Suso: "Gattuso jest idealny dla Milanu. Ewentualne zainteresowanie Realu? Trzeba być z tego dumnym"

14 listopada 2018, 16:40, cinassek Aktualności
Suso:

Suso wypowiedział się dla Radio Marca podczas przebywania na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii. Oto słowa skrzydłowego Milanu: "Klub i Gattuso? W Milanie czuję się ważny, dobrze się odnajduję, jestem szczęśliwy i mam dobre relacje z trenerem. Szkoleniowiec jest taki jak wtedy, kiedy grał, nie zatracił intensywności jaką posiadał wychodząc na boisko. Na koniec treningu to najbardziej sympatyczna i przemiła osoba jaką możesz spotkać. To właściwy człowiek, idealny dla Milanu. Możliwość powrotu do Hiszpanii i ewentualne zainteresowanie Realu Madryt? Włoska kultura jest bardzo podobna do tej hiszpańskiej. Dobrze czuję się w Mediolanie, ale to jasne, że gra w domu jest zawsze piękna. A jeśli zabiegałby o mnie Real Madryt? Kiedy najlepsze kluby na świecie cię obserwują, musisz być z tego dumny. Oznacza to, że sprawy idą właściwie. Gra w jednej z największych drużyn na świecie może wyłącznie uczynić cię szczęśliwym. Powołanie do reprezentacji? Jestem z tego szczęśliwy, to powód do dumy. Odbieram to jako nagrodę za pracę, jaką wykonuję. Jeśli chce tego Luis Enrique, to jestem gotowy wyjść na boisko od pierwszej minuty w meczu z Chorwacją. Niech nas nie zwiedzie wynik pierwszego spotkania w Elche (6:0 dla Hiszpanii - red.), podejmiemy rywala posiadającego wielu jakościowych piłkarzy, którzy mogą sprawić nam kłopoty. Nie mogą nas zaskoczyć, trzeba grać z koncentracją od samego początku".

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
grayman88
grayman88
15 listopada 2018, 10:20
Wg MNIE...Suso nigdy nie bedzie nawet przechodzac do topowego klubu w gronie najlepszych na swojej pozycji. Wolny, wejdzie mu jedno dosrodkowanie na 20, to samo ze strzałami na bramke, troche punktów mu zawdzieczamy ale gwiazdą to on jest u nas dla nas.
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
15 listopada 2018, 08:34
Panowie trochę obiektywizmu. My kochamy Milan, on tu tylko gra i nikt od niego nie wymaga dozgonnej wierności. To jest oczywiste, że piłkarz grając u nas a mając ofertę z Realu ją przyjmie bo na ten moment to jest przepaść. Tym bardziej, że jest Hiszpanem.
0
Tarbok
Tarbok
14 listopada 2018, 20:10
Już nie przesadzajcie, Suso długo znosił u nas ławkę rezerwowych oraz wypożyczenie do Genoi. Przywiązanie zdążył pokazać czynami. Nie próbujcie go linczować za to, że nie mydli kibicom oczu i przyznaje, że cieszyłoby go zainteresowanie drużyny z obecnego światowego topu. :D
5
zycumilanista
zycumilanista
14 listopada 2018, 18:59
Zapewne zostanę zlinczowany za to co napisze ale Suso jak dla mnie jest piłkarzem dobrym i tylko dobrym. Nic ponad. Lider w Europie w Kanadyjce? Ok, spoko tylko w obecnym Milanie jak masz nawet ten dobry nie wykraczający poza ramy poziom możesz robić za HiFi superstar i nabijac asysty bo wszyscy grają na Ciebie w nadziei że coś z tym zrobisz mądrego. Co do zainteresowania Realu i jego wypowiedzi na ten temat to pojechał po bandzie mocno. U nas zebrał minusa a w Realu to on by sobie wolne na treningu moim zdaniem postrzelal. Ale mimo mojej subiektywne opinii życzę mu jak najlepiej bo to leży w interesie Milanu.
1
flattuso
flattuso
14 listopada 2018, 18:27
Za takie słowa droga wolna
0
Demick
Demick
14 listopada 2018, 18:20
Suso w Realu 1 skład spokojnie. Smucą mnie trochę te słowa... "Gra w jednej z największych drużyn na świecie może wyłącznie uczynić cię szczęśliwym", a Milan nie jest utytułowanym klubem? Może obecnie nie reprezentuje dużego poziomu, ale oczekiwania są wielkie. Prawda jest taka, że to gadanie o największych, najlepszych klubach jest śmieszne. Liczy się tylko kasa, okoliczności, wygrywanie. Pogba teraz chce wrócić z podkulonym ogonem do Juve, bo czuje że mogą wygrać obecnie wszystko. Taka lojalność... XXI wiek. No ale to działa też w 2 stronę, bo kluby często się pozbywają piłkarzy, bez żadnego pożegnania. Liczy się tylko tu i teraz.
Edytowano dnia: 14 listopada 2018, 18:22
0
Zimer9009
Zimer9009
14 listopada 2018, 17:29
Z całym szacunkiem dla Suso, ale Real=ławka. I nie chodzi tutaj o kwestie czysto sportowe bo patrzac na to jaki kryminał grają czasami ich rozpieszczone gwiazdeczki to z pewnością zmotywowany Suso mógłby być wartością dodaną, ale o kwestie marketingowe. W największych klubach często grają nazwiska niezależnie od formy sportowej.
1
AdamoX
AdamoX
14 listopada 2018, 17:18
To jest niemożliwe RR ma małą kontuzje... kto jeszcze?!
0
GreyWay
GreyWay
14 listopada 2018, 17:06
Byle bez kontuzji na tym zgrupowaniu Panie Susowicz
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się