Castillejo jedyną nową twarzą w wyjściowym składzie Milanu na Empoli

21 lutego 2019, 18:12, cinassek Aktualności

Jak informuje stacja Sky, pogłoski o możliwym występie Patricka Cutrone od pierwszych minut w piątkowym meczu z Empoli nie znajdą odzwierciedlenia w rzeczywistości. Po ostatnim treningu przed spotkaniem z beniaminkiem telewizja podaje, że trener Gennaro Gattuso zdecyduje się posłać do gry tych samych piłkarzy, co w kilku poprzednich spotkaniach. Naturalnie poza jednym wyjątkiem - zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Suso zastąpi Samu Castillejo.

Prawdopodobny skład Milanu na mecz z Empoli:

(4-3-3): G. Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez - Kessie, Bakayoko, Paqueta - Castillejo, Piątek, Calhanoglu

20 komentarzy
paluch
paluch
22 lutego 2019, 16:31
Na instagramie AC Milanu na zdjeciu jest pierwszy sklad z Contim na Prawej obronie ciekawe jak bedzie w meczu a post zostal dodany 10 min temu wiec jest szansta na Contiego :D
0
22 lutego 2019, 12:04
Do wszystkich, którzy piszą o Chiesie w Milanie... Ten chłopak grywał też na lewej flance, a że w Milanie prawonożny gracz obstawia lewe skrzydło (i vice versa), to Chiesa byłby raczej za Hakana, a nie Suso.
0
adamos
adamos
22 lutego 2019, 08:06
Rino to jest beton pod względem zmiany składu. Nie ważne, że jakiś zawodnik X z podstawowego składu gra piach. Zawodnik Y dostając szansę gra o niebo lepie,j czy w końcowkach meczu, czy nawet jak dostanie całe 90 minut. X to jest podstawa podstawy, nie ma szans go usadzić na ławie.
0
22 lutego 2019, 08:30
Adamos to jest niesamowity beton. Nie ważne co się dzieje, jakie są fakty, on będzie pisał swoje bzdety dzień w dzień by obrzydzać ludziom życie. Beton, który ma najmłodszy skład i trzyma starszych zawodników na ławce xD Idź się człowieku lecz, naprawdę.
22 lutego 2019, 06:21
Chiesa marzenie,ale raczej nierealne.Ponoć Fiorentina nie puści go za mniej niż 70
0
Levy11
Levy11
21 lutego 2019, 23:11
Ja bym jednak dał zagrać od początku Cutrone. Wiem, że zwycięskiego składu się nie zmienia,że Piątek strzela, ale Cutrone siedział na ławce bo był Igła teraz bo Piątek. Chodzi mi o to żeby też coś strzelił by się podbudować 30 minut to trochę za mało. Takie moje zdanie.
0
comicowy
comicowy
22 lutego 2019, 00:09
Ale nie można przerwać takiej passy w ofensywie. Dopóki Piątek regularnie strzela w tych 60 minutach to musi grać, a ponadto w końcu Rino będzie musiał szukać miejsca dla nich obu. No jeżeli Piątek przestanie błyszczeć to wtedy równa rywalizacja, ale oby do tego nie doszło.
2
Boateng93
Boateng93
22 lutego 2019, 01:12
Milan jest w ostatnich latach specjalistą od tracenia punktów w takich meczach. Zresztą w tym sezonie już właśnie Empoli 2 punkty zabrało, także Frosinone.
0
Bufor85
Bufor85
22 lutego 2019, 08:12
comicowy - dokładnie. Póki mamy formę a Piątek strzela bramki i wraz z nim cała drużyna się podbudowała, to koniecznie trzeba wykorzystywać tą okazję zwłaszcza z tymi słabymi ogórkami aby umocnić się na tej czwartej pozycji. A latem Rino dostanie ze dwa może trzy kompletne transfery i wtedy zagra ustawieniem 4-1-3-2.
0
ForzaMilan!!!
21 lutego 2019, 21:16
Dobra decyzja, jeszcze jakby dał szansę np Contiemu byłoby dobrze, no ale nie wymagajmy za dużo od Gattuso, jak zmieni chociaż kolor koszuli na Empoli to i tak będzie zaskoczenie.
1
Leonardo 22
Moderator Leonardo 22
21 lutego 2019, 21:00
Samu jak na razie 1100 minut, 26 występów, dwa gole w lidze, dwie asysty w lidze Europy :P Jak na razie można powiedzieć, że przyzwoicie, na pewno nie jest t jakiś niewypał. Hiszpan ma 24 lata i ciekawi mnie co się z nim stanie po tym sezonie, możliwe, że będzie chciał grać więcej i odejdzie, ale ja osobiście nie obraziłbym się jakby został z nami dłużej. Zobaczymy co jutro zaprezentuje, ciekawi mnie jego forma.
0
Bufor85
Bufor85
22 lutego 2019, 08:16
Myślę, że ten mecz to będzie dla niego okazją na, może nawet strzelenie bramki. On, tak jak Suso, posiada parę w tej lewej nodze.
0
Deus
Deus
21 lutego 2019, 20:19
Chiesa by siadł u nas na prawym skrzydle eh.
0
Kasa ACM
Kasa ACM
21 lutego 2019, 19:53
Nie ma co zmieniać zwycięskiego składu. Choć chciałbym, żeby trochę więcej minut złapał Conti, to trzeba oddać, że Calabria ustabilizował solidną formę. Co do Samu- to liczę na jego dobry występ, żeby wywrzeć 'dobrą presję' na Suso i Rino.
3
tober12
tober12
21 lutego 2019, 19:33
Odpoczynek dla Suso się przyda. Castilejjo na ten moment może dać wiecej niz Jesus. Oby się jeszcze obudził w tym sezonie.
2
Kiuro_ACM
Kiuro_ACM
21 lutego 2019, 18:58
Przede wszystkim Suso nie robi progresu. Bazuje ciągle na tym samym , ma wąski repertuar zagrań. Nie można przecenić jego wkładu w grę Milanu w przeszłości bo ciągnął ten wózek jako jeden z najlepszych ale od jakiegoś już czasu , a szczególnie teraz coraz bardziej widocznym jest że to w ogólnym rozrachunku średniak. Tak - średniak. po 1-2 dobrych meczach przychodzą 2-3 zdecydowani słabsze i do tego jeden beznadziejny. Nie wiem czy jest na to jakaś recepta , bo w najwyższej formie mimo wszystko jest mocnym ogniwem tej drużyny póki co. ale rzadko jest nam dane ją oglądać w tym sezonie...
4
kupczyk1981
kupczyk1981
21 lutego 2019, 18:30
Na pewno nie będzie gorszy od Suso,który ostatnio mówiąc delikatnie nie błyszczy.Kiedyś pisałem,że Suso dla mnie to sredni pilkarz.Nie potrafi ustabilizować wysokiej formy na dłużej,zagra 4-5 dobrych meczy i potem kicha.Fakt w poprzednim sezonie ciągnał ten wózek,co obrazuje mizerną postawe reszty zespołu.