SCUDETTO


Albertini: "Milan popełnił błąd oddając Pirlo

2 października 2011, 13:32, stasq_acm Aktualności


6 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
gimlord123
3 października 2011, 18:49
Dobry ruch dla obu stron, bo Milanowi nie potrzebny był Pirlo. Mamy inną taktykę do której on po prostu nie pasuje.
0
stary_boss
stary_boss
2 października 2011, 15:13
już nie ma co wracać do tego Pirlo wybrał Juve i koniec szkoda jedynie że na jego miejsce nie przyszedł ktoś o podobnej charakterystyce Forza Grande Milan
0
Adi Acm
2 października 2011, 14:55
Chwilka chwilka, jaka sprzedaż? Nie dostaliśmy za niego złamanego grosza. Galliani oferował mu roczny kontrakt z obniżeniem gaży na co Andrea najzwyczajniej w świecie się nie zgodził, a i Allegri nie gwarantował mu pierwszej jedenastki. Pirlo zrobił jak zrobił. Wydaje mi się, że pieniądze nie odegrały tu jednak najważniejszej roli. Kapuchy ma zapewne pod dostatkiem. Na przyzwoitą emeryturkę mu wystarczy. Odnoszę wrażenie, że Pirlo chciał grać a trener mu niestety nie mógł tego obiecać. W Juve natomiast ma niepodważalną pozycję i ustalanie składu na mecz zaczyna się od Buffona i właśnie Pirlo. Co do słuszności decyzji Pirlo powiem tylko tyle, że z grona naszych pomocników-weteranów odszedł ten, na którego najbardziej liczyłem. Zdecydowanie bardziej zależało mi na zatrzymaniu Pirlo niż np. Ambro czy Seedorfa. Moim zdaniem szkoda. Zgadzam się natomiast z nową polityką Łysego. Gracze po 30-stce otrzymują roczny kontrakt i basta.
0
jarles
2 października 2011, 14:30
Błędem tutaj nie było oddanie Pirlo, tylko nie zastąpienie go zawodnikiem tego samego formatu. I ewentualne kupno Montolivo tego faktu nie zmieni. Uważam, że rozstanie nastąpiło w najlepszy możliwy sposób. Nikt do nikogo nie ma pretensji, żalu ani urazy. Choć Andrei nie dało się nie lubić i doceniać, to momentów, w których sam myślałem, że trzeba z żalem z niego zrezygnowac, było co najmniej kilka po 2007 roku.
0
kamilus
2 października 2011, 14:22
Pirlo sam odszedł. Milan proponował mu kontrakt, ale nie Włoch nie widział siebie w roli rezerwowego. Cóż, takie życie.
0
Joke
Joke
2 października 2011, 13:38
Allegri chciał grać inną taktyką, do której Pirlo nie pasował. Ten w dodatku chciał jeszcze podwyżki, na co nie zgodził się zarząd. Dla mnie i tak on zawsze będzie kojarzył się z Milan, tak samo jak człowiekowi, który znając się na piłce nie zagłębia się w sytuacje Milanu.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się