AC MILAN – AS ROMA 1:0!
Zespół Allegriego powrócił na zwycięską ścieżkę, pokonując ekipę Giallorossi 1:0 na San Siro. Milan zrównał się teraz w tabeli z Interem oraz Romą (wszyscy po 21 punktów).
La Gazzetta dello Sport informuje, że w ostatnich godzinach doszło do przesłuchania trenera Milanu, Gennaro Gattuso, w turyńskiej prokuraturze. Śledztwo dotyczy prania brudnych pieniędzy, a jedną z podejrzanych spółek jest Tre Olmi z Gallarate, w której w latach 2011-2013 Rino posiadał 35% udziałów. Trener sam zgłosił się do prokuratury i wyraził chęć przesłuchania. Adwokat Gattuso, Piero Baffa, skomentował to następująco: "Gattuso został przesłuchany na swoją wyraźną prośbę, w celu wyjaśnienia swoich stosunków z podmiotem badanym przez prokuraturę. Gattuso opuścił tę firmę i nigdy nie pełnił w niej żadnej roli operacyjnej. Jesteśmy bardzo spokojni".
Więcej o sprawie pisaliśmy latem 2018 roku TUTAJ, natomiast wówczas oświadczenie wydał również sam szkoleniowiec - KLIK.