Primavera: Milan przegrywa 0-2 z Chievo. Grał Andrea Conti

2 listopada 2018, 21:10, Presidente Aktualności

Primavera Milanu poniosła czwartą porażkę w siódmym meczu ligowym. Podopieczni Alessandro Lupiego dzisiaj nie sprostali przedostatniej drużynie w tabeli, dotychczas legitymujące się bilansem 1-0-5, Chievo Werona i przegrali 0-2. Oba trafienia padły w pierwszej połowie. Najpierw Soncina w 17' minucie pokonał Pietro Rovaglia, a w 32' minucie było już 2-0 za sprawą Mohameda Rabbasa. Od pierwszej minuty w Milanie wystąpił wracający po kontuzji Andrea Conti, który opuścił murawę w 59' minucie.

Soncin, Conti (59' Barazzetta), Brambilla (82' Mionić), Ruggeri, Bellanova; Haidara (46' Torchio), Frigerio, Sala (76' Olzer); Capanni, Tsadjout, Tonin (59' Maldini)

3 listopada 2018, 09:13
Ja troche nie ogarniam skad sa ci zawodnicy? Wiekszosci nie kojaze z mlodszych Rzocznikow, czy nawet wczesniejszych spotkan... Gdzie jest np. mlody Galliani i inni z rocznika Daniela, zadnej plynnosci... Bargiel, Torassi? Gdzie ich wcisneli? Nawypozyczali tez mlodziakow zeby nie grali... jakis mega balagan w tej primce, zero plynnosci, to i wynikow nie ma... podejrzewam ze to nie jest brak talentow tylko raczej jakis post-organizacyjny chaos po chinczykach, po nie stworzeniu druzyny rezerw.. Etc... Przykre to. Paolo powinien olac rozmowy z Leo i Gattuso i sie tym zajac na powaznie.... Tak jak Cesare pilnowal jego.
0
jasiom22
jasiom22
3 listopada 2018, 09:17
Najbardziej irytuje mnie oddanie Gabbii... Niby cos tam gra w Lucchese, ale zdecydowanie powinien byl zostac i trenowac z pierwsza druzyna Milanu, uczysc sie od starszych...i grac w primce, szkoda ze nie powstala ta druzyna rezerw.
2 listopada 2018, 23:31
Daniel Maldini coś pokazuje czy podzieli los brata?
2 listopada 2018, 23:28
Tiago Dias, Bargiel czy Zanellato na wypożyczeniach nie grają, Gabbia coś tam pogrywa, ale w Serie C. Był czas w zeszłym sezonie, że Plizzari zaczął regularnie występować w Serie B, ale wrócił i nie gra, słuch o nim zaginął. Teraz Felicioli i Crociata próbują, ale nie idzie im najlepiej. Ogólnie to jest trochę słabo z tą naszą Primaverą. Sporo ostatnio chłopaków wypuściliśmy w świat, bo mamy Gigio, Calabrie, Locatellego czy Cutrone. Nowych talentów jednak jak na razie brakuje na horyzoncie.
3 listopada 2018, 12:17
wg transfermarkt Dias ma 3 mecze i 3 gole w Bradze B, ( druga liga Portugalska 0 . Możliwe, że grzeje tam trybuny w pierwszej drużynie i czasem wpada pograć w rezerwach
1
Leonardo 22
3 listopada 2018, 14:27
To że chłopak ma tam gdzieś te 3 mecze i 3 gole to wg mnie nie ma czym się ekscytować ;d 3 mecze do listopada to marny wynik, można śmiało stwierdzić, że nie gra. W tamtym sezonie w Primaverze szło mu nieźle, dziennikarze dopytywali nawet Gattuso czy go nie powoła do 1 drużyny (chyba w końcu nawet takie powołanie dostał) W wieku 20 lat oczekiwałbym jednak nieco więcej, Cutrone też jest rocznik 98 i znajduje się w innym miejscu. Nie mówię, że każdy ma wystrzelić jak Patrick czy Gigio i jako nastolatek podbijać SerieA, ale jeśli się nie gra w rezerwach Bragi to nie ma za bardzo o czym mówić.
0
hvast87
hvast87
2 listopada 2018, 23:02
Prezes Maldini widzę że grał z młodzieżówką.
1
maciekpl
maciekpl
2 listopada 2018, 21:43
Nie śledzę na codzień osiągnięć sektora młodzieżowego ale obecnie osiągane wyniki pokazują że raczej nie dzieje się tam dobrze.