke dziegciu w tej beczce miodu - wkrotce, jesli nie awansujemy do LM w tym sezonie, Milan moze sie stac za maly dla Suso i jesli bedzie chcial sie rozwijac lub wygrywac trofea to bedzie musial nas opuscic. Predzej czy pozniej ktos sypnie kasa na niego... Oby doprawdzil nas do sukcesu w tej kampanii izostal z nami jak najdluzej.
0
cbvirus
cbvirus
12 października 2018, 02:25
To prawda. Z taką jakością wrzutek bardzo łatwo podbiłby Premier League, gdzie ten element gry jest bardzo ważny.
0
tober12
tober12
12 października 2018, 00:15
Suso zasłużył na gre dla reprezentacji co owocuje.
1
Zirytowany
Zirytowany
Suso w gazie + na szpicy Igła = zawsze coś wpadnie do bramki rywala, nie ma bata. Nie mogę doczekać się derbów.
11 października 2018, 23:01
Derby i chwilę na złapanie oddechu dla tego pana bo jest dla nas szalenie ważny.
0
Robinowski
Robinowski
11 października 2018, 22:59
Jak zagra z Anglią to w derbach będzie oddychał rękawami.
0
konkix2
konkix2
12 października 2018, 01:36
Niech zagra dwie dobre piły na Gonzalo i może dać szansę rezerwowym.
1
konkix2
konkix2
12 października 2018, 10:32
Dokładnie. Niech sypnie ze dwie asysty w pierwszej połowie, a drugą da zagrać Samu ;)