Wielkie TAK ! Jeden z najlepszych trenerów na świecie przyda się w Milanie. Może on zacznie trochę myśleć na rynku transferowym i będzie potrafił zmotywować piłkarzy.
Jestem na nie. Gdyby On przyszedł, to wiadome, że odejdzie Ibrahimović. Ibrahimović, który jako jedyny potrafi jeszcze kopać piłkę z naszych zawodników, Ibrahimović, który jest top 5 napastników na świecie. Guardiola to facet bez jaj, który osiągnął sukcesy tylko dlatego, że miał do dyspozycji najlepszych piłkarzy na świecie, taktyk z niego żaden.
Guardiola won od Milanu !
SuperSnajper
Uważasz że z transferami nawet Allegri da rade? Nie wydaje mi się.Nie chciałbyś oglądać Milanu grającego piękny ofensywny futbol przed którymi inne drużyny by drżały? Allegri takiego Milanu nigdy nie stworzy nawet gdyby miał bardzo dobrych piłkarzy.Zdecydowanie tak na przyjście Guardioli
0
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2024-08-18
@SSSokol,
a Allegri to typ trenera, który lubi rozwiązywać problemy? Z wypowiedzi niektórych naszych zawodników wynika, że Allegri również nie wykazuje się przesadną lojalnością wobec graczy, unika bezpośrednich rozmów i konfrontacji z nimi, nie lubi rotować składem i najwyraźniej nie jest darzony przesadnym respektem w szatni. Co do książki Ibrahimovicia to musisz pamiętać, że to jego subiektywny punkt widzenia, a charakter Szweda pozwala twierdzić, że mógł tam ładnie poprzesadzać aby 'wyjść na swoje'.
Zgadzam się za to z tym, że potrzebujemy u nas trenera z jajami, który nie będzie się bał odważnych decyzji personalnych i zdobędzie respekt w szatni.
Ale plusów przyjścia Guardioli do Milanu też widzę sporo, przede wszystkim byłby to chyba koniec kariery Ibry w naszym zespole (wiem, że większość z was twierdzi zupełnie na odwrót, ale uważam, że ten chłop jest pierwszy do odstrzału), poza tym o Barcelonie i jej grze można mówić dużo dobrego/złego - ilu ludzi tyle punktów widzenia, ale nie można odmówić jej widowiskowości, płynności połączonej z dynamiką i przede wszystkim pomysłu - pozostaje tylko pytanie czy Pep byłby w stanie przenieść ten styl na naszych zawodników, bo jeśli tak to witam tego pana z otwartymi rękami. Poza tym jeśli już byśmy zmieniali trenera po sezonie przydałoby się także zmienić cały sztab medyczny, bo już któryś rok z rzędu serwuje nam on ostrą fuszerkę.
Ja go nie chcę.
Nie wierzę aby we włoskiej piłce poradził sobie tak jak w hiszpańskiej. Poza tym do takiego grania jak w Barcelonie potrzeba piłkarzy pasujących do tego systemu.
Żaden taktyk barceloński nie radzi sobie w innym zespole. Wystarczy spojrzeć ot tylko na Romę, czy w polskiej piłce na Lecha.
Jestem za, z tym, że ten człowiek nie da sobą pomiatać, i zapewne będzie chciał mieć pełną kontrolę nad transferami.
Allegri out, Ibra out, Guardiola IN + dostaje dużą kasę na transfery - jestem za. W innym wypadku średnio mi się to widzi, bo z taką kadrą to ścisła czołówka trenerów nic wielkiego nie zdziała.
Osobiscie nie chcialbym Guardioli na trenera Milanu.
Przeczytawszy ksiazke Zlatana jestem zdecydowanie na nie. Podobno jest to trener ktory woli tlamsic niz rozwiazywac problemy a w Barcelonie mial zawodnikow potulnych jak baranki. A w Milanie potrzeba czlowieka z charyzma i charakterem ktory bedzie trzymal wszystko w szyku, i tak popusci a gdzie indziej zacisnie. Zreszta Guardiola nie potrawil jak widac uzupelniac kadry barcelony.