według mnie Musacchio dziś na 7 minimum, tyle co miał gość odbiorów dziś to nikt, więc dziwna ta ocena
0
grzyweek7
grzyweek7
21 stycznia 2019, 18:26
Pierwsza połowa tragiczna gdyby nie Gigi przegrali byśmy ten mecz. Ogólnie cały zespół od drugiej połowy nie grał źle na plus: Bakayoko solidny ŚPD, gorzej wyglądał w ofensywie ale jego zadaniem jest odbiór, Conti pomijając asystę zagrał bardzo dobrze solidnie w defensywie jak i w ofensywie, i te jego wrzutki coś pięknego, jeśli będzie gotów na 90 minut mam nadzieję że będzie grał w pierwszej 11-stce, Cutrone może i nie zachwycał ale widać że bardzo się rozwinął, gra z przeciwnikiem na plecach nie stanowi dla niego problemu, poprawił technikę i przyjęcie piłki trochę zabardzo się cofa ale jest ok. Suso może i nie grał wspaniałe ale to jego pierwszy mecz po przerwie, i zaprezentował się solidnie. Borini pokazał że warto było na niego postawić, dużo biegał, walczył, zagrał dobrze, no i Paqueta w ofensywie człowiek orkiestra dużo fajnych zagrań, fajne jest to że potrafi grać na jeden kontakt a mało kto w obecnym Milanie to robi, dużo widzi widać u niego też odpowiedzialność bo zawsze cofa się by pomóc w odbiorze jednak z tym trochę gorzej, jedynym minusem w jego grze były te dwie straty bo były poprostu głupie, ale jest to zawodnik który będzie zbawicielem Milanu :D. No i Gigi który wybronił nam ten mecz.
3
Rzetelny
Cotni może nie grać 2 lata, a i tak jego dośrodkowania stwarzają więcej zagrożenia niż wrzutki Abate i Calabrii przez 2 ostatnie sezony.
5
Mirek99999999
21 stycznia 2019, 19:15
Calabria też potrafi całkiem nieźle dośrodkować, porównując go do De Sciglio jest wręcz profesorem w tym elemencie. ale jeśli Conti nie spuści z tonu to może pobić rekord asyst mimo, że zagra tylko pół sezonu:)
1
robert150695
21 stycznia 2019, 19:55
Nie przesadzaj z tym Calabrią, nie jest nawet poprawny.
3
Rzetelny
21 stycznia 2019, 20:19
O Calabrii krązy taka legenda, bo zaczął wchodzić za De Sciglio, a wszyscy wiemy jak on zagrywał, szczególnie jak go Allegrii ustawiał po lewej stronie. Podobna sytuacja była jak De Sciglio zastępował Abate - euforia, że w końcu mamy bocznego obrońce, który potrafi celnie dośrodkować. Jeśli chodzi o Contiego to jest o tyle dobrze, że on był z tego znany z Atalanty. Oby tak dalej!
21 stycznia 2019, 17:56
Jakby tak jeszcze klasowego registe i skrzydłowego kupić na mamy sztos skład: Donnarumma-Conti,Caldara?,Romagnoli, Rodriguez-(nowy),Bakayoko,Paqueta-Suso,Cutorne,(nowy)
0
comicowy
comicowy
21 stycznia 2019, 17:55
Borini robił najwięcej szumu w ofensywie, zdecydowanie zasłużył na bramkę. Suso dziś z przebłyskami. Donnarumma miał dziś niesamowicie wiele szczęścia. Był niczym magnes.
2
Boro
Boro
21 stycznia 2019, 17:48
Wygraliśmy 0:2 ale oceny w kilku przypadkach jakbyśmy zaczęli oceniać od drugiej połowy. Prawda jest taka że pierwsza połówka to była jedna z najgorszych tego sezonu.
1
Gerada
Gerada
21 stycznia 2019, 19:21
Myślę, że w tego typu sytuacjach w ocenach uwypukla się te fregmenty meczu, które miały znaczenie. Tak przejaskrawiając: nie jest przecież tak, ze jak Donnaruma był bez piłki przez pół godziny to jego nota idzie w tym czasie w dół. Ocena jest za fragmenty, w których miał znaczenie. Pierwsza połowa to pojedynek dwóch słabych zespołów, z których my byliśmy tym gorszym, ale koniec końców bez efektów z żadnej strony. Druga połowa była bardziej kluczowa dla wyniku spotkania.
0
Boro
Boro
21 stycznia 2019, 20:56
Zjedli nas w pierwszej połowie, gdyby nie Donnarumma i trochę szczęścia to i 2:0 można było przegrywać. Graliśmy wtedy beznadziejnie i 3/4 ekipy zaslugiwalo na 3-4.
0
MariuszR06
MariuszR06
21 stycznia 2019, 17:42
Bakayoko był dzisiaj klasą sam dla siebie...
9
Metafan
Metafan
21 stycznia 2019, 20:47
Bo mu Kessie nie przeszkadzał,jak dalej tak będzie się rozwijał to mozna śmiało pożegnać Montolivo i Biglię
1
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
21 stycznia 2019, 17:40
Pisałem przed sezonem że Bakayoko będzie w najlepszej 11-stce sezonu. I bardzo możliwe że się nie pomyliłem. Ile to już spotkań że facet jest jednym z najlepszych.
21 stycznia 2019, 18:02
Chyba adekwatna i to że względu na strzeloną bramkę. Nieporadność tego zawodnika jest zatrważająca patrząc na to, że Milan ma walczyć o najwyższe Laury. Tłumaczenie, że się stara jest nie trafiona bo Milan to nie ma być zespół chłopców klepiacych się po plecach. W sumie w tym klubie jest z jednej strony fenomenem gdyż zagra dwa proste podania pobiega trochę i już noszony jest na rękach za ambicje.
1
21 stycznia 2019, 18:12
Gość odczarował bramkę i to mu się liczy bo nic nas tak nie uwiera ostatnimi czasy jak brak bramek i on to zrobił a tak poza tym cały mecz grał dobrze wiele fauli wywalczył zasłużył na 7 za ten mecz, moim zdaniem bardziej niż Suso