Gol Rodrigueza z rzutu karnego w półfinale Ligi Narodów. Szwajcaria przegrała z Portugalią

5 czerwca 2019, 22:43, cinassek Aktualności

Piłkarz Milanu, Ricardo Rodriguez, rozegrał pełne 90 minut w meczu półfinałowym Ligi Narodów. Jego Szwajcaria przegrała jednak w Porto z Portugalią 1:3 (0:1). Na listę strzelców trzykrotnie wpisał się Cristiano Ronaldo, zaś dla Helwetów trafił właśnie gracz rossonerich, który w 57. minucie wykorzystał rzut karny.

Tym samym Szwajcarom pozostaje walka o 3. miejsce w Lidze Narodów 2018/2019. Ich niedzielnym rywalem będzie przegrany czwartkowego starcia Holandia - Anglia.