Milan wystosował prośbę o zmianę godziny rozgrywania meczu z Frosinone

11 maja 2019, 13:26, Redakcja Aktualności

Jak informuje włoska agencja prasowa ANSA, Milan oficjalnie zwrócił się do władz Lega Serie A o zmianę godziny rozgrywania meczu z Frosinone z uprzednio 18:00 na 20:30 (19 maja). Według dostępnych informacji, przedstawiciele Frosinone wyrazili zgodę na zmianę godziny rozegrania meczu. Wkrótce spodziewany jest oficjalny komunikat w tej sprawie.

11 komentarzy
Corsa
Moderator Corsa
11 maja 2019, 18:07
Po co przekładać skoro już dzisiaj będzie wszystko jasne.
0
DarthImpaler
11 maja 2019, 22:33
No i co?? Wszystko jasne?? Twój komentarz jest jak newsy na wp. Piszesz aby tylko coś napisać. Jak nie masz co napisać to nie pisz.
5
Corsa
11 maja 2019, 22:55
@DarthImpaler, no wygraliśmy, super. Myliłem się co do Fiory, nie chciałem wierzyć, że są tak beznadziejni. Jednak czy jest się z czego cieszyć? Styl nadal tragiczny. Spal będzie silniejszy, o wiele. Drugą połowę chyba oglądałeś...
0
Kris1908
Kris1908
11 maja 2019, 23:47
Przestań narzekać. Teraz już się styl nie liczy. Miejmy nadzieje do końca a później się będziemy martwić.
0
12 maja 2019, 13:57
Zaczynają mnie już nudzić komentarze o stylu gry Milanu. Stylu w tym sezonie nie było i się to nie zmieni na 3 kolejki przed końcem. Liczy się TYLKO 4 miejsce. Ja mogę oglądać Milan taki jak w drugiej połowie jeżeli będą wygrywać do końca sezonu. Oczywiście mówię o tym sezonie. Styl przyjdzie razem z wynikami.
0
ósmy
11 maja 2019, 16:35
A Simic we Frosinone też raczej rezerwa i ławka.
11 maja 2019, 13:47
To wcześniejszy mecz nie daje przewagi? Myślałem że dodatkowa presja na przeciwnika jest korzystna (zakładając wygraną oczywiście).
Edytowano dnia: 11 maja 2019, 13:52
0
Vol'jin
Vol'jin
11 maja 2019, 13:42
Logika dobra bo chcemy grać bezpośrednio w tym samym czasie co Atalanta z Juve, ale znając logikę Federacji to się nie zgodzą, bo się wytłumaczą, że o tej godzinie są mecze Juve-Aalanta i Inter-Napoli więc marketingowo wciśnięcie tam Milanu nie będzie pasować ;]