Gattuso: "Z Mendesem często się spotykamy. Newcastle? To nieuzasadnione plotki"

23 kwietnia 2019, 15:26, Redakcja Aktualności
Gattuso:

Rino Gattuso w związku z jutrzejszym rewanżowym meczem Pucharu Włoch z Lazio udzielił wypowiedzi dla Rai Sport. Trener Milanu, zapytany przez dziennikarzy o ostatnie doniesienia dotyczące kolacji z Mendesem i informacjami o kontaktach z Newcastle, odpowiedział: "Z Mendesem widujemy się często, lubię dobre jedzenie i rozmowy o piłce nożnej. Newcastle? To nieuzasadnione plotki. Powtarzam, z Mendesem łączą nas przyjacielskie stosunki".

25 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
23 kwietnia 2019, 19:02
Rino jak Cię kocham tak daj nam LM i odejdź jako trener, który po latach posuchy dał nam upragnioną kaszankę. Bo styl gry drużyny wypala oczy i niszczy układ krwionośny.
13
kupczyk1981
kupczyk1981
23 kwietnia 2019, 16:51
dysha mam nadzieje że to sarkazm
3
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 16:49
Kurde... kibicuję Newcastle więc ta sprawa dotyczy mnie do kwadratu, normalnie jakby Gennaro nas opuszczał ucieszyłbym się, że tam pójdzie, ale akurat od paru dni jestem mega rozczarowany jego postawą. A tak z innej beczki, dostalem 3 dni bana na czat po ostrzeżeniu za przeklinanie. 3 literki i wielokropek to nie przekleństwo. To mogło być kurde albo kurcze. A tymczasem ktoś z obsługi uznał, że czyta mi w myślach i ukarał mnie jakbym jakimś bluzgiem rzucił. Siedzę w internetach odkąd w Polsce mamy do nich dostęp i nigdy na żadnym forum nikt nie ukarał mnie po komentarzu na podstawie jakichś urojeń we własnej interpretacji. Uważam, że to wstyd, ale dla Was a nie dla mnie.
1
Arva
Moderator Arva
23 kwietnia 2019, 17:27
Od dłuższego czasu przyjmujemy zasadę że ocenzurowane przekleństwo to również przekleństwo. Mogę jedynie zasugerować, byś następnym razem nie "kropkował" tak słów. Wtedy nikt nie będzie mógł się do Ciebie przyczepić. :)
0
grayman88
grayman88
23 kwietnia 2019, 17:54
Bzdura...
0
grayman88
grayman88
23 kwietnia 2019, 18:05
Kur... zapiał, pies zaszczekał.
0
Madman
Madman
23 kwietnia 2019, 19:29
Majki rob tak jak ja. np. ble ble ble bele i dajesz wtedy zamiast K kropek kazdy wie jake slowo uzyc chcialem ale wiadomo. Fakt ostatnio po obciachu w parmie dalem kropki bo nie wytrzymalem i tez byl ban wiec luz:) wszystko mozna obejsc:D
0
Susanoo
Moderator Susanoo
23 kwietnia 2019, 19:56
Sugeruję najpierw przeczytać regulamin.

5. Zabronione jest używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe (wulgarne), nawet w sytuacji gdy dany wyraz (człon wyrazowy) jest zastępowany innymi znakami typu (*, !, $, ^ itp.)

W powodzie ostrzeżenia jest, że dostałeś je nie tylko za przeklinanie, ale i za obrazę zawodnika, więc ciesz się, że były to tylko 3 dni.

Wstyd to przede wszystkim jest, że nie przeczytałeś regulaminu i krzyczysz, że zostałeś niesłusznie ukarany.
Edytowano dnia: 23 kwietnia 2019, 19:57
2
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 20:42
hahaha susano nie potrafi czytać ze zrozumieniem własnego regulaminu a do mnie sapie, że mam się wstydzić. I wiem czemu - bo to on mnie ukarał bez powodu jak się okazuje. W regulaminie nie ma ani słowy o karaniu za skrót który przekleństwem wcale być nie musiał. Ja niczego niczym nie zastąpiłem skróciłem wyraz do połowy, a reszta to czyjaś nadinterpretacja i kompleksy. A zastępowanie członu innym znakiem to "[email protected]" przykładowo a nie sus... Mam nadzieję, że reszta administracji prezentuje wyższy poziom niż ten smutny pan, który nie dość, że na podstawie własnych urojeń zarzucił mi przeklinanie (weź sobie wygoogluj słownik i sprawdź co to w ogóle znaczy przeklinać albo używać wulgaryzmów) to jeszcze przed chwilą zarzucił mi "krzyczenie" bo grzecznie zwróciłem uwagę, że ukarano mnie za coś czego nie zrobiłem. Ja przynajmniej nie nadurzywam pozycji żeby leczyć kompleksy i się wyładować. A w moim zawodzie okazji nie brakuje.
0
Susanoo
Moderator Susanoo
23 kwietnia 2019, 21:00
https://sjp.pwn.pl/slowniki/cz%C5%82on.html - radzę zapoznać się z definicją tak "skomplikowanego" słowa jak człon.

Stawiając trzy kropi zastępujesz część słowa właśnie kropkami czyli innymi znakami. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy to jedynie ja mogę współczuć Tobie. Na stronie zakładamy, że użytkownik wykazuje się chociaż minimum inteligencji i nie trzeba mu tłumaczyć wszystkiego jak małemu dziecku, ale jak widać czasem znajdzie się ktoś kto nie rozumie tak prostych rzeczy. W regulaminie celowo podano nawet przykłady - (*, !, $, ^ itp.). Kropki również się w to wliczają i Twoje dziecinne tłumaczenie, że mogłeś mieć coś innego na myśli na nic się nie zda. Jeżeli nie potrafisz dostosować się do tak prostego punktu to jesteś sam sobie winny.

Na tym zakończę tę dyskusję, bo taplanie w tym błotku to czysta strata czasu. ;)
0
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 21:11
zapominasz o jednym koleś. Regulamin tyczy się zastępowania znaków w wulgaryzmach. Ale ty nie wiedziałeś o jakie słowo chodzi. Dopiszcie tam, że każecie banami za słowa które przekleństwami być mogą choć prawdopodobnie wcale nie są i będzie ok. Znaczy nie będzie ale przynajmniej ten wyrok miałby sens w świetle takich reguł. Bo gdybym dopisał jeszcze jedną literkę i byłoby to "w" nie byłoby wątpliwości, że ocenzurowałem przekleństwo i złamałem regulamin. Natomiast urwałem w takim momencie, że nie było wiadomo co to było i każdy mógł sobie dopowiedzieć - to nie jest tak, że słowo które sobie uroiłeś nie ma totalnie niewulgarnych zamienników z których wymieniłem 2 w pierwszym komentarzu a jest ich więcej. Innymi słowy ukarałeś mnie dlatego, że twoje pierwsze skojarzenie było przekleństwem i nie wiem czy powinieneć oceniać innych swoją miarą ani karać ich za swój własny brak ogłady. Ale spoko, ja próbuję zachować rozsądek, ale nie oczekuję za sprawiedliwość, tacy jak ty nigdy nie przyznają się do błędów, zwłaszcza jak mają nad innymi władzę którą mogą się zasłaniać. Gdy ma się prawo banowania innych nie potrzeba ani argumentów ani mieć racji.
0
Asherin
Asherin
23 kwietnia 2019, 21:43
Po co miałbyś 'kropkować' słowo, które nie jest wulgaryzmem?
1
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 22:06
Żeby każdy widział co mu pasowało, zresztą nie wiem jak inni, ale ja lubię jak odpowiadam na coś wstrząśnięty sytuacją walną wielokropek albo dwa żeby wyrazić emocje. Widziałeś kiedyś żeby cenzura gdziekolwiek czepiała się czegoś takiego? może na audiencji u papieża - nie wiem bo nie byłem. Tak czy inaczej jakbyście na to nie patrzyli karanie kogoś za przeklinanie kiedy tylko domniemacie, że może chciał przeklnąć jest najzwyklejszym w świecie kłamstwem a ja lubie jasne sytuacje. "3 dni bana - powód: domniemane przekleństwo" może nie brzmi tak heroicznie ale przynajmniej nie było by kłamliwe w odróżnieniu od "3 dni bana - powód: przeklinanie"
0
Arva
Moderator Arva
23 kwietnia 2019, 22:08
Matko, z czego Ty robisz problem? Następnym razem napisz "kurde" czy tam "kurcze" i nikt nie będzie Cię banował. W tej chwili po prostu kręcisz shitstorm i czepiasz się modka który dobrze wykonuje swoje obowiązki.
2
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 23:30
nie czepiam sie modka ktory rozdaje kary z tylnej czesci swojego ciala. "nastepnym razem napisz blablabla" genialne rozwiazanie. a ludzie niech dalej beda karani za niewinnosc jak admina najdzie kaprys
0
Majkel69
Majkel69
23 kwietnia 2019, 23:39
Dbanie o porzadek to sluszna idea tak samo jak dbanie o kulture, jesli jednak uwazacie, ze zaslanianie sie jakimis kruczkami w regulaminie ktore zreszta nijak mają się do sytuacji żeby karać ludzi za takie duperele ma jakikolwiek związek z którąkolwiek z tych szczytnych idei ze wstępu to ktoś tu jest niedorozwinięty intelektualnie. Polecam każdemu w duszy ocenić czy wy czy ja. I dla jasności - ja tylko zawarłem w tym temacie swój punkt widzenia. Nikt nie kazał wam tu zaglądać i sapać na temat którego podobno jak sami twierdzicie nie ma co roztrząsać bo to wy tu wleźliście robić właśnie to. Hipokryzja to plaga naszych czasów.
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
23 kwietnia 2019, 23:54
Majkel - Susanoo wyraźnie zaznaczył, że obraziłeś zawodnika, za to jest warn. Inna sprawa, ostatnio zrobił się chlew na forum, szczególnie po meczu z Juve, stąd decyzja, że do czasu aż się uspokoi będziemy karać ostrzeżeniami bardziej drobiazgowo. Ja już to wielokrotnie powiedziałem, w życiu codziennym klnę jak szewc, tu jakoś nawet w emocjach potrafię się powstrzymać, jeśli ktoś nie umie to są inne strony gdzie dopuszczają wulgi, obrażanie trenera, zawodników, innych użytkowników, hejt itd. Szanujmy się wszyscy po prostu, nie klnijmy, nie cenzurujmy nie-przekleństw a my nie będziemy zmuszeni moderować. Proste :)
Edytowano dnia: 23 kwietnia 2019, 23:55
0
Majkel69
Majkel69
24 kwietnia 2019, 00:15
obrazy zawodnika się nie czepiam (inna sprawa, że nazwanie kogoś głupim też nieszczególnie okropna zbrodnia) czepiam się przeklinania - bo jak ktoś zobaczy taki komentarz po przejściu takiego susano raczej nie założy, że było tam ka u er + wielokropek. Raczej uzna, że dzielna obsługa zwalcza bluzgi jakiegoś wieśniaka. W jakim świetle to stawia mnie? hm? to trochę jakby wcisnąć na rejestr przestępców seksualnych z pedofilami i gwałcicielami kogoś kto sikał w parku bo inni mogli zobaczyć jego ptaszka jakby się w jego stronę gapili.
0
SuperSnajper
Moderator SuperSnajper
24 kwietnia 2019, 07:54
Majkel69

Właściwie nie ma tu co więcej dodawać, bo Grzesiek wyjaśnił, ale już postaram się zamknąć temat ostatecznie. Na tej stronie długimi latami (w porównaniu do innych stron) panowała wysoku kultura wypowiedzi, poszanowanie się i absolutny zakaz używania słów obraźliwych i wulgarnych. Później wraz z rosnącą ilością powodów na "bardziej emocjonalne" wyrażanie swoich emocji spowodowane sytuacją Milanu (sytuacją właścicielską i sama grą, poziomem sportowym) zapanowało pewne rozluźnienie w tej kwestii. Ostatnio jednak stwierdziliśmy, że czas ukrucić narastająca falę wrogości i wulgarności panującą w komentarzach. W myśl zasady "liczy sie kultura, nie cenzura" i punktu regulaminu który przytoczył Susanoo nie będziemy tolerować żadnych prób "ukrywania" wulgaryzmów. Skoro nie potrafisz się w pełni kultularnie wypowiadać to nie znajdziesz tu miejsca.

Co do konkretnej sytuacji to faktycznie mogłeś mieć na myśli inne słowo niż te wulgarne. Jednak równie dobrze mogłeś też miec na myśli słowo wulgarne i próbować je uciąć i w ten sposób uniknąć ostrzeżenia. Przy setkach komentarzy ciężko jest zastanawiać się nad każdym "co autor miał na myśli" i prewencyjnie dostałeś ostrzeżenie. Najważniejsza powinna być dla Ciebie nauczka, że moderacja jest wyczulona i lepiej jej nie podpadać ;) Pozdro

PS. "Nikt nie kazał wam tu zaglądać i sapać na temat którego podobno jak sami twierdzicie nie ma co roztrząsać bo to wy tu wleźliście robić właśnie to." - rzucając takie teksty tylko się pogrążasz. Rzuciłeś tekstem, że według Ciebie moderacja popełniła błąd i oczekiwałeś, że moderacja się do tego nie odniesie? To by dopiero źle o Nas świadczyło, że nie potrafimy się zmierzyć "twarzą w twarz" z oskarżeniami i wyjaśnić swoje racje.
1
Majkel69
Majkel69
24 kwietnia 2019, 13:31
Jeżeli moderacja nie uważa, że wlepianie kary za przeklinanie komuś kto nie przeklął to nie błąd to faktycznie nie ma o czym rozmawiać. Ja nie liczyłem na anulowanie kary bo nim mogłem się do sprawy odnieść zdążyła się skończyć. Tak czy inaczej jak uważacie, że kara była sprawiedliwa to wasza sprawa, ale przestańcie mi wmawiać, że 3 literki i wielokropek to przekleństwo. To odpowniednik ugryzienia się w język w pół słowa w najlepszym wypadku co najwyżej. Fajnie, że dbacie o porządek, tak jak mówiłem ideę pochwalam, szkoda tylko, że przy okazji wylewacie dziecko razem z kąpielą. To, że nie każdy ma ochotę bronić swoich racji nie znaczy, że działając tak służbiście nie krzywdzicie ludzi. Nawet w urzędach czasami rozumieją, że przepis przepisem a rozsądek rozsądkiem. Dalej nie mogę pojąć czemu tutaj wydaje się to tak niewiarygodne.
0
dysha1992
dysha1992
23 kwietnia 2019, 16:35
No pewnie że rozmawiali o Andrzeju. Ten news o niby przejściu do Anglii jest sporo przesadzony... To takie łakocie dla tych, co chcą odejścia naszego kochanego szkoleniowca, który mam nadzieję będzie trenował naszych chłopców w przyszłym sezonie ;)
0
dysha1992
dysha1992
23 kwietnia 2019, 17:18
Lekki sarkazm, bo będę mu kibicował do ostatniej kolejki... I uważam, że sama zmiana trenera nie pomoże zbyt dużo. Potrzebujemy konkretnych wzmocnień i swojego stadionu. Musimy kupić przynajmniej 2 piłkarzy którzy od razu podniosą poziom. Coś jak Piątek i Paqueta. Ja np celowalbym w zainwestowanie nawet 150 mln w skrzydła. Pieniądze raczej mamy pytanie o fair play... A trener?
1. Eusebio Di Francesco
2. Cesare Prandelli (w pakiecie z Kouame)
Na pewno nie chce Conte ani Mourinho bo mamy za młody zespół na trenerów ze skłonnościami do focha... Chociaż akurat Mou to klasa i z Interem zrobił świetny wynik... Ale nie zapominam że w naszym zarządzie jest 3 kumpli, dlatego Rino może równie dobrze zostać. Gdyby tak było, myślę że i tak w kolejnym sezonie wypadniemy jeszcze lepiej niż teraz. Trudno pogodzić się z faktem że ostatnie mecze to nasze frajerstwo ale nie tylko my tak zagraliśmy. Dlatego nie przestaje wierzyć w LM póki piłka w grze! Na Gattuso nie narzekam i narzekał nie będę bo nie chce wciąż płuc jadem i ograbiać się z radości jak coraz więcej osób tutaj. Czy wygramy czy remisujemy to i tak nie widzę różnicy . Za to jak przegramy to jest nawet trochę zadowolenia co po niektórych. Tak to ma wyglądać? Czy z kobietą się jest tylko wtedy kiedy robi laskę w pięknym stylu, czy dlatego że się ją kocha?
;D
0
Vol'jin
23 kwietnia 2019, 18:29
@dysha

ty z tym Prandelli to chyba żartujesz? Gość od zwolnienia z kadry Włoch wyleciał z hukiem z kilku klubów Valencia, Galatasaray teraz Genoa ^

Prandelli od 7 lat to idzie w dół trenersko
0
ósmy
ósmy
23 kwietnia 2019, 19:48
Prandelli tylko miał dobre wejście, dobry początek. Potem już popadł w przeciętność, wręcz marazm, a szkoda bo lubię gościa. EDF jakoś nie jestem do końca przekonany, coś mnie w nim blokuje. Ja to chciałbym zobaczyć spróbować kogoś spoza Włoch, na wielkie nazwisko nie liczyłbym. Ale młodzi i gniewni, głodni sławy. I wyzwań. Ciekaw byłbym takiego Nagelsmanna z Hoffenheim, albo Eddiego Howe z Bornemouth. Obaj to klasyczna szkoła Kloppa.
Edytowano dnia: 23 kwietnia 2019, 19:49
2
Yabaye
Yabaye
23 kwietnia 2019, 15:51
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tematem był Andre Silva.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się