Primavera: Gol w końcówce daje remis Milanowi w meczu z Empoli

4 maja 2019, 16:53, Presidente Aktualności

W 27. kolejce rozgrywek Primavery drużyna Milanu zremisowała na swoim terenie z zajmującym 10. lokatę w tabeli Empoli 1-1. Pierwszą bramkę spotkania zdobył Luca Belardinelli, dając w 31' minucie prowadzenie gościom, którzy utrzymali je aż do 81' minuty. Wówczas to wyrównanie podopiecznym Federico Giuntiego dał Tommaso Merletti. Podział punktów nie jest najlepszą wiadomością dla młodych rossonerich, gdyż wciąż zajmują oni przedostatnie miejsce w tabeli i są zagrożeni spadkiem do niższej ligi. Do końca sezonu pozostały im jeszcze do rozegrania trzy mecze (Udinese, Sampdoria, Fiorentina).

7 komentarzy
MrCostacurta
5 maja 2019, 13:28
W pisaniu "w 31' minucie " jest tyle sensu co gdybym napisał 31°C stopni Celsjusza. Albo 31' albo 31 minuta. Pomijam już fakt, że prim stosuje się raczej do oznaczania minut kątowych, a nie czasu. Pozdro.
5 maja 2019, 09:33
Paradoks naszej Primavery polega na tym że wprowadzamy do składu relatywnie dużo młodych w stosunku do jej wynikow. Nie ma co łaczyć wynikow całości grupy z poszczegolnymi jednostkami ktore niedługo mogą zawitać do pierwszego składu.
0
matten
matten
4 maja 2019, 18:11
Mówiąc pół żartem pół serio słabe wyniki Primavery cieszą... przynajmniej nikomu z zarządu nie przyjdzie do głowy, aby szukać tam nowego trenera dla pierwszego zespołu ;)
5
Marcin78
Marcin78
4 maja 2019, 20:50
Elliott będzie robił podchody pod Conte bo ma kasę.
0
jacekk553
jacekk553
4 maja 2019, 16:58
Kiedy myślisz, że nie może być gorzej niż z pierwszą drużyną, te dzieciaki co tydzień udowadniają, że się mylisz. Wpadli w niesamowity dołek, może nie jest to skład wybitnych piłkarzy, ale jednak to są ludzie, którzy przeszli przez wszystkie szczeble młodzieżowe i utrzymali się w drużynie oraz tacy, których sprowadzano latem z zagranicy jako wyróżniających się i mających stanowić wzmocnienie. To nieprawdopodobne, żeby to starczało jedynie na przedostatnie miejsce.