Campionato Primavera 1: Pewna wygrana Milanu. Kolejne trafienie Daniela Maldiniego

2 marca 2019, 12:51, Redakcja Aktualności

Primavera Milanu w rozegranym dziś spotkaniu pokonała drużynę Palermo 3:1 (2:0). Gospodarze dość szybko, bo w 3. minucie otworzyli wynik meczu. Zdobywcą bramki był Frank Tsadjout. W 31. minucie wynik z rzutu wolnego podwyższył Daniel Maldini, dla którego jest to kolejne trafienie w rozgrywkach Campionato Primavera 1. Po zmianie stron, w 54. minucie to gościom udało się doprowadzić do zdobycia kontaktowego gola. Strzelcem okazał się Agostino Rizzo. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem arbitra (86. minuta) wynik meczu ustalił Siaka Haidara. Warto również wspomnieć o występie Mattia Caldary, który po kontuzji otrzymał powołanie do młodzieżówki Milanu. 24-letni obrońca rozegrał całą pierwszą połowę. Primavera Milanu zdobyła komplet punktów i aktualnie zajmuje trzynastą lokatę w rozgrywkach Primavera 1. Pozycja ta zapewnia baraże o utrzymanie w rozgrywkach.

Primavera AC Milan - Primavera Palermo 3:1 (2:0)

AC MILAN: Soncin - Bellanova, Abanda, Torrasi, Caldara (46' Metletti), Djalo, Sala, Brescianini, Tsadjout, Maldini (66' Mionic), Capanni (59' Haidara).