Primavera: Remis Milanu z Torino

26 lutego 2019, 06:24, Presidente Aktualności

W meczu kończącym 20. kolejkę rozgrywek Primavery zawodnicy Milanu zremisowali 1-1 z trzecią drużyną tabeli - Torino. Bramkę dla rossonerich, dającą prowadzenie, w 33' minucie strzelił Alessio Brambilla. Niestety, podopiecznym Federico Giuntiego nie udało się utrzymać prowadzenia, gdyż w 78' minucie młodym turyńczykom wyrównanie zapewnił Mouhamed Belkheir. Mediolańczycy mieli ponadto utrudnione zadanie, gdyż od 55' minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Alessandro Negriego. Zdobyty punkt pozwolił Milanowi zbliżyć się już na zaledwie oczko do klubów zajmujących miejsca gwarantujące utrzymanie.

Soncin; Bellanova, Merletti, Djaló, Negri; Sala, Brambilla (64' Frigerio), Brescianini; Maldini (82' Haidara); Capanni (59' Ruggeri), Tsadjout.