Bakayoko: "Myślę, że w pojedynczym meczu istnieje możliwość, aby pokonać Juventus"

13 stycznia 2019, 17:22, cinassek Aktualności
Bakayoko:

Dla stacji Milan TV następująco wypowiedział się pomocnik rossonerich, Tiemoue Bakayoko: "Zwycięstwo z Sampdorią było bardzo ważne. Daje nam dużo wiary przed meczem o Superpuchar. Jestem niezwykle zadowolony z tego, jak rozegraliśmy dogrywkę po tym, jak przez 90 minut utrzymywał się wyniki 0:0. Musimy kontynuować w ten sposób i skoncentrować się na tym ważnym wyzwaniu. Wygrana podnosi morale. Ja czuję się bardzo dobrze. Potrzebuję jedynie odzyskać trochę energii i nastawić się na batalię w meczu z Juventusem. Trzeba zagrać jak drużyna, trenować ciężko wspólnie, aby wygrać w spotkaniu z najlepszą na ten moment ekipą Serie A. Myślę jednak, że w pojedynczym meczu istnieje możliwość, aby ich pokonać. Postaram się dać z siebie wszystko dla klubu i kibiców. Cieszę się, ponieważ gram dobrze i mogę spisywać się jeszcze lepiej. Paqueta? To znakomity piłkarz, bardzo mi się podobają jego zalety techniczne, dysponuje także dobrym strzałem. Sądzę, że bardzo nam pomoże. Jest także bardzo zabawny i to wniesie pozytyw do szatni. Cieszę się, że jest w naszym zespole".