Prawdopodobnie trzy zmiany w składzie Milanu na mecz z Chievo

7 marca 2019, 14:46, cinassek Aktualności

Jak informuje stacja Sky na dwa dni przed meczem Chievo - Milan, w składzie rossonerich szykują się trzy zmiany względem wygranej 1:0 potyczki z Sassuolo. Zawieszonego za żółte kartki Ricardo Rodrigueza zastąpi Diego Laxalt. W miejsce zagrożonego pauzą w derbach Mediolanu Tiemoue Bakayoko, do wyjściowej jedenastki wskoczy Lucas Biglia. Ostatnią roszadą ma być posłanie do gry na lewym skrzydle Fabio Boriniego, który wystąpi w miejsce Hakana Calhanoglu. Turek w obecnym tygodniu nie trenował regularnie z zespołem, gdyż w Niemczech na świat przyszła jego córka.

10 komentarzy
jasiom22
jasiom22
8 marca 2019, 16:00
Suso czy Castillejo to zle zadane pytanie, pytanie powinno brzmiec, czy Suso wejdzie za Castillejo czy Castillejo za Suso, bo wiadomo ze zagraja obaj... W takim meczu, z derbami na horyzoncie dla mnie zupelnie zrozumiale jest to zeby podstawowi zawodnicy w gorszej nawet formie mieli pierszenstwo na zmiennikami w dobrej. Zagraja obaj, wiec sluszna wydaje sie byc decyzja Gattuso ze Suso ma zbierac minuty ze slabszym zespolem, wyrabiac sobie forme na derby bedzie mumlatwiej, a Castillejo w formie wchodzi na dobicie, a nie vice-versa.
7 marca 2019, 16:22
Borini słusznie, bo Laxalt będzie potrzebował wsparcia w defensywie. No i Borinaldo na słabe zespoły z reguły jest wystarczający.
6
GreyWay
GreyWay
7 marca 2019, 15:15
Suso swoimi występami na jesień zasłużył na bezwzględne zaufanie. Spokojnie ludzie, jak nie strzeli w Weronie, to i tak musi łapać minuty żeby być w rytmie przed derbami. Na kogo jak na kogo, ale na Inter to Susek ma patent.
9
Daniel Maldini
7 marca 2019, 15:19
To dlaczego nie zaufać Samu, który jest obecnie w lepszej formie od Suso, a który mógłby zbierać minuty przed meczem z Interem? Suso obecnie to jedna wielka niewiadoma, a fakty są takie, że Castillejo wypada lepiej na tę chwilę.
7 marca 2019, 14:58
No i fajnie, jeszcze Suso posadzić, będzie cacy.
2
Diavo
Diavo
7 marca 2019, 15:00
Suso musi nabierać formy,więc niech łapie te minuty,a może na Inter znów dostanie mega formę jak niegdyś. Tak czy siak,uważam ,że po sezonie zostanie rezerwowym :)
1
El Doktor
El Doktor
7 marca 2019, 16:17
on lapie minuty od grudnia hee tak bez zartu. Szybciej uwierze ,ze jak podwyzke podpisalby taka jaka chce to zlapalby forme:)
1
maciekpl
maciekpl
7 marca 2019, 14:56
Ja bym jeszcze Contiego i Samu wystawił w podstawie, zwłaszcza że Chievo raczej nie rzuci się do huraganowych ataków. Bardziej moim zdaniem mobilny i wkladajacy obecnie więcej serca Samu w mojej opinii siałby większy popłoch w szeregach obronnych rywali a dośrodkowania Contiego (bardziej dokladne) też by mogły mieć wpływ na tworzenie sytuacji. Ale zdaję sobie sprawę, że w obliczu 3 wymuszonych zmian Rino raczej nie zdecyduje się na większą rotację.
Edytowano dnia: 7 marca 2019, 14:57