Rewanż z Lazio w ubiegłym sezonie: zwycięskie rzuty karne w ulewie [WIDEO]

24 kwietnia 2019, 07:57, cinassek Aktualności

Już wieczorem poznamy pierwszego finalistę Pucharu Włoch 2018/2019. W poprzednim sezonie pierwszy mecz Milanu z Lazio w półfinale Coppa Italia również zakończył się bezbramkowym remisem, natomiast w rewanżu na Stadio Olimpico do rozstrzygnięcia konieczne były rzuty karne. Rozegrane one zostały w bardzo mocnej ulewie. W oczekiwaniu na nadchodzące spotkanie, zachęcamy do odświeżenia sobie z pewnością jednego z najprzyjemniejszych wspomnień z sezonu 2017/2018.

8 komentarzy
MK92
MK92
24 kwietnia 2019, 19:30
Pamiętam, jak się wtedy wszyscy nabijali, że Ramos znów przestrzelił karnego ;)
24 kwietnia 2019, 08:45
Dogrywka i karne to będzie strzał w kolano. Gramy za kilka dni jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie z Torino i nie chciałbym dodatkowego zmęczenia. Tym bardziej, że wychodzi podstawa. Załatwić ich bez dogrywki.
0
adamos
24 kwietnia 2019, 09:59
A mi się wydaje że w kuluarach plan jest taki, zdobyć Puchar bo nie wiadomo jak w lidze sobie poradzimy. A tak będzie LE w kieszeni. Chociaż jak wygramy Puchar i będziemy w top 6 to 7 zespół będzie w eliminacjach LE. Dobrze dla Lazii
0
XXL
XXL
24 kwietnia 2019, 10:09
Jeśli chodzi o ligę, to raczej z top6 nie wypadniemy, więc ścieżką ligową na biedę Ligę Europy mamy, ale oczywiście najważniejsza jest LM. Fajnie byłoby wygrać ten puchar i dostać się do LM, to sezon będzie całkiem udany mimo padaki, jaką gramy.
24 kwietnia 2019, 12:04
No tego nie wiesz czy będzie, czy nie. Akurat bardzo prawdopodobny jest wynik 0:0, patrząc na konstruowanie ataków obu ekip.