Campionato Primavera 1: Wysoka porażka Milanu

30 marca 2019, 14:53, Redakcja Aktualności

Drużyna Primavery Milanu przegrała z Atalantą 0:3 (0:1) w spotkaniu rozegranym w ramach 23. kolejki Campionato Primavera 1. Pierwsze trafienie dla gości przyszło w 32. minucie. Na listę strzelców wpisał się Ebrima Colley. Do przerwy ten rezultat nie uległ zmianie. Po zmianie stron swoje bramki dołożyli Amad Traoré (55. minuta) oraz ponownie Ebrima Colley (68. minuta). Do końca meczu żadna z drużyn nie pokusiła się o zmianę rezultatu. Dla podopiecznych Federico Giuntiego jest to trzynasta porażka w obecnym sezonie (więcej, bo szesnaście przegranych notuje tylko zamykające tabelę Udinese). Po dzisiejszym meczu drużyna Primavery Milanu zajmuje czternastą lokatę w tabeli rozgrywek, która to gwarantuje udział w spadkowym play-off rozgrywek.