Krzysztof Piątek / 7.5
Fabio Borini / 5.5
Trener Gennaro Gattuso / 5.5
66 oddanych głosów

Pomimo prowadzenia do przerwy wywalczonego poprzez gola Krzysztofa Piątka, Milan ostatecznie przegrał na wyjeździe z Juventusem 1:2 i musiał obejść się smakiem.

Zachęcamy do tradycyjnego ocenienia drużyny rossonerich za postawę w poprzednim spotkaniu. Pod uwagę nie wzięliśmy jedynie Patricka Cutrone, który pojawił się na boisku raptem na kilka ostatnich minut potyczki.

7 komentarzy
adamos
adamos
8 kwietnia 2019, 08:19
bardzo słabo wyglądamy pod względem fizycznym, nasi to się odbijają, jak od ściany...
0
lopezito84
lopezito84
6 kwietnia 2019, 21:00
Mecz nie był taki zły zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy Milan chyba po raz pierwszy od dawna grał na połowie rywala i to wyglądało naprawdę dobrze. W drugiej połowie znów się cofnęli na własną połowę i to wyglądało już gorzej. Niestety zadecydowały błędy defensywy i głupoty sędziów. Ogólnie mecz było dobry, w kwestii Gattuso wg mnie nic się nie zmieniło nadal potrzebujemy trenera a nie dobrego wujka.
1
filipacm
filipacm
6 kwietnia 2019, 20:26
Nie rozumiem niektórych "fanów", którzy Musacchio za ten faul to by zesłali do łagru. Co by nie mówić, to nie jest światowej klasy obrońca i czasami błędy mu się zdarzają, tak jak wszystkim. Bardziej mnie zdenerwował kiks Calabrii, bo to była tragedia, ale Rodrigez też się nie popisał, zostawiając tyle miejsca Keanowi
2
Madman
Madman
6 kwietnia 2019, 20:31
Czy ja wiem Calabria odwalil szopke mogl lepiej na pale do przodu wywalic pilke. to nie wielkiej Barcelony mu sie zachciewa tylko on wykonawca takiej gry nie jest i nie bedzie
6 kwietnia 2019, 20:51
Sędzia niestety nie w naszej drużynie był...
0
adamos
adamos
8 kwietnia 2019, 08:21
sędzia sędzią, ale my za dużo błędów popełnialiśmy i nie mieliśmy tylu sytuacji strzeleckich. Z tyłu piach i z przodu piach.