Mistrz Włoch 1901, 1906, 1907, 1950/51, 1954/55, 1956/57, 1958/59, 1961/62, 1967/68, 1978/79, 1987/88, 1991/92, 1992/93, 1993/94, 1995/96, 1998/99, 2003/04, 2010/2011

Higuain wciąż odczuwa problem z plecami, ale może zagrać z Torino

6 grudnia 2018, 16:21, cinassek Aktualności
Higuain wciąż odczuwa problem z plecami, ale może zagrać z Torino

Stacja Sky informuje, że Gonzalo Higuain wciąż odczuwa pewien dyskomfort związany z niedawną kontuzją pleców. Telewizja podkreśla, że występ Argentyńczyka w niedzielnym meczu z Torino nie stoi jednak pod znakiem zapytania. Tak czy inaczej, sytuacja po czwartkowym treningu wygląda właśnie w ten sposób. Napastnik Milanu wciąż nie odzyskał optymalnej dyspozycji zdrowotnej.

9 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Mirek99999999
Mirek99999999
6 grudnia 2018, 20:18
jak ma zagrać tak jak w ostatnim meczu LE to niech lepiej wyleczy ten uraz, znowu nie będzie mu szło, zacznie się irytować, ktoś go podpuści i wyleci znowu na kilka meczy.
1
Puszek
6 grudnia 2018, 18:49
Nie chcę porównywać, gdyż może to być uznane za nietakt, ale pewien nasz były zawodnik też odczuwał plecy, przez co rozstał się z kadrą na mundialu ;-) Higuain wczuwa sie w rolę poprzednika?
1
Wolly
Wolly
7 grudnia 2018, 09:37
Typowa kontuzja 9 w Milanie.
0
szewczenko7
szewczenko7
6 grudnia 2018, 18:14
Dobrze dobrze , każda taka sytuacja zbliża go do powrotu do Turynu. Potrzebujemy wzmocnienia również na tej pozycji.
0
TygrySyberyjskiii
6 grudnia 2018, 18:13
Człowieku hajs zarabiasz, miliony zarabaisz a ty mi tu z plecami wyskakujesz mimo że pauzujesz? Tak samo jak widze napastnika który sam na sam strzela w bramkarza a komentatorzy... och ale była okazja... nie nie było okazji, miała być bramka bo miliony idą w to żeby napastnik strzelał.
Edytowano dnia: 6 grudnia 2018, 18:14
0
Ricardo Cafu
Ricardo Cafu
6 grudnia 2018, 17:33
Znowu "powtórka z rozrywki" Jutro "Higuain musi przejść dodatkowo badania. Nie zagra z Torino" Za dwa dni "Kontuzja Higuaina okazała się poważniejsza, piłkarz nie zagra przez przynajmniej miesiąc.
2
Rafalzki
7 grudnia 2018, 10:57
dokładnie to samo pomyślałem...
0
Zuber
6 grudnia 2018, 16:55
Skoro odczuwa ból to niech się leczy, a nie zaraz wypadnie na pół roku. Patrick da radę i z Torino.
2
Madman
Madman
6 grudnia 2018, 16:32
Symulejszon?
5