Wysoka porażka Primavery Milanu

2 lutego 2019, 14:56, Redakcja Aktualności

W spotkaniu 17. kolejki rozgrywek Primavera 1 TIM, drużyna Romy rozgromiła Milan 4:0 (2:0). Głównym bohaterem meczu został 17-letni napastnik Romy, Gianmarco Cangiano, którzy zdobył hattricka (bramki kolejno w 15., 35 oraz 61. minucie meczu). Rezultat w 77. minucie ustalił Zan Celar. Po tym spotkaniu ekipa Primvavery Milanu w dalszym ciągu zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli, która to zapewnia spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

2 lutego 2019, 15:27
I pomyśleć, że są tacy, którzy chcą tych młodzików wpuszczać do seniorów, by łapali minuty, kiedy aktualna ekipa nie radzi sobie nawet w młodzieżówce...
4
Krisu
Krisu
2 lutego 2019, 15:42
Wydaje mi się że tam głównym problemem jest brak konkretnego trenera. Słabe wyniki, odejścia piłkarzy do innych klubów na stałe lub na wypożyczenie, zmiany na ławce trenerskiej... To wszystko wygląda bardzo chaotycznie. Myślę że tam problem jest znacznie większy niż tylko słaba jakość piłkarzy
1
karp_fso
2 lutego 2019, 16:09
Kiepskie wyniki nie wykluczają tego, że w młodzieżówce jest kilku utalentowanych graczy. Ale wydaje mi się, że jakby faktycznie teraz nikogo zbytnio nie ma - większość naszych wypożyczonych graczy nie gra nawet w Serie B, a niżej. Jedynie Vido którego sprzedaliśmy Atalancie (jak dobrze pamiętam z opcją wykupu), całkiem nieźle strzela w Perugii i Pessina (też sprzedany do Bergamo) dostaje czasem szansę w zespole La Dei. Nawet Felicioli który zapowiadał się na niezłego gracza, teraz jest ledwie rezerwowym na zapleczu włoskiej Ekstraklasy.