45 minut Paquety w Pradze, Rodriguez zmieniony z powodu problemów mięśniowych

26 marca 2019, 22:49, cinassek Aktualności

We wtorkowy wieczór swoje obowiązki reprezentacyjne spośród zawodników Milanu wykonali nie tylko Włosi. Na boisku pojawili się również Lucas Paqueta oraz Ricardo Rodriguez.

Pomocnik wziął udział w sparingu Brazylii rozegranym w Pradze z gospodarzami - ekipą Czech. Goście wygrali 3:1, choć do przerwy 1:0 prowadzili Czesi. Piłkarz rossonerich spędził na murawie całą pierwszą połowę, a w przerwie został zmieniony przez Evertona.

Lewy defensor Milanu natomiast również rozegrał tylko pierwsze 45 minut, lecz w przeciwieństwie do Paquety jego zmiana nie była podyktowana wolą szkoleniowca, ale - jak podaje portal MilanNews - problemami mięśniowymi. Gracza mediolańczyków ominęło sporo, bo do przerwy w Bazylei w starciu Szwajcaria - Dania w ramach eliminacji do Euro 2020 miejscowi wygrali 1:0, potem do 84. minuty prowadzili już natomiast 3:0, by w samej końcówce dać się wręcz znokautować i ostatecznie zremisować 3:3.