Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Leonardo: „Mieliśmy możliwość zmiany, ale zawsze byliśmy szczęśliwi z kontynuowania z Rino”

13 kwietnia 2019, 08:47, cinassek Aktualności
Leonardo: „Mieliśmy możliwość zmiany, ale zawsze byliśmy szczęśliwi z kontynuowania z Rino”

Na antenie Rai Sport podczas programu Calcio&Mercato następująco wypowiedział się dyrektor sportowy Milanu, Leonardo, zapytany o przyszłość trenera Gennaro Gattuso: „My, dyrektorzy, staramy się mówić niewiele. Rino wyraził się bardzo jasno i jego słowa są wynikiem naszych rozmów. On wie, co się dzieje, wszystko z nim jest bardzo jasne. Nie ma nic do wyjaśnienia – jest tutaj, ma długi kontrakt. Mieliśmy możliwość zmiany, ale zawsze byliśmy szczęśliwi z kontynuowania z Rino. Znamy się zbyt wiele lat, aby wciąż dokonywać pewnych dyskusji”.

23 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Skot Łilson
Skot Łilson
13 kwietnia 2019, 19:37
Wszystkim malkontentom polecam spojrzeć na tabelę, a tam póki co jesteśmy na 4 miejscu i nie interesuje mnie że możemy za 4 godziny być na 8, bo równie dobrze możemy tracić 2 punkty do 3 Interu. To że tabela jest płaska, że Atalanta gra raczej ponad swój stan, że Lazio z Romą obniżyli loty to nie jest wina Milanu ani Rino. To że ktoś powierzył pracę trenera GG to też nie jest wina tego ambitnego gościa i trzeba to docenić. I również to że Milan jest raptem 2 sezon w budowie, to nie znaczy że mamy kadrę na LM, bo równie dobrze o te 4 miejsca walczy spokojnie 6 zespołów które mają podobne aspiracje. Trzymajmy kciuki i będzie dobrze, jak nie będzie to trudno, Rino poleci i jaki mamy na to wpływ? Ale po co pisać pod każdym postem debilne komentarze że już po LM gdy jesteśmy na 4 miejscu i do końca jest 7 kolejek.
0
Andre
13 kwietnia 2019, 18:38
Takie kolesiostwo, ponad trzeźwą analizą gry zespołu, Milanowi raczej na dobre nie wyjdzie...
0
Carlo88
Carlo88
13 kwietnia 2019, 13:41
Ale u nas chyba nikt nie pisze, że poprowadziłby zespół lepiej od Rino? takie trochę nieadekwatne porównanie, ale szacun dla Romy. Ich PR to mistrzostwo świata :D
0
Pinio
Pinio
13 kwietnia 2019, 14:42
dzięki za link. GENIALNE
0
nokoments
13 kwietnia 2019, 15:07
@Carlo88, oj pisali i to nie raz. :P
0
Marcos Salinas
13 kwietnia 2019, 15:13
Carlo88
Tego nikt nie napisze wprost, jednak patrząc po niektórych wpisach da się zauważyć złudne poczucie wyższości nad umiejętnościami Kalabryjczyka.
0
Jogin
Jogin
13 kwietnia 2019, 12:43
Nie no pewnie Leonardo powinien napluć na Gattuso, bo sam przecież zrobił wszystko genialnie latem. Wiadomo miał mało czasu, ale praktycznie żaden letni transfer nie był udany, co więcej postawiono na Higuaina i zgrywano pod niego cały zespół, aby było mu super i czuł się jak gwiazda. Patrzcie chociaż trochę obiektywnie na sytuację, bo jak na razie w Milanie nie ma osoby, która nie popełnia błędów, od zawodników po dyrektorów, ale to trzeba widzieć szerzej, a nie mieć klapki na oczach z napisałem GattusoOut :)
2
muamba_kabumba
muamba_kabumba
13 kwietnia 2019, 12:47
Gattuso popełnia błędy bo jest trenerem bez doświadczenia i bez rozwiniętego warsztatu .. o czym wszyscy wiemy. Niemniej nie jest to wina Rino, że dostał posadę trenera w klubie który ma aspiracje na miarę gry w LM. To jest poprostu jakaś utopijna logika zarządu .. więc zwalanie winy na Gattuso niema sensu, bo ktoś mu te funkcję powierzył odgórnie. Każdy logicznie myślący człowiek wie, że do budowy zespołu trzeba odpowiedniego szkoleniowca.. a czemu zarząd takowego nie sprowadził na starcie .. to nie wiemy i pewnie się nie dowiemy. Z Rino może być niezły szkoleniowiec, ale powinien zacząć zbierać doświadczenie z niższego pułapu.
6
Jogin
Jogin
13 kwietnia 2019, 13:08
Prawda jest taka, że Gattuso niepotrzebnie był zabrany z Primavery, gdzie sobie radził genialnie, ale letnie transfery też nam wtopiły połowę sezonu. Gdyby nie forma Suso, to Higuain nic by pewnie nie strzelił. Dodatkowo brak jakościowego zmiennika dla Bonaventury i to nie jest wina Gattuso. Większość błędów swoich on wypomina w wywiadach tak jak, np. głupia zmiana Biglii na Bakayoko z Napoli.
0
looko
looko
13 kwietnia 2019, 11:19
Panie Leonardo to kibice mają być szczęśliwi, a nie działacze i dyrektorzy.
3
Marcos Salinas
13 kwietnia 2019, 13:12
Najważniejsze jest dobro klubu, a nie opinia zbiorowiska kochających na różny sposób klub ludzi o różnych charakterach wśród których zawsze ''najgłośniejsi'' są wieczni malkontenci, frustraci oraz zwykli idioci.
Edytowano dnia: 13 kwietnia 2019, 13:13
3
kosa80
kosa80
13 kwietnia 2019, 11:13
LITOŚCI.
SUPER ŻE JESTEŚ SZCZĘŚLIWY CHŁOPIE.
TYLKO TU LEONARDO NIE O TO CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRENERA TU POTRZEBA A NIE KUMPLA



Edytowano dnia: 13 kwietnia 2019, 11:16
3
Milanboy
Milanboy
13 kwietnia 2019, 12:00
Przestań się drzec, cholera jasna
3
Purysta
Purysta
13 kwietnia 2019, 13:00
Jest taki klawisz z lewej strony klawiatury - nazywa się "Caps Lock". Musisz go wcisnąć. Cieszę się, że pomogłem.
1
gorylmagila
gorylmagila
13 kwietnia 2019, 10:54
Jestem ciekaw czy będą szczęśliwi jak po sezonie będą musieli tłumaczyć się dlaczego zespół nie awansował do LM. Wtedy też będzie wszystko jasne ?
2
Semper Fideli
Semper Fideli
13 kwietnia 2019, 10:08
Jeśli prawda jest ze Julek Brandt na klauzulę 25 baniek to nie wiem czemu leo nie jest jescze w Leverkusen, nie ma lepszego młodego zawodnika w podobnej cenie!
2
DarthImpaler
DarthImpaler
13 kwietnia 2019, 14:20
Może dlatego że młodych i perspektywicznych zawodników jest w Milanie już dość. Teraz trzeba by może jakiegoś doświadczonego kogoś ściągnąć.
0
Semper Fideli
Semper Fideli
13 kwietnia 2019, 16:34
Kogo prócz Lucasa w pomocy mamy młodego perspektywicznego i potrafiacego zrobić różnice?
0
Skot Łilson
Skot Łilson
13 kwietnia 2019, 19:08
Eh Bakajoko i Kessie to emeryci bez perspektyw? Do tego Paqueta i Hakan. A kogo masz doświadczonego w pomocy obok średniego Bigli? Bo chyba na masz na myśli Suso, Boriniego czy Monotlivo który zagrał 0 meczy?
0
Semper Fideli
Semper Fideli
13 kwietnia 2019, 20:32
@skot
perspektywiczny jest tylko Kessie choć czasem i w to mozna wątpić. A różnice potrafi zrobić jedynie Lucas. Julek za takie pieniądze to świetny transfer !
0
jacekk553
jacekk553
13 kwietnia 2019, 09:27
I tak oto z ust samego dyrektora pada obalenie argumentu, że nie było chętnych na stanowisko trenera. Zakładając oczywiście, że nie był to Donadoni, tego chyba nikt by nie chciał. Decyzji, którą podjęli już się nie cofnie, trzeba mieć nadzieję, że Rino dociągnie sezon w top 4 i latem poszukają kogoś nowego.
3
bawolejaja
bawolejaja
13 kwietnia 2019, 09:19
Kolesiostwo.
11