Mecz Liverpool Legends - Milan Glorie: gospodarze zwyciężyli 3:2

23 marca 2019, 01:19, Ginevra Aktualności

W charytatywnym meczu rozegranym na Anfield drużyna Liverpool Legends pokonała Milan Glorie 3:2 (1:0). Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 1:0 po golu Robbiego Fowlera. Po przerwie prowadzenie na 2:0 podwyższył Djibril Cisse. Milan zdołał odrobić straty dzięki fantastycznym trafieniom Andrei Pirlo (z rzutu wolnego) oraz Giuseppe Pancaro, ale o wyniku meczu przesądził gol Stevena Gerrarda w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. Obie ekipy stworzyły emocjonujące widowisko dla licznie zgromadzonych na stadionie Liverpoolu fanów.

LIVERPOOL LEGENDS - MILAN GLORIE 3:2 (1:0)

25' Fowler (L), 51 'Cisse (L), 61 'Pirlo (M), 78' Pancaro (M), 80 'Gerrard (L)

Kadra Milan Glorie: Christian Abbiati, Nelson Dida, Valerio Fiori, Marco Storari, Cafu, Alessandro Costacurta, Giuseppe Favalli, Marek Jankulovski, Kakha Kaladze, Paolo Maldini, Alessandro Nesta, Massimo Oddo, Giuseppe Pancaro, Dario Simic, Massimo Ambrosini, Angelo Carbone, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Rui Costa, Serginho, Marco Borriello, Filippo Inzaghi, Kaká.

Kadra Liverpool Legends: Jerzy Dudek, Sander Westerveld, Daniel Agger, Jamie Carragher, Sami Hyypia, Glen Johnson, Alan Kennedy, Bjorn Tore Kvarme, Jason McAteer, Djimi Traore, Steven Gerrard, Patrik Berger, Salif Diao, Luis Garcia, Steve McManaman, Vladimir Smicer, John Aldridge, Djibril Cisse, Robbie Fowler, Dirk Kuyt, Michael Owen, Ian Rush.

71 komentarzy
Yabaye
Yabaye
24 marca 2019, 01:13
Pirlo z wolnego. Gerard kolejną bramę przeciwko nam. Klasy się nie kupuje, Klasa jest cały czas ;)
0
MK92
MK92
23 marca 2019, 20:55
Meczu nie oglądałem, bo nie mogłem, ale widzę po komentarzach, że stara gwardia jeszcze w formie. Pamiętam, jak w zeszłym roku na pożegnaniu Pirlo też zachwyciło mnie swoją dyspozycją kilku graczy, np. Szewa. Tęskno za tamtym Milanem.
23 marca 2019, 20:27
Szkoda że Szeva i Seedorf nie mogli zagrać, ciekawe jakim wynikiem wtedy mecz by się zakończył ;)
Nasi bramkarze każdy po jednej bramce puścił xD zawsze mi się podobał wzorek Didy na głowie, nie zwróciłem uwagi czy dzisiaj miał czy nie, widać jednak było że bardzo się postarzal
Costacurta czyścil wszystko xD
Cafu to jest mistrz nad mistrzami częściej był w polu karnym niż Kaka który grał jako napastnik, po prostu najlepszy na boisku jeszcze jakby mu siadla ta przewrotka to już wgl, ogólnie gość nie do zajechania, nasz trener już nie gryzł trawy jak za dawnych lat, Pirlo ciągnął zespół do przodu chociaż miał parę nie dokładnych podań, Rui Costa bardzo fajnie widać że chciał wygrać mecz, Inzaghi trochę nie widoczny ale przewrote też próbował robić:) starzy ale jarzy xD pancaro nie kojarzę chyba jeszcze za młody byłem ale też zajebiscie, Ambro Oddo też fajnie.
Zawsze byłem wielkim fanem Kaki przez niego byłem fanem realu gdy tam polazl ale gdy Real zagrał z Milanem i gdy Dida wypluł niefortunnie piłkę van nisterloy czy Raul nie pamiętam strzelił bramkę to się wkurzyłem i zdałem sobie wtedy sprawę że walić Kake jestem fanem Milanu, kibicowalem twardo do samego końca oglądając mecz w pokoju u rodziców na małym kineskopowym telewizorze i stało się wygraliśmy 3-2 To był niezapomniany wieczór, piękne chwile łezka w oku się kręci, coś pięknego, szkoda że Kaka dzisiaj słabo zagrał.
Gerrard nigdy go nie lubiłem zawsze był katem Milanu także dzisiaj ale jednak gość jest bardzo dobry
Ogólnie bardzo fajny mecz, pomocnicy nie cofali piłek do tyłu tak jak to robią nasi aktualni tylko ładnie z klepki do przodu się przesuwali, ja chce rewanż na SS z Szeva i Seedorfem, pozdrawiam wszystkich
PS chciałem jeszcze opowiedzieć jak się zaczęła moja przygoda z Milanem.
Urodziłem się w 1996 w zerowce na zawodach na 150m byłem trzeci i wygrałem kubek z Milanu, nie interesowałem się jeszcze wtedy klubami i nawet nie wiedziałem co to jest xD Internetu nie miałem, później tata zabrał mnie do sklepu sportowego żebym sobie wybral jakaś koszulkę i też się nie znałem ale wybrałem koszulkę Inzaghiego(To była moja pierwsza) pewnie przez sponsora jakim był opel A wtedy mieliśmy właśnie opla, fajnie się to wszystko potoczylo i ciesze sie ze nie jestem jak wszyscy tj. Barca real Bayern tylko wiernym fanem Milanu od najmłodszych lat, dziękuję:)
23 marca 2019, 22:11
Dida ma bliznę na prawej skroni, ale też często golił sobie wzorki na włosach po drugiej stronie głowy :) Pewnie o to mu chodziło.
1
jasiom22
jasiom22
23 marca 2019, 19:40
Ja byłem jakiś czas temu na Arsenalu, i Maldini nie wyszedł nawet na minutę... choć był zapowiadany, tu widzę to samo... miga się...
Gattuso może.. a Maldini nie? szkoda :-(
...Pato też spokojnie mogłby zostać zaproszony żeby zagrać.. jako że szuka klubu...
0
Marcos Salinas
23 marca 2019, 21:27
Pato wciąż jest aktywnym piłkarzem, więc z założenia tego spotkania nie mógł zagrać.
0
Zuber
Zuber
23 marca 2019, 21:30
Maldini ma problem z kolanami, więc się nie dziwie.
0
viviek89
viviek89
23 marca 2019, 18:05
byle widzialem, zajefajne widowisko;-);-)
0
23 marca 2019, 17:53
Masakra jaki ten Pirlo jest dalej fantastyczny. Wziąć go na parę miesięcy, bo zjada całą naszą pomoc na śniadanie.
Cafu też 80 minut jako 49 latek na poziomie zagrał.
Chyba nigdy więcej takich piłkarzy nie uświadczymy już w Milanie :(
5
Milanboy
Milanboy
23 marca 2019, 17:55
szkoda że Kaka dzisiaj słabiej, bo to pewnie on by skradł show jakby mu wszedł, ale Rui Costa także genialnie
0
Milanboy
Milanboy
23 marca 2019, 18:01
Oni są wszyscy nie do podrobienia. Skłania to do myślenia, że obecni gracze w Milanie nigdy im nie dorównają nawet w połowie, a przecież chcielibyśmy wrócić do dawnej świetności :(
1
Milanboy
Milanboy
23 marca 2019, 18:04
Miszcz- to była ekipa najlepsza prawdopodobnie w XXI wieku, więc trudno aby zastąpili
2
Milanboy
Milanboy
23 marca 2019, 17:50
bardzo fajne spotkanie, zdecydowanie odskocznia od naszej "pięknej gry" ostatnio
1
Orzelek79
Orzelek79
23 marca 2019, 17:45
Gerrard jak za dawnych lat, gość zachwycał mnie przez całą swoją karierę.
23 marca 2019, 18:55
Paolo sam mówił, że ma problem z kolanami i nie może już grać w piłkę.
23 marca 2019, 17:20
Kultura gry Pirlo niezmiennie mnie zachwyca.
23 marca 2019, 16:43
Na czacie na youtube ludzie piszą, że kibice nie buczą na Gerrarda, tylko krzyczą 'shoot!'
0
adonim85
adonim85
23 marca 2019, 16:40
Czemu kibice buczą za każdym, kiedy przy piłce jest Gerrard? Przecież to niekwestionowana legenda Liverpoolu.
0
tomundo94
tomundo94
Albo mi się wydaje albo oni buczą na Gerrarda...
23 marca 2019, 16:39
Gattuso niech zabierze playbooka. Chłopaki grają więcej schematów ofensywnych niż obecny Milan.
23 marca 2019, 16:30
Rino już rękawami oddycha. Do zmiany. Ale to pupilek Carlo i będzie grał do końca xD
6
Umberto
Umberto
23 marca 2019, 16:28
Dida Cafu Serginho i Pirlo klasa, widać że trenują i spokojnie mogliby grać ostatnie 15 minut w lidze
0
Laudi
Laudi
23 marca 2019, 16:26
Pirlo dalej dalej biegac po boiskach Serie A ;)
0
Zuber
Zuber
23 marca 2019, 16:25
Niestety ale środek obrony już nie te lata. :D Gatusso jakiś niemrawy patrząc na to, że trenuje z chłopakami. :D
23 marca 2019, 16:17
Jezu co ten trener, kogo on wystawił. Gdzie Kaka, co za piach gramy. Pseudo trener to zwolnienia, brać Conte
23 marca 2019, 16:12
Nasi obecni boczni obrońcy mogliby sobie obejrzeć jak grają "nowocześni" boczni obrońcy na przykładzie Serginho i Cafu
23 marca 2019, 16:00
Jaram sie jakby to był mecz normalny o punkty. Ale fajnie zobaczyć tych piłkarzy znów
1
Addrian
Addrian
23 marca 2019, 15:39
Aby móc zobaczyć raz jeszcze Gattuso, Kakę, Didę, Maldiniego, Pirlo, Nestę, Cafu, Costę i Ambrosiniego na boisku, w naszych barwach... Ahh. Oglądamy!
2
Max82
Max82
23 marca 2019, 15:37
Panowie odliczamy 25min do meczu ;) by mi się przydała lornetka bo siedzę na głównej trybunie mega wysoko i tylko Pirlo rozpoznaje hahah
1
Boro
Boro
23 marca 2019, 15:00
Maldini i Rui Costa moi dwaj ulubieni zawodnicy z tamtych pięknych lat, fantastycznie będzie przez te 90 minut ich obserwować znów na boisku. Dziś liczę na zwycięstwo, zresztą tym osobom zawsze tylko o to chodzilo:)
0
Rocker
Rocker
23 marca 2019, 14:58
A Borriello to nie jest czasem wciąż aktywnym zawodnikiem? Nie mówiąc już o tym jaką jest „legendą” Milanu.
23 marca 2019, 13:30
Mecz jest o 15 czy 16?? Bo jestem jeszcze wczorajszy po urodzinach i za Chiny nie kleje która to będzie godzina :) btw ładny prezent na urodziny gol Pio i mecz legend :)
23 marca 2019, 12:27
Dla mnie bez sensu powołanie dla Storariego i Fiorego. Dida mógłby cały mecz zagrać