Czerwona latarnia ligi z patentem na uprzykrzanie życia czołówce

7 marca 2019, 09:53, cinassek Aktualności

Najbliższy ligowy rywal Milanu - Chievo Werona - to zdecydowany outsider w tabeli Serie A. Ma na koncie raptem 10 punktów, choć w przeciągu sezonu zdobył 13, ale 3 odebrano jako karę za nieprawidłowości finansowe. Tak czy inaczej, aż 4 "oczka" ze swojego skromnego dorobku werończycy zainkasowali w starciach z czołówką. W pierwszej rundzie zremisowali z Napoli, Interem, Romą oraz Lazio. Bliscy sukcesu byli również z Juventusem, który decydującego gola zdobył już w 93. minucie spotkania. "Latające Osły" - pomimo swoich kłopotów - zdecydowanie nie są zatem ekipą, o której czołowe drużyny w tabeli mogą mówić jako o chłopcu do bicia.