Rodriguez zagrał w meczu o brąz Ligi Narodów UEFA. Szwajcaria uległa Anglii

9 czerwca 2019, 18:05, cinassek Aktualności

Piłkarz Milanu, Ricardo Rodriguez, wziął udział w meczu o 3. miejsce Ligi Narodów UEFA 2018/2019, który rozegrany został w portugalskim Guimaraes. Szwajcaria zmierzyła się z Anglią - po 90 minutach, a potem także po dogrywce było 0:0 i o losach brązu rozstrzygnęły rzuty karne. W tych 6:5 zwyciężyli Anglicy i to oni uplasowali się na podium. Lewy obrońca rossonerich został zmieniony w 87. minucie.

Dla Rodrigueza to początek letniego urlopu. Czerwcowe zgrupowanie kadry Helwetów właśnie się zakończyło.