Patrick Cutrone / 6.5
Fabio Borini / 7
Trener Gennaro Gattuso / 6
102 oddanych głosów

W najlepszy z możliwych sposobów Milan rozpoczął rundę rewanżową Serie A. Rossoneri wygrali 2:0 na wyjeździe z Genoą po bramkach Fabio Boriniego i Suso, dzięki czemu wrócili do pierwszej czwórki ligowej tabeli.

Zachęcamy do tradycyjnego wystawienia ocen drużynie rossonerich. pod uwagę nie wzięli Cristiana Zapaty, Jose Mauriego i Samu Castillejo, którzy nie spędzili na boisku zbyt wielu minut.

15 komentarzy
grayman88
grayman88
21 stycznia 2019, 21:54
Kolejny mecz Paquety na niezłym poziomie. Jeszcze poznaje druzyne i lige ale bedziemy mieli duzo zadosci z niego.
21 stycznia 2019, 21:49
Chyba pomyliłeś Hakana z Borinim? Hakan fatalnie i ten jego kartofel z wolnego...
4
paluch
21 stycznia 2019, 20:52
czemu oceniamy Gattuso jak to nie on podejmował decyzje w trakcie meczu i nie on podniósł ducha zespołu w przerwie meczu?
0
Gerada
21 stycznia 2019, 21:15
Myślę, że jednak On. Nawet w trakcie transmisji były ujęcia jak asystent wsłuchiwał się w odbiornik w uchu... Raczej normalna praktyka w tych czasach.
3
Metafan
Metafan
21 stycznia 2019, 20:44
Dla mnie dziś środek wygładał dobrze,bez Kessie-go który zazwyczaj nie ogarnia sytuacji na boisku :)
0
Misiak
Misiak
21 stycznia 2019, 20:22
polowa naszych graczy w ofensywie stoji i czeka na podanie, wogole sie nie przemieszczaja nie wychodza do podania nie wystawiaja sie, Cutrone tylko czeka na super podanie, pod bramka, na lewo potrzeba zawodnika co potrafi minąc chociaz jednego rywala, Calhanoglu żenada, az zatesknilem za Bonaventura tylko Paqueta z Suso cos robili ale w pojedynke to sobie moga.... Bakayoko dobrze wykonuje swoje zadania, obrony tez sie nie czepiam bo ostatnio wogole nie traca goli. Dobrze ze dzisiaj mielismy duuzo szczescia o Dollar super bronil
21 stycznia 2019, 17:43
Donnarumma dzisiaj jako pierwszy w tym sezonie odnotował występ 10/10. Żeby mu strzelić, trzeba by chyba wejść z piłką do bramki.
21 stycznia 2019, 19:40
Tam przy dobitce jeden z napastników próbował prawie wejść z piłką do bramki. Też nie wyszło ;)