Zawieszenie Contiego obowiązuje tylko na mecze Primavery

15 listopada 2018, 07:56, cinassek Aktualności
Zawieszenie Contiego obowiązuje tylko na mecze Primavery

Zawieszenie Andrei Contiego po meczu Primavery wzbudziło sporo kontrowersji, również pomijając sam powód takiej decyzji. Klub nie wiedział bowiem, czy piłkarz został ukarany banicją w trzech meczach rozgrywek młodzieżowych, Serie A, czy też dyskwalifikacja jest łączona. Z tego powodu zawodnik nie został powołany na niedzielny mecz pierwszej drużyny z Juventusem. Jak informuje teraz MilanNews, powołując się na źródła bliskie Włoskiemu Związkowi Piłki Nożnej, kara ostatecznie obowiązuje tylko na rozgrywki Primavery.

Conti będzie zatem powołany na przyszłotygodniową potyczkę z Lazio w Rzymie w ramach Serie A. Inną kwestię stanowi fakt, że póki co nie może ogrywać się po kontuzji i łapać minut w rozgrywkach młodzieżowych.

2 komentarze
Musisz być zalogowany, aby komentować
Milanboy
Milanboy
15 listopada 2018, 08:36
On zasługuje na wejście, Gatusso nie może tak się bać
0
Miszcz
Miszcz
15 listopada 2018, 08:41
To jest kwestia tego czy Conti się boi, a nie trener. Powrót po tak ciężkiej kontuzji kolana to nie jest łatwa sprawa. Piłkarz musi sam zdecydować kiedy jest gotowy na ostre pojedynki z przeciwnikiem i czy jest w stanie bez strachu wyciągnąć nogę po piłkę w odpowiednim momencie. Ponoć Conti na treningach był póki co ostrożny i unikał starć, ale oby to się zmieniło w ciągu tych dwóch tygodni.
3

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się