Suso / 7
Patrick Cutrone / 4.5
Trener Gennaro Gattuso / 4.5
38 oddanych głosów

Zachęcamy do tradycyjnego ocenienia drużyny rossonerich za postawę w poprzednim spotkaniu. Tym razem Milan zremisował na wyjeździe 1:1 z Betisem w ramach 4. kolejki Ligi Europy.

Pod uwagę nie wzięliśmy jedynie Andrei Bertolacciego, który pojawił się na boisku raptem na kilka ostatnich minut.

6 komentarzy
adamos
adamos
9 listopada 2018, 09:52
Na największe noty uznania zasługuje sztab medyczny Betisu. Wspaniałe ich zachowanie i szybka reakcja przy kontuzji Musy i Kessiego. OGROMNE BRAWA dla nich. Nagroda Fair Play powinna przypaść Betisowi, nawet piłkarze Betisu dawali wsparcie zjeżdżającemu Musie oraz oddawanie piłek. BRAWO dla nich!!!
5
Pyrlo89
Pyrlo89
9 listopada 2018, 09:03
Tiemoue Bakayoko największe oceny? :) nie no rozkręca się na dobre!
1
adamos
adamos
9 listopada 2018, 09:55
no chłopak wraca do siebie z najlepszych lat... Zaczyna coraz śmielej grać w sferze ofensywnej i tez rozgrywać piłki... Oby tak dalej. Tak jak mówiłem należy z jego oceną wstrzymać się do końca sezonu...
4
adamos
adamos
9 listopada 2018, 08:17
Musa i Borini dali niezła autostradę do naszej bramki wszystkie ataki szły po ich stronie. Abate dal katastrofalną zmianę... Taktyka kwiczała, poziom naszej gry poniżej krytyki. Tylko 3 zawodników na pochwałę Reina, Bakayoko, Suso.
0
cbvirus
cbvirus
9 listopada 2018, 03:54
Gattuso zasługuje po tym meczu na dość dobrą notę. W 1. połiwie graliśmy słabo, ale w przerwie bardzo dobrze zareagował i gra się bardzo wyraźnie poprawiła. Pewnie gdyby nie fakt, ze nagle wysypało 3 kontuzje, to byśmy wygrali ten mecz.
0
adamos
adamos
9 listopada 2018, 08:14
kolego ten mecz to był dramat w pierwszej polowie tylko Hakan lekki celny strzał oddał na bramkę i to był jedyny!!!!. Druga połowa ciut lepsza ale bez pomysłu, ostatnie 15 minut to było kopanie po czole a emocje tylko wzbudzały kontuzje. Graliśmy z 14 miejscem Ligi Hiszpańskiej. Wstyd, hańba, żenada.